Arnica Yetkili Servis Merkez Yozgat

Arnica Yetkili Servis Merkez Yozgat width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Yozgat

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor. Genel olarak otomatik çalışma düzenine ve çakmak sistemine sahip olarak çalışır. Ocaklarda görülen bir numaralı problem budur. Bulunulan ortamda yeterli miktarda oksijen bulunmaması durumunda ocak sarı renkte yanmaya başlar ve karbondioksit oluşumuna neden olur. Set üstü ocak gözünün az yanması sorunu genel olarak yemek taşması ve sıvı birikmesi sonucu oluşan arızalardır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir. Her üründe olduğu gibi süpürgelerde de kullanıcılara bağlı olarak çeşitli problemler doğmaktadır. Kablosuz süpürge kullanıyorsanız, süpürgenizin şarjı azalmış olabilir. Kablosuz süpürge tozları çekememe sorunu genellikle toz haznelerinde sorun olması durumunda ortaya çıkan arızalardır. Başlığınızın alt kısmındaki süngerler dolu ve tıkalı olabilir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Parça değişimi gereklidir. Tank dışında termosifon bağlantılarını ve basınç valflerini de kontrol etmelisiniz. Uzun süre termosifonların kullanılmadığı durumlarda bu problem ortaya çıkar.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

En yaygın sorunlardan birisi pişirme rezistansında sorun gelmesidir. Genel olarak teknik servis desteği alınmalıdır. Kişi bilgisi yok ise servisten destek alınması doğru bir davranış olacaktır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Cihazı açarak yeniden çalıştırma ile sesin geldiği noktanın tespit edilmesi gerekir. Başlık değişimi ve kapak değişimi yapılmalıdır. Blender Çalışırken Etrafa Sıçratıyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Elektronik kartta arıza olabilir ve oluk rezinstansı arızalı olabilir. Elektrikli anketlere servis dışında kullanıcıların dokunmamaları ve arızalı parçaları tamir etmemesi gerekir.Buzdolabına derin dondurucu kısmında oluşan buzlanmalar sonrasında da kapak buza yapılarak kapağın açılması engellenir. Kontroller yapılarak servis ile iletişim sağlayın.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Su tahliye hortumun yüksekliği kontrol edilmelidir. Su basınç oranı yükseltilmeli ve deterjan çekmecesi klepesi kontrol edilmelidir.Makinede yıkamaya neden olan bir bez ve yabancı cisimlerin olması da kokuya neden olur. Özellikle evlerde sıklıkla kullanılan çamaşır makinelerinde kalite ve verim alınması için temizliğine dikkat edilmesi gerekir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Ancak bu hatalar şu sebeplerden oluşur; kazan yerinde değil veya yerine tam oturmamış, demlik yerine oturmamış, demlik haznes koyulmamış, kazan içinde su kalmamış anlamına gelmektedir.Çay makinası sigorta attırma sorunu genellikle elektrik hatlarında ve kablolarda bir sıkıntı olduğunu göstermektedir. Çay Makinesi Sürekli Suyu Isıtıyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Kapak açıldığı halde ışık yanmaması durumunda ışık düğmesi arızalanmış olmaktadır. Evde elektrik kesintisi kısa süreli de olsa yaşanmadığından emin olun. Derin dondurucu arızadan çıkmama sorunu çok yaygın olarak kullanım sırasında görülen arıza türleridir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Kontrolleri yapınız. Ayarlarda bozulma olmaması için basit kullanım modunu harekete geçirin.Televizyon panellerinde arızalanması ve hasar alma durumlarında kart değişimi ve panel değişimine gidilmesi gerekir. Android Led TV çalışma sonrasında hemen kapanma sorunu belirli süre boyunca açık tutma ve kapanma modunun aktifleştirilmesi ile oluşur.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır. Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır. Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses YapıyorBulaşık Makinem Çalışmıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın arızası servis tarafından parça değişimi ve tamir işlemleri yapılmalıdır. Kısa süreli elektrik kesintilerinde fırın fanı çalışmayı durdurur. Parça değişimine gidilmelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Cihaz kabloların da meydana gelen bozulmalar ve hasarlar da sigorta atmasına ve kısa devre yapmasına neden olacaktır. Kurutma Makinesi Sigorta Attırıyorİlk olarak makine yükleme kapağı açılmalıdır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima Motoru Devreye GirmiyorOrtam büyüklüğüne göre en uygun klima seçimi yapılmalıdır. Parça ve ürün kullanımından kaynaklanan arızalar uzun süre devam edebilmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Mutfakların aspire edilmesinde•Her türlü ortamın iklimlendirilmesinde•Tünellerde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Yozgat Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Yozgat Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Yozgat Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Yozgat Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Yozgat Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Yozgat Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Yozgat Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Yozgat Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Yozgat Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Yozgat Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Yozgat Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Yozgat Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Yozgat Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Yozgat Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Yozgat Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Yozgat Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top