Arnica Yetkili Servis Merkez Nevşehir

Arnica Yetkili Servis Merkez Nevşehir width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Nevşehir

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin. Ocağınıza gaz gelmiyorsa kontrol etmeniz gereken birkaç nokta var. Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun. Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir. Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürge başlıklarının altında bulunan boyun ve hava kısmını kontrol ediniz. Bununla beraber süpürgenizin çekiş gücü de düşürülmüş olabilir. Süpürge, kablosuz süpürge arızası yaygın kullanım alanına sahip süpürgelerde ortaya çıkan arızaların farklı kodları ve oluşum nedenleri bulunmaktadır. Süpürgenizin çekim gücünün azalmasının pek çok nedeni olabilir. Toz Haznesi Yanıp Sönüyor

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Elektrik akımının gelmemesi cihazın çalışmamasına ve suyu ısıtmamasına neden olacaktır. Sigorta kutusundan da açık konumda olduğuna dikkat ediniz. Bu durum oldukça sakıncalıdır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Termostat ürünlerin ısınması konusunda yardımcı olan temel parçalardan biridir. Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir. Tost makinesi arızaları lezzetli yiyecekler hazırlamanızı engelleyebilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender bıçağı boşa dönmesi sorunu bıçak kısmındaki tutucu parçanın gevşemesi, çatlaması veya deforme olmasından kaynaklanabilir.Blender çalışmıyor sorunu elektrikli ev aletlerinde görülen bir durumdur. Aynı zamanda aleti çok fazla baskı uygulayarak da kullanmamanız gerekir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı Kapağı SıkışıyorBuzdolabı ünlem işareti yanma sorunu uzun süreli kullanımlarda kapakların açık unutulmasından da kaynaklanan arızalardır. Yaz ve kış dönemlerinde dondurucu ayarlarının yenilenmesi önerilir. Buzdolabı soğutma ayarı yapılmaması sorunu tuşlar ve soğutmaya yardımcı olan atar düğmelerine arızalanma durumlarında oluşmaktadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Titreşim Yaparak Çalışıyor Bu şekilde cihaz kullanımı özellikle elektrikle çalışan cihazlarda tavsiye edilmemektedir.Makine Altından Su GeliyorDeterjan gözünün su çekme ve alma sırasında tam kapalı olduğundan emin olunuz.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Termostatın arızalanması suyun sürekli olarak ısınmasına neden olacaktır. Şebeke hatlarını kontrol ediniz. Çay makinesi hata verme sorunu karşısında hangi arızanın verildiği önemlidir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu Arızadan Çıkmıyorİç aksanın çalışma kontrolleri de yapılmalıdır.Evde elektrik kesintisi kısa süreli de olsa yaşanmadığından emin olun.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Televizyon ekranın sağında, solunda yada arkasında bir açma kapama tuşu var ise o tuş üzerinden kapanmış olacaktır. Yapmanız gereken televizyonun ayarlar veya özellikler kısmından kapanma saati ayarlarının kontrolünğ yapınız. Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır. Android Led Tv çok yavaş açılma sorunu genellikle akıllı ve LCD televizyonlarda en çok görülen sorunlardan biridir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Makinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir. Su boşaltma sesleri uğultu sesine benzeyebilir. Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz. Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Farklı arıza kodları ekranda belirerek Fırının çalışmamasına ve motorunun yanmasına neden olur. Fırın kapaklarının zaman içinde kapanmasına zorluk yaşamaya başlaması lastik ve kapaklarla ilgili oluşan arızalardır. Açık ise kapalı konuma getirilmelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Servis desteği alınız.Kurutma makinesi lif birikme arızası/her kurutma işlemi sonrasında lif yuvasının temizlenmemesi sonrasında oluşan arızalardan biridir. Temizlenmeme durumunda düzenli ve kaliteli çalışma sağlanmaz.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir. Klimanın montajı esnasında topraklamanın bina içinde olup olmadığının kontrolünün sağlanması büyük önem taşımaktadır. Klima sesli çalışma hatası fan motorunda oluşan parça arızasından kaynaklanabilmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. •Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerindeBazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarNe kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Nevşehir Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Nevşehir Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Nevşehir Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Nevşehir Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Nevşehir Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Nevşehir Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Nevşehir Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Nevşehir Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Nevşehir Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Nevşehir Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Nevşehir Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Nevşehir Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Nevşehir Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Nevşehir Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Nevşehir Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Nevşehir Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top