Arnica Yetkili Servis Merkez Erzincan

Arnica Yetkili Servis Merkez Erzincan width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Erzincan

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır. Eğer ocağınız hala yanmıyorsa teknik servisten destek alın. Çakmak kısımlarına herhangi bir sıvı ürünün dökülmesini engelleyin. Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun. Set Üstü Ocak Çakmağı Sürekli Çakıyor

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Sıklıkla karşılaşılan problemlerden biri olarak süpürgelerin kendiliğinden kapanmasını kullanıcılarda kolay bir şekilde halledebilir. Tüm bu noktalara kontrol edildikten sonra probleminiz ortadan kalkacaktır. Borunun içinde yabancı bir cisim olup olmadığına bakılmalıdır. Kablosuz süpürgede kırmızı ve mavi ışığın yanıp sönmesi arızası genel olarak cihazı şarj eden alet ve kablolar ile ilgili bir sorunun olduğunu göstermektedir. Servis ile iletişime geçilerek servis talep edilmelidir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Cihazda suyun ısınmasını sağlayan parçada bir problem oluşması ile birlikte bu arıza türü ortaya çıkar. Eğer termosifonunuzdan gelen sıcak su kahverengi ise ve metal tadı veriyorsa su ısıtıcınızın değiştirilmesi gerek. Aşırı ısınma cihazın uzun süreli kullanımlarda oluşan arızalardır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Az Isıtma Yapıyor Termostat ya da kabloların değişimi yapılarak arıza giderilebilir. Tost makinesi az ısıtma yapma sorunu ürünün doğru bir şekilde ayarının yapılmamasından ve kapağının tam olarak kapatılmamasından kaynaklı sorunlar arasında yer almaktadır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender Motorundan Yanık Kokusu GeliyorPriz kaynaklı bir sorun olabilmektedir. Blender başlığının yerine tam oturmaması cihazın kullanılmamasına neden olur.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Elektrikli anketlere servis dışında kullanıcıların dokunmamaları ve arızalı parçaları tamir etmemesi gerekir.Dondurucu kontrolünü sağlayarak sorunu bulmaya çalışın. Aşırı soğutma ve aylarının normalden çok olması buz oluşumlarına neden olacaktır. Arıza devam etmesi durumunda servisten destek almanız önerilir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine gürültülü çalışıyor sorunu nedenleri arasında çamaşır makinesinin ayaklarının dengede olmaması ve yük oranının az olması sese neden olur. Makinede bulunan rezistans yerinden çıkarak su akıntısına sebep olabilir.Kapının çalışma öncesinde sıkıca anması gerekir. Ön yükleyicide meydana gelen arızalanmalarda kilit açılmamasına neden olur.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesinde yer alan kablo grubuna bakım ve onarım yapılmalıdır. Cihaza elektrik geldiğinden emin olunuz. Cihaz kabloları ve bağlantı noktaları kontrol edilmelidir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu soğutmuyor arızası dondurucularda yaşanan arızalar arasında çok sık görülen arıza türlerinden biridir. Yüksek ve düşük voltajı elektrik dalgalanmaları dondurucunun motoruna ve beynine zarar vererek çalışmamasına neden olur. Bazı durumlarda ise lambanın belirli süre boyunca yanması ve ardından sönmesi normaldir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Eğer arıza devam ediyorsa muhtemelen cihazda teknik bir arıza meydana gelmiştir. Ekranın ciddi hasar alması ve yenilemede geç kalınması TV ye zarar verecektir.Sorun devam etmesi durumunda cihaz devrelerinde aşırı ısınma sorunu da arızaya neden olabilir. Android Led TV Çalışma Sonrası Hemen Kapanıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır. Konu hakkında bilgi sahibi değilseniz servisi bekleyiniz. Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses YapıyorBir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

İlk olarak fırına elektrik gelmesini engelleyin. Fanı çıkarmayı ve temizlemeyi bilgisi olmayan kullanıcılar yapmamalıdır. Fırın Kapağı Kapanmıyor

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Program ayar düğmelerine temassızlık sorunları iptal edilme ve sonlandırma işlemlerinde arızalara neden olacaktır. Kurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır. Makine içinde yer alan termostat üzerinde meydana gelen arızalar da cihazın kazan dönmesini engelleyen sorunlardır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klimadan uzun süre bir verim almak için kullanımının doğru bir şekilde yapılması önemlidir. Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir. Motorun devreye girmeme nedenleri arasında en sık karşılaşılan ve çözümü kolay arızalardan biridir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. •Her türlü ortamın iklimlendirilmesindeAyrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarGenelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. •Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Erzincan Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Erzincan Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Erzincan Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Erzincan Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Erzincan Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Erzincan Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Erzincan Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Erzincan Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Erzincan Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Erzincan Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Erzincan Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Erzincan Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Erzincan Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Erzincan Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Erzincan Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Erzincan Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top