Arnica Yetkili Servis Merkez Zonguldak

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
16 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Arnica Yetkili Servis Merkez Zonguldak
  • ADRES: Zonguldak, Merkez
  • Aradığınız servis bu değil mi! Lütfen aşağıya ulaşmak istediğiniz servisi yazıp arayın.
  • TELEFON: 0850 333 2762 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Çağrı Merkezini Arayınız
SERVİS SAATLERİ Çağrı Merkezini Arayınız
SERVİS YERLERİ ZONGULDAK

FİRMA HAKKINDA

Arnica Yetkili Servis Merkez Zonguldak width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Zonguldak

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Eğer ocağınız hala yanmıyorsa teknik servisten destek alın. Turuncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir. Genel olarak otomatik çalışma düzenine ve çakmak sistemine sahip olarak çalışır. Set Üstü Ocak Aniden Sönüyor Ocağınıza gaz gelmiyorsa kontrol etmeniz gereken birkaç nokta var.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz torbalı süpürge kullanıyorsanız torbanız dolmuş olabilir. Sıklıkla karşılaşılan problemlerden biri olarak süpürgelerin kendiliğinden kapanmasını kullanıcılarda kolay bir şekilde halledebilir. Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir. Toz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir. Tüm bu noktalara baktığınız zaman problemi de ortadan kaldırmış olacaksınız.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

En sık karşılaşılan termosifon arızalarının başında su ısıtmama sorunu geliyor. Rezistansın arızaya geçmesi durumunda termosifon kullanımı sırasında alttan su akmaya başlar. Kimi durumlarda termosifonlarla alakalı sıklıkla arızalar meydana gelebilmektedir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Cihaz iç aksanlarında ve güç kaynaklarında arıza oluştuğunu göstermektedir. Bu parçalar cihazın ısınmasını sağlar. Bunun yanında ise ısıtıcı tabakaların kirlenmesi, yağlanması veya doğru yerleştirilmemesi de bu sorunları beraberinde getirebilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender Hız Kontrol Düğmeleri Çalışmıyor Priz kaynaklı bir sorun olabilmektedir. Bu durumda da bıçakların teknik serviste değiştirilmesi gerekir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Devam eden ve dinmeyen bir bip sesi karşısında buzdolabına elektrik girmesini engelleyin. Buzdolabı Motoru Devreye GirmiyorServis aranarak parça değişimi yapılmalıdır.Buzdolabı soğutma ayarı yapılmaması sorunu tuşlar ve soğutmaya yardımcı olan atar düğmelerine arızalanma durumlarında oluşmaktadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Ürünlerin uzun süreli kullanımı ve devamlı kullanımı sonrasında makineden yeteri kadar verim alamama durumları oluşabilir. Tuş takımı aşırı kullanım sırasında zamanla işlevini yitirerek çalışmamaya ve ayar yapmamaya başlar. Filtre kontrolü ve temizliği yapılmalıdır.Makinenin kıyafetleri sıkma aşamasında sert bir duvara dayanması saklanmasına ve titremesine neden olur.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Bir parçanın yerine tam oturması cihazın çalışmamasına neden olacaktır. Çay makinesinin güç ışığı kontrol edilmelidir. Yeni bir parça değişimine ihtiyaç duyulmalıdır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu fan arızası genel olarak fanın eski işlevini yerine getirmemesi sonrasında oluşur. Sigorta kutusunun atıp atmadığını kontrol ediniz. Derin dondurucudan koku gelmesi sorunu dondurucuya konulan ürünlerin ağızlarının kapalı ve iyi bir saklama koşulu yaratılmaması sonucunda oluşan hatalardan biridir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Modun açık olması belirli süre açık tutulduktan sonra televizyonun kendiliğinden kapanmasına neden olacaktır. Android Led TV Ekranı Çizik Çizik OluyorMod açık ise kapalı konuma getirin. Ekranı zarar gören Led Tv için servis çağrılması gerekecektir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır. Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın. Bulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır. Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Çok fazla su dökülmesi durumunda elektrik hattından ayırın ve kurulana işlemine devam edin. İlk olarak fırın kapağının kapanmasına engel olacak kumaş ve farklı cisimlerin olup olmadığına bakın. İlk olarak fırına elektrik gelmesini engelleyin.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Tekrar etmesi sonucunda servisi arayınız.Arıza giderilecektir.Makine sıcak ise soğumasını bekleyin.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Cihazın çalışma aksanı kontrol edilmelidir. Klima hava filtresinde yaşanan tıkanıklar da ortamın yeteri kadar soğumamasına neden olmaktadır. Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir. Klima soğutma yapmıyor sorunu özellikle yaz dönemlerinde klimaların aşırı kullanımı ile ortaya çıkan problemler arasında yer almaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.Aspiratör Nedir?

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Zonguldak Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Zonguldak Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Zonguldak Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Zonguldak Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Zonguldak Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Zonguldak Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Zonguldak Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Zonguldak Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Zonguldak Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Zonguldak Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Zonguldak Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Zonguldak Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Zonguldak Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Zonguldak Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Zonguldak Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Zonguldak Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.