Arnica Yetkili Servis Merkez Karabük

Arnica Yetkili Servis Merkez Karabük width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Karabük

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Son olarak ürününüzün fişe tam olarak takılı olup olmadığını kontrol edin. Ocak gözleri yerinden çıkarılarak kuru bir bezle sil inmeli ve yerine yerleştirilmelidir. Set üstü ocağın çalışmamasının farklı nedenleri olabilir. İlk olarak elektriğinizi ve ilgili prizin elektrik akımını kontrol edin. Genel olarak otomatik çalışma düzenine ve çakmak sistemine sahip olarak çalışır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürge, kablosuz süpürge arızası yaygın kullanım alanına sahip süpürgelerde ortaya çıkan arızaların farklı kodları ve oluşum nedenleri bulunmaktadır. Toz Haznesi Yanıp Sönüyor İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır. Kablosuz Süpürge Kesik Kesik Çalışıyor Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

İlk olarak termosifonların ısı derecelerini kontrol edin. Termosifonların çalışmadığı durumlarda sıklıkla karşılaşılabiliyor. Termosifonlar su sızdırarak evinizde küf yapabilir ve kötü kokuya sebep olabilir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Düğme bağlantılarının değiştirilmesi gerekir. Her durumda makinenin iç kısmının açılarak müdahale edilmesi gerektiğinden teknik destek almak gerekir. Termostat sayesinde gerekli olan ısı cihaza verilmektedir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender Çalışırken Koku YayıyorEğer çalışıyor ise diğer prizde bir arıza ve hat temassızlığı durumu oluşmuş demektir. Bıçaklarda donukluk oluşması arızalanmalara neden olmaktadır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu buzdolabının uzun süreli yiyecek saklanılmasına yardımcı olan alanlarıdır. Buzdolabı Buz TutuyorBuzdolabı çalışmama arızası, belirli durumlarda ortaya çıkmaktadır.Buz oluşumu sonrasında gerekli temizleme ve buz kırma işlemleri dikkatli yapılmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Tuş takımı aşırı kullanım sırasında zamanla işlevini yitirerek çalışmamaya ve ayar yapmamaya başlar. Giriş su kısmında aşırı basınçlı su alma bu tür sorunlara neden olabilir. Çamaşır Makinesi Kapak AçılmıyorMakine zemini kontrol edilmelidir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Basınç Göstergesi ÇalışmıyorÇay makinası sigorta attırma sorunu genellikle elektrik hatlarında ve kablolarda bir sıkıntı olduğunu göstermektedir. Eğer prizde sorun yoksa bu durumda ana elektrik tesisatında sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek almanız gerekebilir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Kullanıcı tarafından gerekli olan kontroller yapılmalıdır. Derin dondurucular ürünlerin yaz ve kış aylarında uzun süreli saklama koşullarının yaratılmasını sağlar.Derin dondurucu arızadan çıkmama sorunu çok yaygın olarak kullanım sırasında görülen arıza türleridir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır. Android Led Tv çalışmama arızası nedenleri arasında televizyona güç gelmeme ve elektrik fişine yakılmaması durumunda ortaya çıkmaktadır. Ayarlarda bozulma olmaması için basit kullanım modunu harekete geçirin.Android Led TV Çok Yavaş Açılıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu YapıyorMakine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın. Parlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır. Bulaşık Makinem Çalışmıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Rezistans kablosu bozulabilir ve kısa devreye neden olabilir. Fırın Kısa Devre YapıyorFırın Kapağı Kapanmıyor

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Isınma YapmıyorUygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın. Arıza giderilecektir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Suyun yeteri kadar boşalmasının mümkün olmadığı durumlarda da fan çalışmamaktadır. Klima Açılınca Sigorta AttırıyorFan motoru kontrol edilmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Her türlü ortamın iklimlendirilmesindeAyrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.•Mutfakların aspire edilmesinde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Karabük Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Karabük Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Karabük Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Karabük Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Karabük Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Karabük Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Karabük Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Karabük Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Karabük Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Karabük Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Karabük Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Karabük Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Karabük Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Karabük Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Karabük Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Karabük Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top