Arnica Yetkili Servis Merkez Siirt

Arnica Yetkili Servis Merkez Siirt width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Siirt

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ufak bir nemlilik olması bile alev oluşmamasına neden olur. Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir. Bujinin de yerimden çıkartılarak kurtulması gerekir. Çakmak kısımlarına herhangi bir sıvı ürünün dökülmesini engelleyin. Set Üstü Ocak Çakmağı Sürekli Çakıyor

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz Haznesi Yanıp SönüyorToz haznesi yanıp sönme sorunu kablosuz ve kablolu elektrikli süpürgelerde görülen bir arıza türüdür. Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir. Kablo kullanımı yapılmadan kullanılan süpürgelerde toz haznesinin ışığının yanması cihaz içinde bulunan tozların temizlenmesi ve boşaltılması anlamına gelmektedir. Kablosuz Süpürge Kesik Kesik Çalışıyor

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Elektrik akımının gelmemesi cihazın çalışmamasına ve suyu ısıtmamasına neden olacaktır. Elektrik hattını kontrol ediniz. Termosifon Çalışmıyor

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ayar düğmesi cihazın yanında veya üst tarafında olabilir. Bu sorun oluştuğunda termostatın kendisinde veya bağlı kablolarda sorun meydana gelmiş olabilir. Kontaklarda aşırı yıpranma söz konusu ise bu durumda kontaklar değiştirilmeli ve yenileri ile kullanılmalıdır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender çalışırken koku çıkarıyorsa aralıksız olarak çalıştığından aşırı ısınma göstermektedir. Blender motorundan yanık konusu gelmesi cihazın kullanımı sırasında aşırı zorlanmasına ve ısınmasına neden olan durumlar karşısında oluşan arızadır. Blender Motorundan Yanık Kokusu Geliyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Üzerinde herhangi bir eşya konulmamalıdır.Buzdolabı Çalışma Sırasında Ses ÇıkartıyorBuzdolabının arkasının ısınması sorunu genellikle bobin kaynaklı arızaların oluşmasına neden olmaktadır. Dondurucunun yeteri kadar soğuk olmasına dikkat edilmelidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine Deterjan Gözünden Su Akıtıyor Çamaşır Makinesi Ayar Düğmeleri ÇalışmıyorÇamaşır makinası su almıyor sorunu oluşması durumunda su musluğu kontrol edilmelidir.Çok fazla yük konulmaması önerilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Bu durumu çözmek için suyun 99 dereceye ulaşmasını beklemelisiniz. Bir parçanın yerine tam oturması cihazın çalışmamasına neden olacaktır. Göstergenin bozuk olmasının makinenin genel kullanımına herhangi bir etkisi ise bulunmamaktadır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Kompresörün ara ara çalışması ve çalışmaması durumunda ses gelmeye başlar.Saklama özelliklerine göre ürünler çok sıcak ve soğuk olarak konulmamalıdır. Soğutmama nedenleri parça ve ürün ile ilgili olabilmektedir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Televizyon panellerinde arızalanması ve hasar alma durumlarında kart değişimi ve panel değişimine gidilmesi gerekir. Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir. Android Led Tv çok yavaş açılma sorunu genellikle akıllı ve LCD televizyonlarda en çok görülen sorunlardan biridir. Ekran kartından yada ekranın kendiliğinden yapma durumu çok yüksektir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Program ayar tuşlarına bozulma olması durumunda servis çağırılarak yeni tuş takımı eskisi ile değiştirilmelidir. Su boşaltma sesleri uğultu sesine benzeyebilir. Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir. Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın İçinden Ses GeliyorSesli çalışmaya devam edilmesi cihazın ömrünü kısaltacak ve zamanla daha şiddetli ses gelmesi ile soğumamasına neden olacaktır. Ntc kontrolü yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi kullanımları da düzenli bakım ve temizlik yapılması gerekir. Cihaz kabloların da meydana gelen bozulmalar ve hasarlar da sigorta atmasına ve kısa devre yapmasına neden olacaktır. Arıza sürekli devam etmesi durumunda zaman kaybı olmadan servis çağırın.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Fanın çalışmama nedenleri arasında yanmış olma ihtimali yüksek bir üründür. Havanın ortama uygun bir soğuk hava derecesine gelmesinde bu parça büyük önem taşımaktadır. Klimada Fan Çalışmıyor Ortam büyüklüğüne göre en uygun klima seçimi yapılmalıdır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•TünellerdeAspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerinde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Siirt Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Siirt Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Siirt Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Siirt Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Siirt Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Siirt Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Siirt Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Siirt Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Siirt Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Siirt Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Siirt Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Siirt Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Siirt Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Siirt Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Siirt Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Siirt Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top