Arnica Yetkili Servis Mersin

Arnica Yetkili Servis Mersin width=350

Arnica Yetkili Servis Mersin

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak gözünün kapağı tam oturmamışsa tam olarak oturtun. Set üstü ocağın çalışmamasının farklı nedenleri olabilir. Bir saç kurutma makinesi kullanımı ile sıcak fön yardımı ile çakmak kurutulmalıdır. Ocaklarda görülen bir numaralı problem budur. Her evde kullanılan ve değişmez ev gereçleri arasında yer alan set üstü ocaklar hem doğalgazlı hem de elektrikle çalışabilmektedir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir. Bununla beraber süpürgenizin çekiş gücü de düşürülmüş olabilir. Süpürgenizin hava filtresini de mutlaka kontrol edin. Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur. Süpürgenin gücü düşmüş olabilir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Ancak bazı durumlarda termostatlar hasar görebilir ve bozulabilir. Eğer termosifonunuzdan gelen sıcak su kahverengi ise ve metal tadı veriyorsa su ısıtıcınızın değiştirilmesi gerek. Su ısıtmamasının birkaç nedeni vardır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Sorunun devam etmesi durumunda bir servis çağırılarak destek alınmalıdır. Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir. Tost makinesi içinde ısıtıcı parçalar bulunur.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender arızası mutfak aletleri arasında en çok kullanılan ve arızalanan ürünlerdir. Bıçak değişimi gerekli olacaktır. Blender Bıçağı Kesmiyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzları temizleyebilir ve buzdolabının fişini çekerek bir ve iki gün dinlenmesi beklenebilir. Buzdolabı buz tutma sorunu oluşum nedenleri arasında buzdolabının derecesinin ve aylarının yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Arıza devam etmesi durumunda servisten destek almanız önerilir.Kullanım sıklığı ve parça arızaları durumlarında buzdolabı üzerinde arıza oluşur.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Deterjan alımında konulan ürünlerim oranına göre bir deterjan miktarı konulmalıdır. Makinenin kıyafetleri sıkma aşamasında sert bir duvara dayanması saklanmasına ve titremesine neden olur. Su tahliye hortumun yüksekliği kontrol edilmelidir. Tahliye hortumlarının uç kısımlarında yırtık ve bozulmalar olmamalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Makineyi farklı bir prizde çalışmayı da deneyebilirsiniz.Eğer prizde sorun yoksa bu durumda ana elektrik tesisatında sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek almanız gerekebilir. Çay makinesinin güç ışığı kontrol edilmelidir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Çok aşırı ısınma ve el sürememe de motorun yandığını göstermektedir. Her arızanın farklı çözüm teknikleri vardır. Hızlı soğutma özelliklerine sahip olan derin dondurucular oldukça kullanışlı ürünlerdir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

İlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın. Birçok arıza oluşumu ve çözümü için online arama motorunda araştırma yapılmaktadır.Servis çağırarak gerekli yardımı alınız.Mod açık ise kapalı konuma getirin.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

İlk olarak makineyi açma ve kapama düğmesi kullanılarak açıp kapatmayı deneyin. Program ayar tuşlarına bozulma olması durumunda servis çağırılarak yeni tuş takımı eskisi ile değiştirilmelidir. Detaylı arıza tespiti için servisten destek alınmalıdır.Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın Fan ArızasıBu parçalarda arıza oluşması verimli çalışmamasına ve fırının çalışma esnasında ses çıkarmasına neden olur. Ürünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Makine sıcak ise soğumasını bekleyin. Metal yüzeylerin yabancı ürün sürmeyiniz. Kurutma makinesi sensör arızası temizlenmeme ve arıza oluşumu sonrasında oluşan sorunlardır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima soğutma yapmıyor sorunu özellikle yaz dönemlerinde klimaların aşırı kullanımı ile ortaya çıkan problemler arasında yer almaktadır. Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir. Kondansatörün kirli olması ve uzun süre temizlenmemesi de cihazın sürekli açılıp kapanmasına neden olmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Mutfakların aspire edilmesindeKullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

MERSİN Arnica Klima Teknik Servis, MERSİN Arnica Android Led TV Teknik Servis,MERSİN Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,MERSİN Arnica Aspiratör Yetkili Servis,MERSİN Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,MERSİN Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,MERSİN Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,MERSİN Arnica Buzdolabı Teknik Servis,MERSİN Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,MERSİN Arnica Blender Teknik Servis,MERSİN Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,MERSİN Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,MERSİN Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,MERSİN Arnica Fırın Teknik Servis,MERSİN Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,MERSİN Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Kızılmurat, Kavaklı, Altaylılar, Anıt, Caminur, Bahçe, 82 Evler, Beydeğirmeni, Akşemsettin, Eskiömerli, Köyler, Atalar, Bahşiş, Yeşiltepe, Yenice

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top