Arnica Yetkili Servis Merkez Sivas

Arnica Yetkili Servis Merkez Sivas width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Sivas

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak arızası çok yaygın elektronik ev aletleri arızaları arasında yer almaktadır. Çakmak kısımlarına herhangi bir sıvı ürünün dökülmesini engelleyin. Arıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır. Bulunulan ortamda yeterli miktarda oksijen bulunmaması durumunda ocak sarı renkte yanmaya başlar ve karbondioksit oluşumuna neden olur. Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgenin şarj olma süresi yaklaşık 4 saattir. Toz haznesinin düzenli olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekir. Süpürgenizin hava filtresini de mutlaka kontrol edin. Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir. Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Buna rağmen su ısınmıyorsa termostat zarar görmüş olabilir. Sigortanın açık konumda olduğundan emin olduktan sonra termosifonunuzu çalıştırın. O yüzden kullanıcı açısından yapılacak pek bir şey yoktur.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tam kapanmayan yüzeylerin teması olmayacağı içi ısıtma yapmaz. Tost Makinesi Ekmekleri Isıtmıyor Bu düğme ile makinenin hangi seviyede ısıtma yapılacağı ayarlanır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender bıçağı kesmiyor sorunu uygun olmayan yiyecekleri parçalama sırasında görülür.Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır. Blender arızası mutfak aletleri arasında en çok kullanılan ve arızalanan ürünlerdir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Zemin eğiminin yetersiz olması ve zemin ayaklarının kırık olması da sese neden olur. Oluşan buzlar temizlenmelidir. Kapakların kapalı olduğundan emin olun. Buzdolabındaki yemeklerin çok hızlı bozulması sorunu nedenleri biri buzdolabı soğukluk aylarının çok düşük olması ve buzdolabı kapağının sürekli açık tutulması yer alır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Düzenli bakım ve makine içinin temizliği yapılmalıdır. Makinelerin kullanım sırasında birçok farklı arıza oluşmaktadır. Çamaşır makinesi ön yükleyici sorunu kilidin yerleşmesini engelleyecek yabancı bir cismin varlığı nedeniyle olabilmektedir. Özellikle evlerde sıklıkla kullanılan çamaşır makinelerinde kalite ve verim alınması için temizliğine dikkat edilmesi gerekir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Genel olarak ekranda çıkan hataların kodu markaya göre değişebilir. Göstergenin bozuk olmasının makinenin genel kullanımına herhangi bir etkisi ise bulunmamaktadır. Yeni bir parça değişimine ihtiyaç duyulmalıdır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Arızadan çıkmamasını birkaç nedeni vardır. Dondurma kısmında meydana gelen aşırı buzlanma, dondurma aylarının yapılamaması, çok fazla yiyecek konulması, aylarının düşük tutulması ve parça arızaları çok çeşitli sorunlara neden olmaktadır. Dondurucunun dilinin takılı olduğunu kontrol ediniz.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Mod açık ise kapalı konuma getirin. Ekranın ciddi hasar alması ve yenilemede geç kalınması TV ye zarar verecektir.Servis arayarak destek isteyiniz.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Ahşap ürünlerde meydana gelen ayrılma durumunda yıkama ve su girişi sırasında parçaların hazineyi engelleyecek şeklide düşme gerçekleştirmesi sesli çalışmasına neden olur. Ana yıkama motoru parçasında tıkanma ve sıkışma durumunda cihaz su alır ancak çalışmaya başlamaz. Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur. Makinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Sesli çalışmaya devam edilmesi cihazın ömrünü kısaltacak ve zamanla daha şiddetli ses gelmesi ile soğumamasına neden olacaktır. Çok fazla su dökülmesi durumunda elektrik hattından ayırın ve kurulana işlemine devam edin. Fırın Pişirme Sırasında Çok Fazla Buhar Yapıyor

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Sensör ArızasıArıza giderilecektir.Kurutma makinesi sensör arızası temizlenmeme ve arıza oluşumu sonrasında oluşan sorunlardır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Fan motorunda kısa devre oluşma durumları karşısında da klima sigortası sürekli atmaktadır. Klimadan çıkan havanın yeteri kadar soğuk olmaması ve ortam ısının yükselmesinin birkaç nedeni bulunmaktadır. Klima arızaları çok çeşitli nedenlerle ortaya çıkmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Bu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir. •Her türlü ortamın iklimlendirilmesindeSatın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarDavlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Sivas Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Sivas Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Sivas Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Sivas Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Sivas Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Sivas Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Sivas Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Sivas Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Sivas Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Sivas Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Sivas Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Sivas Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Sivas Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Sivas Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Sivas Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Sivas Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top