Arnica Yetkili Servis Merkez Kırklareli

Arnica Yetkili Servis Merkez Kırklareli width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Kırklareli

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir. Kullanıcılarında rahat bir şekilde çözebileceği arızaları sizler için derledik. Set üstü ocak çakmağı sürekli çakma sorunu çalmak alanına su gelmesi durumunda takılma yapmasına ve çakmağın takılı halde kalmasına neden olacaktır. İlk olarak ocak gözlerinin tam kapalı olduğundan emin olun. Bu gibi durumlarda ilk olarak ocak gözünün kapağını temizleyip kuruladıktan sonra tam bir şekilde yuvasına oturtmalısınız.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgenin şarjı kontrol edilmelidir. İlk olarak süpürgenizin güç ayarını kontrol etmelisiniz. Bu yüzden bir yeri süpürmeden önce zeminin kuru olduğundan emin olun. Toz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir. Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Bir teknik servise danışarak problemi ortadan kaldırabilirsiniz. Uzun süre termosifonların kullanılmadığı durumlarda bu problem ortaya çıkar. Su ısıtmamasının birkaç nedeni vardır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Sorunun devam etmesi durumunda bir servis çağırılarak destek alınmalıdır. Elektronik kısmından kaynaklı olan bu sorunlar için teknik destek alınmalıdır. Termostat ya da kabloların değişimi yapılarak arıza giderilebilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender Ürünleri Doğramıyor Eğer bıçaktan geliyor ise blenderde bulunan kasenin çıkarılarak kontrol edilmesi gerekir. Patlamaya neden olabilecek durumlardan biri de ürüne tekrar elektrik gelmesidir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı Su AkıtıyorBuzdolabının Işığı Yanıyor ve Yeteri Kadar SoğutmuyorParça değişimi servis tarafından uygun görülmesi durumunda yapılır.Cihazın dinlenme sırasında oluşan buzlar erimeye başlayarak oluk kanalının tıkalı olması durumunda su akıtmaya başlar.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

. Aşırı deterjan konulması durumlarında su sızıntısı ve köpük gelme sorunlarına neden olur. Çamaşır Makinesi Deterjan Alımı YapmıyorSu girişlerinde bulunan hortumlarda kullanılan contaların tam sıkılmama durumunda su akıtma sorununu oluşturmaktadır.Çamaşır makinesinin konulduğu alanın kontrolü yapılmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi demleme kısmına su aktarmıyor sorunu su sıcaklığının makinenin belirlenmiş olan ısı derecesine ulaşmadığı zaman meydana gelir. Makineyi farklı bir prizde çalışmayı da deneyebilirsiniz. Çay makinesi hata verme sorunu karşısında hangi arızanın verildiği önemlidir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucular ürünlerin yaz ve kış aylarında uzun süreli saklama koşullarının yaratılmasını sağlar.Dondurucu kapağının tam olarak kapanmasına dikkat edilmelidir. Çalıştırma rölesinde de bir arıza meydana gelebilir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Televizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz. Ayarlarda bozulma olmaması için basit kullanım modunu harekete geçirin.Android Led Tv çok yavaş açılma sorunu genellikle akıllı ve LCD televizyonlarda en çok görülen sorunlardan biridir. Modun açık olması belirli süre açık tutulduktan sonra televizyonun kendiliğinden kapanmasına neden olacaktır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Arızanın sürekli devam etmesi durumunda mutlaka zaman kaybı olmadan bir servis çağırılmalıdır.Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın. Makinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir. Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Soğutma sistemleri içinde oluşan pişme esnasında ortaya çıkan buharı soğutma işlemini yapmaya yardımcı olan parçalardır. Ntc kontrolü yapılmalıdır. Rezistans kablosu bozulabilir ve kısa devreye neden olabilir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi kazan dönmeme sorunu parçalı arızalardan meydana gelebilmektedir. Kurutma Makinesi Sensör ArızasıKurutma Makinesi Kazan Dönmüyor

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Havanın ortama uygun bir soğuk hava derecesine gelmesinde bu parça büyük önem taşımaktadır. Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir. Klimadan uzun süre bir verim almak için kullanımının doğru bir şekilde yapılması önemlidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerindeSatın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.•Teknik servise dikkat etmek gerekir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Kırklareli Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Kırklareli Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Kırklareli Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Kırklareli Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Kırklareli Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Kırklareli Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Kırklareli Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Kırklareli Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Kırklareli Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Kırklareli Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Kırklareli Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Kırklareli Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Kırklareli Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Kırklareli Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Kırklareli Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Kırklareli Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top