Arnica Yetkili Servis Merkez Yalova

Arnica Yetkili Servis Merkez Yalova width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Yalova

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Doğalgazı kontrol edin. Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin. Set üstü ocak kullanımı yoğunluğundan dolayı ortaya farklı arızalarda çıkabiliyor. Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin. Çakmak kısımlarına herhangi bir sıvı ürünün dökülmesini engelleyin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz Haznesi Yanıp SönüyorFarklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır. Toz haznesi yanıp sönme sorunu kablosuz ve kablolu elektrikli süpürgelerde görülen bir arıza türüdür. İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır. Bu süpürgeler şarjlı olduklarından ötürü kolayca tek seferde evi süpürmenizi sağlar.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Eğer termosifonunuzdan gelen sıcak su kahverengi ise ve metal tadı veriyorsa su ısıtıcınızın değiştirilmesi gerek. Cihazda suyun ısınmasını sağlayan parçada bir problem oluşması ile birlikte bu arıza türü ortaya çıkar. Dairenin topraklama özelliklerinin olması gerekir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Düğme bağlantılarının değiştirilmesi gerekir. Bu yüzden sorunları gidermek için doğru teşhis koymak önemlidir. Parçanın değişimine gidilmelidir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Mutfaklarda olması gereken belli başlı ürünlerden biridir.Cihazı açarak yeniden çalıştırma ile sesin geldiği noktanın tespit edilmesi gerekir. Bazı hatalar yanlış kullanımdan bazıları ise cihazda kullanıma bağlı olarak görülen teknik sorunlardan kaynaklanabilir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

İçecekler soğuk yemekler sıcak ise buzdolabına konulan yiyeceklerin soğuk olarak konulması gerekir. Buzdolabı alt kısmı soğutma yapmama sorunu fan kaynaklı arıza türlerinden biridir. Düzenli olarak dondurucu kısmı kontrol edilmeli ve temizlenmelidir. Üzerinde herhangi bir eşya konulmamalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi deterjan alımı yapmıyor sorunu nedenleri arasında su basıncının düşük olması ve deterjan gözünde yer alan klepenin kapalı olması sorunu gelmektedir. Ana kartta meydana gelen arızalar çalışma esnasında makinenin durmasına ve tekrar çalışmamasına neden olur. Çamaşır makinelerinin hortum filtresinde tıkanma oluşabilir. Makine Deterjan Gözünden Su Akıtıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi demleme kısmına su aktarmıyor sorunu su sıcaklığının makinenin belirlenmiş olan ısı derecesine ulaşmadığı zaman meydana gelir. Göstergenin bozuk olmasının makinenin genel kullanımına herhangi bir etkisi ise bulunmamaktadır. Çay Makinesi Basınç Göstergesi Çalışmıyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

En sık sorulan sorular ve karşılaşılan arızalar arasında derin dondurucunun yan kısımlarının aşırı ısınması sorunu oluşmaktadır.Derin dondurucular uzun dönemli kullanılan ürünlerdir.Tahliye kanalında su kalması dondurucudan koku gelmesine neden olmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Eğer arıza devam ediyorsa muhtemelen cihazda teknik bir arıza meydana gelmiştir. Bu şeklide kullanımlar da TV Ana kartı ciddi oranda etkilenecek ve büyük bir arızaya neden olacaktır.Televizyon panellerinde arızalanması ve hasar alma durumlarında kart değişimi ve panel değişimine gidilmesi gerekir. Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Ahşap ürünlerde meydana gelen ayrılma durumunda yıkama ve su girişi sırasında parçaların hazineyi engelleyecek şeklide düşme gerçekleştirmesi sesli çalışmasına neden olur. Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın. Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir. Bulaşık Makinesi Kurutma Yapmıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Panel değişimi ve pano değişimi yapılmalıdır.Fırının İçine Su DöküldüÜrünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Arıza oluşması durumunda kurutma makineleri için servis aranmalı ve sorunun çözümü için destek alınması gerekmektedir. Kurutma makinesi sıcaklık aylarının 5 derece ile 35 derece arasındaki ortamlara konulması gerekir. Uygun bir sıcaklığa sahip bir ortam içinde kurutma makinesini kullanımı yapılmalıdır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Topraklama olmayan yapılarda kısa süre içerisinde klimanın sürekli şalteri atmaktadır. Fan motoru kontrolü yapılır ve sesin kaynağı öğrenilerek ses giderilir. Suyun yeteri kadar boşalmasının mümkün olmadığı durumlarda da fan çalışmamaktadır. Klima gazının istenilen oranda olmaması durumlarında klima motoru çalışma yapmamaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. •Her türlü ortamın iklimlendirilmesinde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarDavlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Yalova Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Yalova Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Yalova Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Yalova Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Yalova Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Yalova Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Yalova Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Yalova Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Yalova Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Yalova Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Yalova Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Yalova Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Yalova Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Yalova Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Yalova Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Yalova Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top