Arnica Yetkili Servis Merkez Kütahya

Arnica Yetkili Servis Merkez Kütahya width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Kütahya

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak gözünün tam olarak yerine oturmasına dikkat edin. Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor. Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir. Son olarak ürününüzün fişe tam olarak takılı olup olmadığını kontrol edin. Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Genel olarak süpürge başlıkları altında havanın girmesini sağlayan delikler bulunmaktadır. Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur. Eğer tüm temizlik işlemleri yapıldığı halde istenilen sonuca ulaşamıyorsanız o halde teknik servisi çağırarak detaylı inceleme yapılmasını talep edin. Sıklıkla karşılaşılan arızaları ve bu arızaların çözümlerini sizler için derledik. Bu problemden kurtulmak için süpürgenizin iç kısmını yıkayıp kurutmanız ve süpürge başını da aynı şekilde yıkayıp kurutmanız yeterli gelecektir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Kimi durumlarda termosifonlarla alakalı sıklıkla arızalar meydana gelebilmektedir. Aynı zamanda rezistans kaynaklı da elektrik kaçakları oluşabilir. Banyoda kullanılan termosifonlar gelen suyu ısıtarak sıcak su yapma özelliğine sahiptir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi sigorta attırıyor durumuna rezistans arızaları veya kısa devreler sebep olabilir. Bu düğme ile makinenin hangi seviyede ısıtma yapılacağı ayarlanır. Elektrikli ev aletlerinde meydana gelen bozulmaların birçoğu kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender bıçağı dönmüyor sorununda alet temel işlevini yerine getiremeyecektir. Ürünün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Bazı hatalar yanlış kullanımdan bazıları ise cihazda kullanıma bağlı olarak görülen teknik sorunlardan kaynaklanabilir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabındaki Yemekler Çok Hızlı BozuluyorSorunun devam etmesi durumunda servisten yardım alınmalıdır.Kompresör Çalışmama SorunuÜzerinde herhangi bir eşya konulmamalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Tuş takımı aşırı kullanım sırasında zamanla işlevini yitirerek çalışmamaya ve ayar yapmamaya başlar. . Pompa filtresinde tıkanıklık olabilir. Çok fazla yük konulmaması önerilir.Çamaşır makinası su almıyor sorunu oluşması durumunda su musluğu kontrol edilmelidir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

ciddi bir arıza oluşması durumunda tehlike oluşmaması için alanında uzman bir servis çağırılmalıdır. Arıza kodları arızaların belirlenmesi açısından ve hemen çözümü açısından önem taşır. Çay Makinesi Demliği Sızdırıyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucu kapağının tam olarak kapanmasına dikkat edilmelidir. Derin dondurucular uzun dönemli kullanılan ürünlerdir.Saklama özelliklerine göre ürünler çok sıcak ve soğuk olarak konulmamalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. Kontrolleri yapınız. Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir. Başka bir priz üzerinde de TV elektrik kablosunu yakarak kontrol ediniz.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Su boşaltma sesleri uğultu sesine benzeyebilir. Bulaşık Makinemin Tuşları Çalışmıyor Makinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir. Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Farklı arıza kodları ekranda belirerek Fırının çalışmamasına ve motorunun yanmasına neden olur. Cihazı çalıştırmadan önce servisi arayın.Fırın içinden uğultu ve cızırtı sesi geliyorsa soğutma sistemi ve parçaları arızalanmış demektir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Kazan DönmüyorKurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır. Cihaz kabloların da meydana gelen bozulmalar ve hasarlar da sigorta atmasına ve kısa devre yapmasına neden olacaktır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klimadan uzun süre bir verim almak için kullanımının doğru bir şekilde yapılması önemlidir. Havanın ortama uygun bir soğuk hava derecesine gelmesinde bu parça büyük önem taşımaktadır. Fanın çalışmama nedenleri arasında yanmış olma ihtimali yüksek bir üründür.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.•Tünellerde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Kütahya Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Kütahya Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Kütahya Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Kütahya Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Kütahya Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Kütahya Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Kütahya Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Kütahya Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Kütahya Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Kütahya Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Kütahya Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Kütahya Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Kütahya Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Kütahya Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Kütahya Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Kütahya Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top