Arnica Yetkili Servis Merkez Giresun

Arnica Yetkili Servis Merkez Giresun width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Giresun

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun. Ocağınızın çalışmamasını bu şekilde basit kontroller yaparak halledebilirsiniz. Set üstü ocağın bağlı olduğu tüpü kontrol ediniz. İlk olarak elektriğinizi ve ilgili prizin elektrik akımını kontrol edin. Bunun dışında ilgili prizin sigorta kutusundaki karşılığını bulun ve kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgenin şarj olma süresi yaklaşık 4 saattir. Kablo kullanımı yapılmadan kullanılan süpürgelerde toz haznesinin ışığının yanması cihaz içinde bulunan tozların temizlenmesi ve boşaltılması anlamına gelmektedir. Torba dolduğu zaman süpürgenizin çekim gücü de ciddi oranda düşer. Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur. Süpürge, kablosuz süpürge arızası yaygın kullanım alanına sahip süpürgelerde ortaya çıkan arızaların farklı kodları ve oluşum nedenleri bulunmaktadır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Faz ve nötr temasından kaynaklı elektrik çarpmaları bu tür ürünlerde yaygın olarak görülmektedir. Termosifon şofben gibi elektrik ile çalışır ve sıcak su üretir. Termosifonlar su sızdırarak evinizde küf yapabilir ve kötü kokuya sebep olabilir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Cihazın güç kaynakları ve iç aksanları kontrol edilmelidir. Parçanın değişimine gidilmelidir. Aynı zamanda temizlik yaparak tekrar kullanınız.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender Hız Kontrol Düğmeleri Çalışmıyor Bu durumda da bıçakların teknik serviste değiştirilmesi gerekir.Blender çalışırken etrafa sıçratıyor ise bu durumda doğru açı ile kullanım sağlanmıyor demektir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı soğukluğunun korunması içine sıcak yiyeceklerin konulmaması ile olur. Dondurucu ve alt kısımdan bu tür seslerin her gün devamlı olmadı arıza oluşumlarının gösterir. Servis ile iletişime geçilerek sorunun giderilmesi sağlanmalıdır. Buzdolabının Soğutucu Bölmesi Terleme Yapıyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Su tahliye hortumunun ucu sıkışabilir ve yere düşebilir. Motorum çalışma esnasında kısa devre yapması sigortanın sürekli atmasına neden olacaktır. Çamaşır makinesi deterjan gözünden köpük gelme sorunu çok sık yaşanmaktadır. Su hortumu kontrol edilmelidir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Genel olarak elektrik hatlarında meydana gelen temassızlık cihazın çalışmamasına neden olmaktadır. Çay Makinesi Çalışmıyor ciddi bir arıza oluşması durumunda tehlike oluşmaması için alanında uzman bir servis çağırılmalıdır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Süper şok olarak kullanılan düğmenin yani hızlı dondurma düğmesinin açık olması aşırı ısınmaya neden olur. Her arızanın farklı çözüm teknikleri vardır. Elektrik ve sigorta kutusu kontrolü yapınız.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Sorun devam ediyor ise TV tuner girişinden kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir. Sorun devam etmesi durumunda cihaz devrelerinde aşırı ısınma sorunu da arızaya neden olabilir. Android Led TV çalışma sonrasında hemen kapanma sorunu belirli süre boyunca açık tutma ve kapanma modunun aktifleştirilmesi ile oluşur. Android Led TV Çok Yavaş Açılıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır. Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz. Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır. Motor üzerinde su keçeleri bulunmaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Garanti kapsamına kullanıcı hatası gitmeden müdahale edilmelidir.Fırın İçinden Ses GeliyorElektrik kontrol ediniz.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Uygun bir sıcaklığa sahip bir ortam içinde kurutma makinesini kullanımı yapılmalıdır. Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır. Metal yüzeylerin yabancı ürün sürmeyiniz.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Bir diğer fan çalışmama nedenleri arasında suyun boşaltma işlemleri sırasında kısıtlamanın oluşmasıdır.Topraklama olmayan yapılarda kısa süre içerisinde klimanın sürekli şalteri atmaktadır. Ekovat arızalı olması durumunda klimada ses yükselmesi sorunu yaşanmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?•Seralarda•Mutfakların aspire edilmesinde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarAma en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Giresun Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Giresun Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Giresun Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Giresun Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Giresun Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Giresun Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Giresun Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Giresun Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Giresun Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Giresun Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Giresun Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Giresun Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Giresun Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Giresun Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Giresun Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Giresun Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top