Arnica Yetkili Servis Merkez Şırnak

Arnica Yetkili Servis Merkez Şırnak width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Şırnak

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Zaman kaybetmeden hemen yetkili servis ile iletişime geçiniz. Bunun dışında ocağa gelen gaz vanasının açık olduğundan mutlaka emin olmalısınız. Kullanıcılarında rahat bir şekilde çözebileceği arızaları sizler için derledik. Çakmak kısımlarına herhangi bir sıvı ürünün dökülmesini engelleyin. Çakmak ateşleme yapıyor ancak aniden sönüyorsa doğalgaz vanası arızalı ve kapalı olabilir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Aynı zamanda tek parça oldukları için oldukça hafif ve portatiftirler. Süpürge kullanmayan ev günümüzde yok denilecek kadar azdır. Süpürgenin gücü düşmüş olabilir. Bu problemden kurtulmak için süpürgenizin iç kısmını yıkayıp kurutmanız ve süpürge başını da aynı şekilde yıkayıp kurutmanız yeterli gelecektir. Bu yüzden ilk olarak şarj seviyesi kontrolü yapılmalıdır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Ön kısım üzerinde kırmızı bir ışık yanacaktır. Cihazda suyun ısınmasını sağlayan parçada bir problem oluşması ile birlikte bu arıza türü ortaya çıkar. Teknik servisi arayarak gerekli işlemlerin yapılmasını bekleyin.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tam kapanmayan yüzeylerin teması olmayacağı içi ısıtma yapmaz. Düğme çalışmadığında makine hiç çalışmayabilir veya ısı ayarı yapmak güç olabilir. Bunun yanında ise ısıtıcı tabakaların kirlenmesi, yağlanması veya doğru yerleştirilmemesi de bu sorunları beraberinde getirebilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Bu sayede sıçramanın önüne geçilecektir. Blender arızaları bıçağın dönmemesi, aletin çalışmaması, aşırı ısınması gibi farklı sebeplerden olabilir. Mutfaklarda olması gereken belli başlı ürünlerden biridir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Arıza devam etmesi durumunda servisten destek almanız önerilir.Aşırı soğutma ve aylarının normalden çok olması buz oluşumlarına neden olacaktır. Buzdolabı ünlem işareti yanma sorunu uzun süreli kullanımlarda kapakların açık unutulmasından da kaynaklanan arızalardır. Kapak kontrolü yapılmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makineye aşırı deterjan konulmuş olabilir. Bu şekilde cihaz kullanımı özellikle elektrikle çalışan cihazlarda tavsiye edilmemektedir.İçerisinde su bulunması nedeniyle kapak kilit sistemi aktif olacaktır. Makineler için uygun olan deterjan kullanımı yapılmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Demleme Kısmına Su Aktarmıyor Termostatın arızalanması suyun sürekli olarak ısınmasına neden olacaktır. Şebeke hatlarını kontrol ediniz.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu çalışmama arızası elektrik kaynaklı sorunlar nedeniyle oluşabilir. Derin dondurucu ayarı yapılmaması arızası cihaz üzerinde rakamlar yazan ayar düğmesine gerekli olan soğutma aylarının yapılmaması sonrasında ortaya çıkmaktadır. Derin Dondurucu Yeşil Enerji Lambası Sönüyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır. Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir. Servis çağırmadan önce birkaç adımı takip etmeniz gerekecektir. Android Led TV Çalışma Sonrası Hemen Kapanıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinemin Tuşları ÇalışmıyorBaşka ve yeni bir şarj ürünü makineye takılarak kontrolü sağlanır. Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın Kapağı KapanmıyorÜrünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır. Ntc kontrolü yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Sensör ArızasıMetal yüzeylerin yabancı ürün sürmeyiniz. Kurutma Makinesi Isınma Yapmıyor

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Elektronik cihazlar arasında yerini alan klimalar yaz ve kış dönemlerinde kullanılan önemli ürünlerdir. Klima gazının tamamlanması gerekmektedir. Ekovat arızalı olması durumunda klimada ses yükselmesi sorunu yaşanmaktadır. Ortam içerisinde havanın soğuma işlemlerinin yapılması soğutucu akışkan ile olmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerindeBazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Şırnak Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Şırnak Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Şırnak Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Şırnak Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Şırnak Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Şırnak Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Şırnak Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Şırnak Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Şırnak Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Şırnak Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Şırnak Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Şırnak Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Şırnak Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Şırnak Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Şırnak Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Şırnak Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top