Arnica Yetkili Servis Merkez Isparta

Arnica Yetkili Servis Merkez Isparta width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Isparta

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor. Set Üstü Ocak Çakmağı Sürekli ÇakıyorSet Üstü Ocak Sarı Renkte YanıyorZaman kaybetmeden hemen yetkili servis ile iletişime geçiniz. Bir saç kurutma makinesi kullanımı ile sıcak fön yardımı ile çakmak kurutulmalıdır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz Süpürge Şarj Olmuyor Süpürgeniz tam randımanlı çalıştığı halde istenilen temizliği sizlere sunmuyorsa bazı noktaları kontrol etmeniz yeterlidir. Süpürgenin şarj olma süresi yaklaşık 4 saattir. İlk olarak süpürgenizin güç ayarını kontrol etmelisiniz. Sıklıkla karşılaşılan arızaları ve bu arızaların çözümlerini sizler için derledik.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon Aşırı Isınma Yapıyorİlk olarak cihazı kapatıp yeniden açın. Termosifon Çalışmıyor

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Rezistans kaynaklı bir arıza oluşma durumlarında da az ısıtma yada hiç ısıtma yapmaz. Tost makinesi az ısıtma yapma sorunu ürünün doğru bir şekilde ayarının yapılmamasından ve kapağının tam olarak kapatılmamasından kaynaklı sorunlar arasında yer almaktadır. Bu parçalar cihazın ısınmasını sağlar.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Yiyeceklerin karıştırılmasında ve ezilmesinde kullanımı yapılmaktadır. Blender arızaları bıçağın dönmemesi, aletin çalışmaması, aşırı ısınması gibi farklı sebeplerden olabilir. Böyle bir durumda cihazın soğuması için bir süre bekleyin.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı ayarı kontrol edilmelidir. Buzdolabı Alt Kısmı Soğutma YapmıyorKontroller yapılarak servis ile iletişim sağlayın.Oluşan bir hata ve sorun ürünlerin çalışma kapasitesini de etkilemektedir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Yetersiz elektrik gelmesi de bu tür sorunların nedenleri arasında yer alır. Arıza devam etmesi durumunda vakit kaybetmeden servis ile görüşme sağlanmalıdır.Çok fazla yük konulmaması önerilir.Çamaşır Makinesi Kapak Açılmıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

ciddi bir arıza oluşması durumunda tehlike oluşmaması için alanında uzman bir servis çağırılmalıdır. Cihaza elektrik geldiğinden emin olunuz. Yeni bir termostat alımı ve parça değişimi ile sorun çözülecektir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Çok aşırı ısınma ve el sürememe de motorun yandığını göstermektedir. İçeri gelen havanın dışarı atılmasını sağlayan fan ve fan motoru anması durumunda müdahale etmeyin. Teknik servis ile iletişim kurarak arızayı söyleyiniz ve destek talep ediniz.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. Televizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz. Android Led Tv çok yavaş açılma sorunu genellikle akıllı ve LCD televizyonlarda en çok görülen sorunlardan biridir. Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir. Bulaşık makinesi yıkama yapmama sorunu elektronik bir parça arızası kaynaklı olabilir. Başka ve yeni bir şarj ürünü makineye takılarak kontrolü sağlanır. Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Sesli çalışmaya devam edilmesi cihazın ömrünü kısaltacak ve zamanla daha şiddetli ses gelmesi ile soğumamasına neden olacaktır. Sorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.Ürünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurulum sırasında topraklama kontrolü yapılması önemlidir. Servis desteği alınız.Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima arızaları çok çeşitli nedenlerle ortaya çıkmaktadır. Kondansatörün kirli olması ve uzun süre temizlenmemesi de cihazın sürekli açılıp kapanmasına neden olmaktadır. Cihazın çalıştığından emin olunduktan sonra hava üflememe sorunu yaşanıyorsa klimada yer alan soğutucu seviyelerinin kontrolü yapılmalıdır. Klima Açılınca Sigorta Attırıyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır. Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. Aspiratör Nedir?

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.•Teknik servise dikkat etmek gerekir. Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Isparta Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Isparta Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Isparta Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Isparta Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Isparta Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Isparta Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Isparta Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Isparta Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Isparta Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Isparta Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Isparta Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Isparta Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Isparta Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Isparta Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Isparta Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Isparta Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top