Arnica Yetkili Servis Merkez Kastamonu

Arnica Yetkili Servis Merkez Kastamonu width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Kastamonu

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bunun dışında ocağa gelen gaz vanasının açık olduğundan mutlaka emin olmalısınız. Eğer ocağınız hala yanmıyorsa teknik servisten destek alın. Ufak bir nemlilik olması bile alev oluşmamasına neden olur. Zaman kaybetmeden hemen yetkili servis ile iletişime geçiniz. Doğalgazı kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır. Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir. Sadece kırmızı ışık yanması süpürgenin ana hatlarında bir arıza oluştuğunu göstermektedir. Cihaz başlığı ve filtresinin kontrolü ve bakımı yapılmalıdır. Toz haznesi yanıp sönme sorunu kablosuz ve kablolu elektrikli süpürgelerde görülen bir arıza türüdür.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Su sızdırma genelde tankların hasar görmesinden dolayı olur. Isı ayarı yaptıktan sonra bir süre bekleyin. Kazanda yer alan delinme ve yırtılmalar sonucunda da su akıtmaya devam edecektir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Isıtma elemanının kablolarında hasar oluşması da makinenin ısıtma yapmamasına neden olmaktadır. Elektrik gelip gelmediğinin kontrolü yapılmalıdır. Rezistans kaynaklı bir arıza oluşma durumlarında da az ısıtma yada hiç ısıtma yapmaz.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender çalışırken birden durma sorunu aralıksız olarak aletin çalıştırılmasından kaynaklanabilir.. Genel olarak el blenderini gıdaları derin olacak bir kaba koyduktan sonra kullanmalısınız. Blender Çalışırken Etrafa Sıçratıyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı alt kısmı soğutma yapmama sorunu fan kaynaklı arıza türlerinden biridir. Cihaz nem ve ayarı düzenlenmelidir. Yaz ve kış dönemlerinde dondurucu ayarlarının yenilenmesi önerilir. Kapağın kırılması ve contasının eskimesin durumlarında da bu tür sorunlar oluşmaktadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Titreşim Yaparak Çalışıyor Deterjan çekmesinin tam olmaması da su akmasına neden olur. Su kesilme ihtimali üzerine vana kontrol edilmelidir.Makineye aşırı deterjan konulmuş olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinası arızası elektronik aletlerden evlerde ve iş yerlerinde yaygın olarak kullanılan ürünlerde oluşan arızalardır. Çay makinesi sürekli su ısıtma arızası makinelerde görülen yaygın bir arıza türüdür. Cihaz içinde su haznesi ve miktarı kontrol edilmelidir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Servis müdahale edinceye kadar elektrikten çekişmeli ve elektrik gelmesi engellenmelidir.Derin Dondurucu Yeşil Enerji Lambası SönüyorDerin Dondurucu Motoru Aşırı Isınma Yapıyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir. Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır. Televizyon Ekranında Sinyal Yok Yazısı ÇıkıyorAndroid Led TV Çok Yavaş Açılıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır. Uğultu nedenleri arasında suyu boşaltma sırasında uğultu yapabilmektedir. Bulaşık makinesi su alması ve elektrik gitmemesi sorunu makine motorunda meydana gelen arızalardan kaynaklanmaktadır. Başka ve yeni bir şarj ürünü makineye takılarak kontrolü sağlanır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Açık ise kapalı konuma getirilmelidir. Ürünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır. Fırın Kısa Devre Yapıyor

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Temizlenmeme durumunda düzenli ve kaliteli çalışma sağlanmaz. Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın. Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima sistemi kontrol edilmelidir. Klima motoru devreye girmeme arızası nedenleri arasında klimanın gaz oranının yetersiz olması yer almaktadır. Fanın çalışmama nedenleri arasında yanmış olma ihtimali yüksek bir üründür.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.•Mutfakların aspire edilmesinde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Kastamonu Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Kastamonu Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Kastamonu Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Kastamonu Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Kastamonu Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Kastamonu Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Kastamonu Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Kastamonu Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Kastamonu Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Kastamonu Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Kastamonu Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Kastamonu Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Kastamonu Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Kastamonu Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Kastamonu Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Kastamonu Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top