Arnica Yetkili Servis Merkez Kırıkkale

Arnica Yetkili Servis Merkez Kırıkkale width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Kırıkkale

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Turuncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir. Bir saç kurutma makinesi kullanımı ile sıcak fön yardımı ile çakmak kurutulmalıdır.Set üstü ocağın bağlı olduğu tüpü kontrol ediniz. Set üstü ocak kullanımı yoğunluğundan dolayı ortaya farklı arızalarda çıkabiliyor. Set üstü ocağın çalışmamasının farklı nedenleri olabilir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Biriken kalıntılar süpürgenin çalışmamasına neden olacaktır. Servis ile iletişime geçilerek servis talep edilmelidir. Her üründe olduğu gibi süpürgelerde de kullanıcılara bağlı olarak çeşitli problemler doğmaktadır. Süpürge başlıklarının altında bulunan boyun ve hava kısmını kontrol ediniz. Son olarak zeminde kötü kokuya sebep olabilecek herhangi bir unsurun üzerinden süpürgeyle geçtiyseniz aynı şekilde süpürgeniz etrafa kötü koku saçacaktır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon aşırı ısınma yapma sorunu sırasında cihaz çalışmayı durduracaktır. Faz ve nötr temasından kaynaklı elektrik çarpmaları bu tür ürünlerde yaygın olarak görülmektedir. Termosifon çalışmama sorunu elektrikle çalışan ısıtıcı ürünlerde çok sık sorulan sorulardan biridir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Meydana gelen sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazın kendisinden de oluşabilir. Tost Makinesi Ekmekleri Isıtmıyor Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Bıçakların keskin olma işlevini kaybetmesi de istenilen verimin alınmamasına neden olur. Blender Çalışırken Etrafa Sıçratıyor Blender Çalışma Sırasında Vızıltı Sesi Geliyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı ünlem işareti yanma sorunu uzun süreli kullanımlarda kapakların açık unutulmasından da kaynaklanan arızalardır. Buzdolabı arızası evlerde en çok kullanılan belli başlı ürünler arasında arıza oluşumları nedenleri çok çeşitlidir. Cihaz nem ve ayarı düzenlenmelidir. Buzdolabı evlerin en çok kullanılan ürünleridir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Tahliye hortumlarının uç kısımlarında yırtık ve bozulmalar olmamalıdır. Çamaşır makineleri belirli yük ve deterjan ile çalışmaktadır. . Pompa filtresinde tıkanıklık olabilir. Makinede bulunan rezistans yerinden çıkarak su akıntısına sebep olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi çalışmıyor ise ilk olarak elektrik akışında bir sorun meydana gelmiş olabilir. Çay makinesinde yer alan kablo grubuna bakım ve onarım yapılmalıdır. Çay Makinesi Sürekli Suyu Isıtıyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu Yeşil Enerji Lambası SönüyorElektrik çarpmaları ve daha ciddi sorunların oluşumuna neden olabilir.En sık sorulan sorular ve karşılaşılan arızalar arasında derin dondurucunun yan kısımlarının aşırı ısınması sorunu oluşmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Servis arayarak destek isteyiniz. Eğer arıza devam ediyorsa muhtemelen cihazda teknik bir arıza meydana gelmiştir. Servis çağırarak gerekli yardımı alınız.Başka bir priz üzerinde de TV elektrik kablosunu yakarak kontrol ediniz.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır. Bu su keçelerinin zamanla kuruması motorun çalışmasını engeller. Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir. Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırının İçine Su DöküldüFırın Fan Arızası

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Program ayar düğmelerine temassızlık sorunları iptal edilme ve sonlandırma işlemlerinde arızalara neden olacaktır. Kurutma makinesi lif birikme arızası/her kurutma işlemi sonrasında lif yuvasının temizlenmemesi sonrasında oluşan arızalardan biridir. Uygun bir sıcaklığa sahip bir ortam içinde kurutma makinesini kullanımı yapılmalıdır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Bir diğer neden ise buharlaştırıcı ürünün temizlenmesinin gerekli olması ve aşırı kir birikmesi durumlarında cihaz aynı arızayı tekrar edecektir. Klima Motoru Devreye Girmiyor Klima Sesli ÇalışıyorKlima Hava Üflememe Sorunu

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. •Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerindeAspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır. •Teknik servise dikkat etmek gerekir. Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Kırıkkale Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Kırıkkale Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Kırıkkale Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Kırıkkale Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Kırıkkale Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Kırıkkale Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Kırıkkale Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Kırıkkale Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Kırıkkale Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Kırıkkale Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Kırıkkale Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Kırıkkale Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Kırıkkale Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Kırıkkale Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Kırıkkale Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Kırıkkale Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top