Arnica Yetkili Servis Merkez Kars

Arnica Yetkili Servis Merkez Kars width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Kars

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set Üstü Ocak Gözleri Az YanıyorGenel olarak otomatik çalışma düzenine ve çakmak sistemine sahip olarak çalışır. Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor. Turuncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir. Set üstü ocak çakmağı yanmama sorunu ocak başlıklarının ıslanma ve su girmesi ile oluşabilen arızalardır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Süpürgenizin çekim gücünün azalmasının pek çok nedeni olabilir. Fırça üzerinde biriken toz, kir ve saç kalıntılarını mutlaka temizleyin. Eğer tüm temizlik işlemleri yapıldığı halde istenilen sonuca ulaşamıyorsanız o halde teknik servisi çağırarak detaylı inceleme yapılmasını talep edin. Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Böylelikle termosifonlar görevini yapamaz ve suyu ısıtamaz. Dairenin topraklama özelliklerinin olması gerekir. Termosifon Aşırı Isınma Yapıyor

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Ekmekleri Isıtmıyor Elektronik kısmından kaynaklı olan bu sorunlar için teknik destek alınmalıdır. Makine sadece belirli ısı kademe ayarlarında sigortayı etkileyebilir ya da açılır açılmaz sorun yaratabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender Motorundan Yanık Kokusu GeliyorBlender Çalışırken Çok TitriyorBlender çalışma sırasında titriyorsa bu durumda fazla sert yiyecekleri parçalamaya çalışıyor olabilirsiniz.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Arkasında belirli bir ısı olması normaldir. Buzdolabından çıt sesi gelmesi sorunu genellikle buzluk kısmından gelmektedir. Çok sayıda buzdolabı kullanıcısı buzdolabının arkasını kontrol etmez. Buzdolabı Kapağı Sıkışıyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Su giriş vana kontrolleri yapılmalıdır. Kapağın tam oturduğundan emin olunuz.Kapının çalışma öncesinde sıkıca anması gerekir. Çamaşır makinesi ayar düğmeleri çalışmama sorunu parça kaynaklı arızalardan biri olarak bilinmektedir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi basınç göstergesi sorunu göstergenin değişmesi gerektiğine işaret etmektedir. Yeni bir parça değişimine ihtiyaç duyulmalıdır. Genel olarak ekranda çıkan hataların kodu markaya göre değişebilir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucular uzun dönemli kullanılan ürünlerdir.Derin dondurucu çalışmama arızası elektrik kaynaklı sorunlar nedeniyle oluşabilir. Bazı durumlarda ise lambanın belirli süre boyunca yanması ve ardından sönmesi normaldir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Servis arayarak destek isteyiniz. Bu şeklide kullanımlar da TV Ana kartı ciddi oranda etkilenecek ve büyük bir arızaya neden olacaktır.Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir. Android Led TV arızası günümüzde hemen herkesin yaygın olarak karşılaştığı sorunlar arasında yer almaktadır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Uğultu nedenleri arasında suyu boşaltma sırasında uğultu yapabilmektedir. Aşırı ses gelmedi durumunda makinenin çalışması durdurulmalıdır. Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz.Gerekli tüm kontrolleri yapın.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Uzun süreli fırın kullanımı için elektrikli ürünleri dikkatli şekilde kullanmak gerekir. Garanti kapsamına kullanıcı hatası gitmeden müdahale edilmelidir.Fırının arızası dikkate alınarak servis desteği alınmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Topraklama yapımı önemlidir.Arıza sürekli devam etmesi durumunda zaman kaybı olmadan servis çağırın.Uygun bir sıcaklığa sahip bir ortam içinde kurutma makinesini kullanımı yapılmalıdır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima Açılınca Sigorta AttırıyorKlimayı besleyen kablolar içerisinde bir arıza oluşması durumlarında klima sigorta attırmaktadır. Yanan bir fanın kontrollerinin yapılması ve ürünün cihaz içinden alınarak yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Cihazın çalışma aksanı kontrol edilmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Seralarda•TünellerdeKullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. •Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Kars Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Kars Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Kars Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Kars Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Kars Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Kars Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Kars Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Kars Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Kars Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Kars Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Kars Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Kars Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Kars Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Kars Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Kars Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Kars Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top