Arnica Yetkili Servis Mezitli Mersin

Arnica Yetkili Servis Mezitli Mersin width=350

Arnica Yetkili Servis Mezitli Mersin

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Doğalgazı kontrol edin. Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin. Ocak gözünün kapağı tam oturmamışsa tam olarak oturtun. Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır. Set üstü ocak gözünün az yanması sorunu genel olarak yemek taşması ve sıvı birikmesi sonucu oluşan arızalardır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu. Süpürge başlıklarının altında bulunan boyun ve hava kısmını kontrol ediniz. Süpürgenizin hava filtresini de mutlaka kontrol edin. Başlığınızın alt kısmındaki süngerler dolu ve tıkalı olabilir. Şarj seviyesi çalıştırılmadan önce kontrol edilmelidir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Düğme ve güç kontrolü yapılmalıdır. Termosifonlar su sızdırarak evinizde küf yapabilir ve kötü kokuya sebep olabilir. Kazanda yer alan delinme ve yırtılmalar sonucunda da su akıtmaya devam edecektir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Makine üzerine gelen elektrik donanımda bir aksaklık oluşması cihazın çalışmamasına neden olmaktadır. Düğme çalışmadığında makine hiç çalışmayabilir veya ısı ayarı yapmak güç olabilir. Tost Makinesi Termostat Arızası

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender çalışma sırasında titriyorsa bu durumda fazla sert yiyecekleri parçalamaya çalışıyor olabilirsiniz. Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır. Aynı zamanda aleti çok fazla baskı uygulayarak da kullanmamanız gerekir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Sorun devam ederse teknik servis aranmalıdır. Elektronik kartta arıza olabilir ve oluk rezinstansı arızalı olabilir. Uzun süreli elektrik kesintileri de arıza oluşumlarına neden olur. İlk olarak buzdolabı fişini kontrol edilmelidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

. Aşırı deterjan konulması durumlarında su sızıntısı ve köpük gelme sorunlarına neden olur. Ana kartta meydana gelen arızalar çalışma esnasında makinenin durmasına ve tekrar çalışmamasına neden olur. Bu parça makinenin ses özelliğinde etkili bir parçadır. Çamaşır Makinesi Ön Yükleyici Sorunu

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Hata VeriyorÇay makinası sigorta attırma sorunu genellikle elektrik hatlarında ve kablolarda bir sıkıntı olduğunu göstermektedir. Rezistansta meydana gelen arızalarda sigorta attırmaktadır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu arızadan çıkmama sorunu çok yaygın olarak kullanım sırasında görülen arıza türleridir. Evde elektrik kesintisi kısa süreli de olsa yaşanmadığından emin olun. Düğme ve sıcaklık ayarları kontrol edilmelidir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Ekran kumandasından ayarlar kısmını bularak yeni kanal arama bölümü üzerinden deneme yapmalısınız. Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir. Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi yıkama yapmama sorunu elektronik bir parça arızası kaynaklı olabilir. Hava sirkülasyonu ve su girişimi önleyecek kadar yük konulmaması gerekmektedir. Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır. Kullanıcıların tuş düğmelerini kendilerinin takmamaları önerilir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

İlk olarak fırın kapağının kapanmasına engel olacak kumaş ve farklı cisimlerin olup olmadığına bakın. Yiyecekler yeteri kadar pişemez ve ısınma yok olur. Fırın Saat Ayarı Sorunu

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Elektrik süpürgesi yardımı ile lif yuvasında biriken lifleri süpürün. Kurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır. Cihaz kurulumu sırasında ev ortamında topraklama olmaması kısa devre oluşumuna neden olmaktadır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima Çalışıyor ve Isıtma Yapmıyor Klima sürekli açılıp kapanması sorunu cihazın kısa devre yapması durumlarında ortaya çıkmaktadır. Havanın ortama uygun bir soğuk hava derecesine gelmesinde bu parça büyük önem taşımaktadır. Mevsimlere göre ayarlanma özellikleri sayesinde ortam içerisinin ısınmasına ve serinlemesine yardımcı olmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. •Mutfakların aspire edilmesindeBu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Mersin Mezitli Arnica Klima Teknik Servis, Mersin Mezitli Arnica Android Led TV Teknik Servis,Mersin Mezitli Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Mersin Mezitli Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Mersin Mezitli Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Mersin Mezitli Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Mersin Mezitli Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Mersin Mezitli Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Mersin Mezitli Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Mersin Mezitli Arnica Blender Teknik Servis,Mersin Mezitli Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Mersin Mezitli Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Mersin Mezitli Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Mersin Mezitli Arnica Fırın Teknik Servis,Mersin Mezitli Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Mersin Mezitli Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Mezitli, Davultepe, Tece, Kuyuluk, Dorukkent, Köyler, Tepeköy, Fındıkpınarı

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top