Arnica Yetkili Servis Merkez Karaman

Arnica Yetkili Servis Merkez Karaman width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Karaman

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak çakmağı yanmama sorunu ocak başlıklarının ıslanma ve su girmesi ile oluşabilen arızalardır. Zaman kaybetmeden hemen yetkili servis ile iletişime geçiniz. İlk olarak elektriğinizi ve ilgili prizin elektrik akımını kontrol edin. Set üstü ocağın sarı renkte yanması sorunu ocağın yakılmaması gerektiğini gösterir. Bujinin de yerimden çıkartılarak kurtulması gerekir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır. Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir. Kablosuz süpürge kullanıyorsanız, süpürgenizin şarjı azalmış olabilir. Biriken kalıntılar süpürgenin çalışmamasına neden olacaktır. İlk olarak süpürgenizin başlığını kontrol etmelisiniz.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Rezistansın arızaya geçmesi durumunda termosifon kullanımı sırasında alttan su akmaya başlar. Sigortanın açık konumda olduğundan emin olduktan sonra termosifonunuzu çalıştırın. Termosifonlar özellikle tatil bölgelerinde daha çok kullanılan su ısıtıcılarıdır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

En yaygın sorunlardan birisi pişirme rezistansında sorun gelmesidir. Tost makinesi termostat arızası sık olarak görülen arıza türlerinden biridir. Tost makinesi ekmekleri ısıtmama sorunu makinelerin iç aksanlarında bozulmaların meydana gelmesi sonuç oluşan arıza türlerinden biridir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır. Blender Çalışırken Çok TitriyorKoku karşısında tekrar ürün kullanımı yapılmamalıdır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Sigortaların kontrolü sağlanmalıdır. Buzdolabı soğukluğunun korunması içine sıcak yiyeceklerin konulmaması ile olur. Buzdolabının ışığı yanıyor be yeteri kadar soğutmuyor sorunu( kapak açılma sırasında karşılaşılan sorunlardan biridir.Buzdolabı kapaklarının kapalı olması gerekir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Atık su hortumu tıkanmış olabilir. Su tahliye hortumunun ucu sıkışabilir ve yere düşebilir. Makine temizleyici ürün kullanımı yapılmalıdır. Makine içinde yer alan ve yük konulan kazan delinmiş ve eskimiş olabilmektedir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Demliği SızdırıyorÇay makinası arızası elektronik aletlerden evlerde ve iş yerlerinde yaygın olarak kullanılan ürünlerde oluşan arızalardır. Çay makinesi suyu ısıtmıyor sorunu yaygın görülen hataların başında geliyor.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Soğutmama nedenleri parça ve ürün ile ilgili olabilmektedir. Fan dondurucunun verimli ve düzenli olarak çalışmasını sağlayan bir parçadır. Kullanılan marka ve modele göre değişmektedir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır. Ekranı zarar gören Led Tv için servis çağrılması gerekecektir. Yapmanız gereken televizyonun ayarlar veya özellikler kısmından kapanma saati ayarlarının kontrolünğ yapınız. Android Led TV Sürekli Açılıp Kapanıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Parlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır. Tuş takımlarında meydana gelen bozulmalar parça değişimine neden olmaktadır. Bulaşık Makinem Su Alıyor Ama Elektrik GirmiyorBulaşık Makinesi Kurutma Yapmıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fanı çıkarmayı ve temizlemeyi bilgisi olmayan kullanıcılar yapmamalıdır. Panel değişimi ve pano değişimi yapılmalıdır.Soğutma sistemleri içinde oluşan pişme esnasında ortaya çıkan buharı soğutma işlemini yapmaya yardımcı olan parçalardır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Arıza giderilecektir.Uygun bir sıcaklığa sahip bir ortam içinde kurutma makinesini kullanımı yapılmalıdır. Kurutma makinesi lif birikme arızası/her kurutma işlemi sonrasında lif yuvasının temizlenmemesi sonrasında oluşan arızalardan biridir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Kondansatörün kirli olması ve uzun süre temizlenmemesi de cihazın sürekli açılıp kapanmasına neden olmaktadır. Fan motorunda bulunan burç ve rulmanların arızalanma durumlarının oluşması klimanın sesli çalışmasına neden olmaktadır. Klima soğutma yapmıyor sorunu özellikle yaz dönemlerinde klimaların aşırı kullanımı ile ortaya çıkan problemler arasında yer almaktadır. Klima motoru devreye girmeme arızası nedenleri arasında klimanın gaz oranının yetersiz olması yer almaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerindeAspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.•Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir. •Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Karaman Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Karaman Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Karaman Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Karaman Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Karaman Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Karaman Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Karaman Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Karaman Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Karaman Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Karaman Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Karaman Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Karaman Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Karaman Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Karaman Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Karaman Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Karaman Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top