Arnica Yetkili Servis Merkez Osmaniye

Arnica Yetkili Servis Merkez Osmaniye width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Osmaniye

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın bağlı olduğu tüpü kontrol ediniz. Set üstü ocaklarda en sık karşılaşılan problemlerden biri de budur. Eğer ocağınız hala yanmıyorsa teknik servisten destek alın. Ufak bir nemlilik olması bile alev oluşmamasına neden olur. Set üstü ocak çakmağı yanmama sorunu ocak başlıklarının ıslanma ve su girmesi ile oluşabilen arızalardır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz torbalı süpürge kullanıyorsanız torbanız dolmuş olabilir. Toz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir. Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Aynı zamanda aşırı yükte süpürgenizin kapanmasına neden olabilir. Süpürgelerin her kullanımdan sonra temizlenmesi tıkanma ve kir kalıntılarının makineye zarar vermemesi için önemlidir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Ancak bazı durumlarda termostatlar hasar görebilir ve bozulabilir. Termosifonların ilk kurulumları sırasında topraklama hattının yanlış bağlanması sonucu da cihaz üzerinden kaçaklar meydana gelecektir. Elektrik akımının gelmemesi cihazın çalışmamasına ve suyu ısıtmamasına neden olacaktır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Isıtma elemanının kablolarında hasar oluşması da makinenin ısıtma yapmamasına neden olmaktadır. Tost makinesi sigorta attırıyor durumuna rezistans arızaları veya kısa devreler sebep olabilir. Bu yüzden sorunları gidermek için doğru teşhis koymak önemlidir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender Çalışmıyor Blender hız kontrol düğmeleri çalışmıyor sorunu istenilen hız seviyesinde cihazın kullanılmamasına neden olur. Bir ürünün çalışmaması ürün kaynaklı yada elektrik kaynaklı olabilmektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Sigortaların kontrolü sağlanmalıdır. Elektrikli anketlere servis dışında kullanıcıların dokunmamaları ve arızalı parçaları tamir etmemesi gerekir.Buzdolabına giden elektrik hatlarında ve kablolarında temassızlık sorunun oluşup oluşmadığına bakılmalıdır. Buzdolabı Soğutma Ayarı Yapılamıyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Deterjan alımında konulan ürünlerim oranına göre bir deterjan miktarı konulmalıdır. Tahliye hortumlarının uç kısımlarında yırtık ve bozulmalar olmamalıdır.Makine Gürültü ÇalışıyorÖn yükleyicide meydana gelen arızalanmalarda kilit açılmamasına neden olur.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi ısınmama sorunu nedenlerinden biri rezistans kaynaklı arızalardır. Çay makinası sigorta attırma sorunu genellikle elektrik hatlarında ve kablolarda bir sıkıntı olduğunu göstermektedir. Günümüzde keyif saatlerinin vazgeçilmezi olan lezzetli çaylar için önemli olan çay makineleri belirli durumlarda arıza verebilmektedir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Dolap kapağı açılırken ışık yanması iç bölmenin aydınlatılmasını sağlamaktadır. Ürün kontrolü ve sorun tespiti yapılmalıdır. 1 ile başlayarak 6 ya kadar giden ve soğutma ayarını gösteren düğmelerde hasar oluşması dondurucu aylarının yapılmamasına neden olur.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır. İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Android Led TV çalışma sonrasında hemen kapanma sorunu belirli süre boyunca açık tutma ve kapanma modunun aktifleştirilmesi ile oluşur. Android Led TV Çalışmıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesine elektrik girmesini sağlayan priz hattı değiştirilebilir. Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz. İlk olarak pompa filtresi çıkartılarak temizlenmeli bakımı yapılmalıdır. Bu su keçelerinin zamanla kuruması motorun çalışmasını engeller.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın pişirme sırasında çok buhar yapma arızası fırın aylarının olması gereken ayardan çok yükseğe ayarlanması sonucunda da oluşur. Fırın kapaklarının zaman içinde kapanmasına zorluk yaşamaya başlaması lastik ve kapaklarla ilgili oluşan arızalardır. Panel değişimi ve pano değişimi yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi kazan dönmeme sorunu parçalı arızalardan meydana gelebilmektedir. Çok soğuk oda içinde kurutma makinesi doğru şekilde çalışma yapmaz.Kurutma makinesi sigorta attırma sorunu elektrik kaynaklı oluşabilecek ya da cihaz kaynaklı olabilen arızalar arasındadır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klimadan çıkan havanın yeteri kadar soğuk olmaması ve ortam ısının yükselmesinin birkaç nedeni bulunmaktadır. Mevsimlere göre ayarlanma özellikleri sayesinde ortam içerisinin ısınmasına ve serinlemesine yardımcı olmaktadır. Elektronik cihazlar arasında yerini alan klimalar yaz ve kış dönemlerinde kullanılan önemli ürünlerdir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Seralarda•TünellerdeKullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Garanti SüresiDavlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Osmaniye Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Osmaniye Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Osmaniye Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Osmaniye Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Osmaniye Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Osmaniye Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Osmaniye Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Osmaniye Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Osmaniye Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Osmaniye Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Osmaniye Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Osmaniye Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Osmaniye Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Osmaniye Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Osmaniye Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Osmaniye Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top