Arnica Yetkili Servis Merkez Iğdır

Arnica Yetkili Servis Merkez Iğdır width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Iğdır

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin. Bujinin de yerimden çıkartılarak kurtulması gerekir. Turuncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir. Her evde kullanılan ve değişmez ev gereçleri arasında yer alan set üstü ocaklar hem doğalgazlı hem de elektrikle çalışabilmektedir. Set Üstü Ocak Gözleri Az Yanıyor

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz Süpürgem Çalışmaya Başlayamıyor Sıklıkla karşılaşılan problemlerden biri olarak süpürgelerin kendiliğinden kapanmasını kullanıcılarda kolay bir şekilde halledebilir. İlk olarak süpürgenizin güç ayarını kontrol etmelisiniz. Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir. İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Isı ayarı yaptıktan sonra bir süre bekleyin. En sık karşılaşılan termosifon arızalarının başında su ısıtmama sorunu geliyor. Aynı zamanda rezistans kaynaklı da elektrik kaçakları oluşabilir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Her durumda makinenin iç kısmının açılarak müdahale edilmesi gerektiğinden teknik destek almak gerekir. Elektronik kısmından kaynaklı olan bu sorunlar için teknik destek alınmalıdır. Hangi taraf ısınmıyorsa o tabakanın ısıtma elemanlarında sorun oluşmuştur.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Genel olarak plastik aksama sahip olan bu el aletlerini sürekli olarak çalıştırmamalısınız. Blender ürünleri doğramama sorunu bu tür bıçak kullanarak ürünleri ezen ve doğrayan ürünlerde çok sık görülen arızaların başında gelmektedir. Blender çalışırken birden durma sorunu aralıksız olarak aletin çalıştırılmasından kaynaklanabilir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı fişe yeni takılı olması durumlarında içinin sıcaklığının belirlenen ayarda olabilmesi birkaç saat aralığında olacaktır. Buzdolabı Alt Kısmı Soğutma YapmıyorDondurucu ve alt kısımdan bu tür seslerin her gün devamlı olmadı arıza oluşumlarının gösterir. Düzeltilmesi gereken bir problemdir ve parça değişimi yapılmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Düzenli bakım ve makine içinin temizliği yapılmalıdır. Makine içinde yer alan ve yük konulan kazan delinmiş ve eskimiş olabilmektedir. Çamaşır Makinası Su AlmıyorArıza oluşum nedenleri çok sayıda olabilir ve servis tarafından kontrolü sağlanmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Makineyi farklı bir prizde çalışmayı da deneyebilirsiniz.Termostatın arızalanması suyun sürekli olarak ısınmasına neden olacaktır. Kazan su seviyesi standart seviyede olmalıdır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu soğutmuyor arızası dondurucularda yaşanan arızalar arasında çok sık görülen arıza türlerinden biridir. Ağızları açık bir kap içerisinde ve poşet içerisinde saklama yapılmamalıdır.Arızadan çıkmamasını birkaç nedeni vardır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır. Televizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir. Servis çağırarak gerekli yardımı alınız.Sorun devam ediyor ise TV tuner girişinden kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın.Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz. Bulaşık makinesi su alması ve elektrik gitmemesi sorunu makine motorunda meydana gelen arızalardan kaynaklanmaktadır. Makinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fanı çıkarmayı ve temizlemeyi bilgisi olmayan kullanıcılar yapmamalıdır. Elektrikle çalışan cihazlarda bilgi birikimi olmadan cihazlara müdahale edilmemelidir. Pano üzerinden ayar yapılma sorunu sık olarak yaşanmaktadır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Kazan DönmüyorMakine içinde yer alan termostat üzerinde meydana gelen arızalar da cihazın kazan dönmesini engelleyen sorunlardır. Servis desteği alınız.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klimayı besleyen kablolar içerisinde bir arıza oluşması durumlarında klima sigorta attırmaktadır. Klima sesli çalışma hatası fan motorunda oluşan parça arızasından kaynaklanabilmektedir. Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir. Klima Motoru Devreye Girmiyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. Bu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır. Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Iğdır Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Iğdır Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Iğdır Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Iğdır Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Iğdır Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Iğdır Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Iğdır Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Iğdır Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Iğdır Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Iğdır Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Iğdır Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Iğdır Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Iğdır Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Iğdır Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Iğdır Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Iğdır Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top