Arnica Yetkili Servis Merkez Sinop

Arnica Yetkili Servis Merkez Sinop width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Sinop

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocaklarda görülen bir numaralı problem budur. İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir. Bunun dışında ocağa gelen gaz vanasının açık olduğundan mutlaka emin olmalısınız. Doğalgazı kontrol edin. Set Üstü Ocak Aniden Sönüyor

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir. Kablo kullanımı yapılmadan kullanılan süpürgelerde toz haznesinin ışığının yanması cihaz içinde bulunan tozların temizlenmesi ve boşaltılması anlamına gelmektedir. Süpürgeniz tam randımanlı çalıştığı halde istenilen temizliği sizlere sunmuyorsa bazı noktaları kontrol etmeniz yeterlidir. Toz torbalı süpürge kullanıyorsanız torbanız dolmuş olabilir. Bu yüzden bir yeri süpürmeden önce zeminin kuru olduğundan emin olun.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Buna rağmen termosifonunuz çalışmıyorsa elektriksel problemler yaşanmış olabilir. Dairenin topraklama özelliklerinin olması gerekir. Termosifon çalışmama sorunu elektrikle çalışan ısıtıcı ürünlerde çok sık sorulan sorulardan biridir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Bu yüzden sorunları gidermek için doğru teşhis koymak önemlidir. Tost makinesi sigorta attırıyor durumuna rezistans arızaları veya kısa devreler sebep olabilir. Tost Makinesi Az Isıtma Yapıyor

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender ürünleri doğramama sorunu bu tür bıçak kullanarak ürünleri ezen ve doğrayan ürünlerde çok sık görülen arızaların başında gelmektedir. Koku karşısında tekrar ürün kullanımı yapılmamalıdır. Bu durumda da bıçakların teknik serviste değiştirilmesi gerekir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı soğukluğunun korunması içine sıcak yiyeceklerin konulmaması ile olur. Çok sayıda buzdolabı kullanıcısı buzdolabının arkasını kontrol etmez. Buzdolabı kapağı sıkışması sorunu çok nedenli olmaktadır. Dondurucu kısmında ayar yapılması önerilir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makinenin kıyafetleri sıkma aşamasında sert bir duvara dayanması saklanmasına ve titremesine neden olur. Elektrik hatlarında meydana gelen ar ve düzensizlikler sigorta üzerinde etkili olmaktadır. Özellikle evlerde sıklıkla kullanılan çamaşır makinelerinde kalite ve verim alınması için temizliğine dikkat edilmesi gerekir. Alanında uzman bir beyaz eşya servis elemanı tarafından çamaşır makinesi kontrolü yapılmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Ürünlerin parçalarında tamir yapılması tekrar aynı arızanın oluşmasına neden olur. Bir servis çağırarak ürünü kontrol ettiriniz. Çay Makinesi Isınmıyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucum Aşırı Soğutma YapıyorBu durumun anlaşılması için derin dondurucunun fişi çekilmeli ve çalışması durdurulmalıdır. Derin dondurucu soğutmuyor arızası dondurucularda yaşanan arızalar arasında çok sık görülen arıza türlerinden biridir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Sürekli Açılıp Kapanıyor Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir. Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır. Servis çağırmadan önce birkaç adımı takip etmeniz gerekecektir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bu su keçelerinin zamanla kuruması motorun çalışmasını engeller. Bulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu Yapıyor Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür. Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Soğuması beklenecek bir bez yardımı ile içerde oluşan su alınmalıdır. Fırını fişten çekiniz ve servisin gelmesini bekleyin.İlk olarak fırın kapağının kapanmasına engel olacak kumaş ve farklı cisimlerin olup olmadığına bakın.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Program ayar düğmelerine temassızlık sorunları iptal edilme ve sonlandırma işlemlerinde arızalara neden olacaktır. Temizlenmeme durumunda düzenli ve kaliteli çalışma sağlanmaz. Kurutma makinesi sigorta attırma sorunu elektrik kaynaklı oluşabilecek ya da cihaz kaynaklı olabilen arızalar arasındadır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Ekovat arızalı olması durumunda klimada ses yükselmesi sorunu yaşanmaktadır. Klima sesli çalışma hatası fan motorunda oluşan parça arızasından kaynaklanabilmektedir. Klima sürekli açılıp kapanması sorunu cihazın kısa devre yapması durumlarında ortaya çıkmaktadır. Klimada Fan Çalışmıyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•SeralardaBu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır. Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Sinop Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Sinop Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Sinop Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Sinop Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Sinop Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Sinop Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Sinop Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Sinop Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Sinop Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Sinop Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Sinop Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Sinop Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Sinop Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Sinop Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Sinop Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Sinop Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top