Arnica Yetkili Servis Merkez Rize

Arnica Yetkili Servis Merkez Rize width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Rize

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ardından ocak gözlerinde ıslaklık, tıkanma ve taşma durumu kontrol edilmelidir. Son olarak ürününüzün fişe tam olarak takılı olup olmadığını kontrol edin. İlk olarak elektriğinizi ve ilgili prizin elektrik akımını kontrol edin. Set Üstü Ocak Aniden Sönüyor Çakmak kısımlarına herhangi bir sıvı ürünün dökülmesini engelleyin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu süpürgeler şarjlı olduklarından ötürü kolayca tek seferde evi süpürmenizi sağlar. Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir. Kullanıcılar tarafından basit hatalar ve arızalar giderilmektedir. Süpürgeniz çalışırken kendiliğinden kapanıyorsa kontrol etmeniz gereken ilk yer toz haznesi ile beraber filtrelerdir. Süpürgenin şarj olma süresi yaklaşık 4 saattir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Bir teknik servise danışarak problemi ortadan kaldırabilirsiniz. Ön kısım üzerinde kırmızı bir ışık yanacaktır. Banyoda kullanılan termosifonlar gelen suyu ısıtarak sıcak su yapma özelliğine sahiptir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Kontaklarda aşırı yıpranma söz konusu ise bu durumda kontaklar değiştirilmeli ve yenileri ile kullanılmalıdır. Bu düğme ile makinenin hangi seviyede ısıtma yapılacağı ayarlanır. Rezistans kaynaklı bir arıza oluşma durumlarında da az ısıtma yada hiç ısıtma yapmaz.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Bu durumda sert cisimleri parçalamaya çalışıyorsanız bucak hareket etmemektedir. Blender Hız Kontrol Düğmeleri Çalışmıyor Koku karşısında tekrar ürün kullanımı yapılmamalıdır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı buz tutma sorunu oluşum nedenleri arasında buzdolabının derecesinin ve aylarının yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Dondurucu buzdolabının uzun süreli yiyecek saklanılmasına yardımcı olan alanlarıdır. Sigortaların kontrolü sağlanmalıdır. Buzdolabının ışığı yanıyor be yeteri kadar soğutmuyor sorunu( kapak açılma sırasında karşılaşılan sorunlardan biridir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinası su almıyor sorunu oluşması durumunda su musluğu kontrol edilmelidir. Çamaşır makinesi deterjan gözünden köpük gelme sorunu çok sık yaşanmaktadır. Su basınç oranı yükseltilmeli ve deterjan çekmecesi klepesi kontrol edilmelidir.Ayak dengesinin ayarlanması ve kontrol edilmesi gerekir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinası arızası elektronik aletlerden evlerde ve iş yerlerinde yaygın olarak kullanılan ürünlerde oluşan arızalardır. Bunun dışında hazneyi çok fazla doldurduğunuzda ısınması için daha fazla beklemeniz gerektiğini göz önünde tutunuz. Çay Makinesi Isınmıyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Ağızları açık bir kap içerisinde ve poşet içerisinde saklama yapılmamalıdır.Her arızanın farklı çözüm teknikleri vardır. Arızalı düğmenin değişimi servis tarafından yapılmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Kontrolleri yapınız. Bu şeklide kullanımlar da TV Ana kartı ciddi oranda etkilenecek ve büyük bir arızaya neden olacaktır.Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir. Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinemin Tuşları ÇalışmıyorDoğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır. Ana yıkama motoru parçasında tıkanma ve sıkışma durumunda cihaz su alır ancak çalışmaya başlamaz. Bulaşık makinesine elektrik girmesini sağlayan priz hattı değiştirilebilir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın Saat Ayarı SorunuCihazı çalıştırmadan önce servisi arayın.Yiyecekler yeteri kadar pişemez ve ısınma yok olur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Sensör ArızasıSigorta kontrolü yapınız. Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima sürekli açılıp kapanması sorunu cihazın kısa devre yapması durumlarında ortaya çıkmaktadır. Klima Çalışıyor ve Isıtma Yapmıyor Klima gazının tamamlanması gerekmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerindeÖzellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. Aspiratör Nedir?

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır. Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Rize Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Rize Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Rize Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Rize Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Rize Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Rize Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Rize Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Rize Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Rize Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Rize Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Rize Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Rize Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Rize Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Rize Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Rize Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Rize Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top