Arnica Yetkili Servis Muratpaşa Antalya

Arnica Yetkili Servis Muratpaşa Antalya width=350

Arnica Yetkili Servis Muratpaşa Antalya

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bir saç kurutma makinesi kullanımı ile sıcak fön yardımı ile çakmak kurutulmalıdır.Set üstü ocağın sarı renkte yanması sorunu ocağın yakılmaması gerektiğini gösterir. Ufak bir nemlilik olması bile alev oluşmamasına neden olur. Yemek pişirme konusunda evlerin yardımcı ürünleri arasında bulunur. Bunun dışında ilgili prizin sigorta kutusundaki karşılığını bulun ve kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürge başlıklarının altında bulunan boyun ve hava kısmını kontrol ediniz. Kablosuz Süpürge Tozları Çekemiyor Şarj seviyesi çalıştırılmadan önce kontrol edilmelidir. Bu yüzden ilk olarak şarj seviyesi kontrolü yapılmalıdır. bu alanlarda tıkanıklık oluşması süpürgenin çalışma sırasında sürekli kesik kesik çalışmasına neden olacaktır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon Su AkıtıyorFaz ve nötr temasından kaynaklı elektrik çarpmaları bu tür ürünlerde yaygın olarak görülmektedir. Termosifon suyu ısıtmama sorunu en çok görülen bir numaralı arızalardan biridir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Cihazın güç kaynakları ve iç aksanları kontrol edilmelidir. Cihazın fişi takılı ve evde elektrik var ise tost makinesinin çıkışına bir başka cihaz bağlanarak aynı şekilde çalıma durumu kontrol edilmelidir. Bu parçalar cihazın ısınmasını sağlar.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Cihazı çalıştırma aşamasında başlığın kalkması motorun gereğinden fazla zorlanmasına ve yanmasına neden olacaktır. Oldukça hızlı ve kullanımı kolay ürünlerdir. Blender çalışırken birden durma sorunu aralıksız olarak aletin çalıştırılmasından kaynaklanabilir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabındaki Yemekler Çok Hızlı BozuluyorBuzdolabının tamamen soğuk olmasına dikkat edilmelidir. Buz oluşumu sonrasında gerekli temizleme ve buz kırma işlemleri dikkatli yapılmalıdır.Sigortaların kontrolü sağlanmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Sıkma Sırasında Çok Sarsılıyor Pompa kapağı açılıp filtre temizlenmelidir.Su basınç oranı yükseltilmeli ve deterjan çekmecesi klepesi kontrol edilmelidir.Aşırı deterjanı makine içinden atılımı sağlanmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Öncelikle fişinin prize takılı olduğundan emin olun. Çay makinesi demleme kısmına su aktarmıyor sorunu su sıcaklığının makinenin belirlenmiş olan ısı derecesine ulaşmadığı zaman meydana gelir. Suyun ısınmaması rezistans ile ilgili olup teknik servis desteği alınması gerekmektedir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu arızası kullanıcı hataları ve ürün kullanımı sırasında dondurucuda çeşitli sorunların meydana gelmesi ile ilgilidir. Derin Dondurucunun Yan Kısımları Çok IsınıyorSoğutmama nedenleri parça ve ürün ile ilgili olabilmektedir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Mod açık ise kapalı konuma getirin. Sorun devam ediyor ise TV tuner girişinden kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir. Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır. Android Led TV Sürekli Açılıp Kapanıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır. Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses YapıyorSu boşaltma sesleri uğultu sesine benzeyebilir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Soğutma sistemleri içinde oluşan pişme esnasında ortaya çıkan buharı soğutma işlemini yapmaya yardımcı olan parçalardır. Kapaklarsa meydana gelen deformelerde kapanmamasının nedenlerinden biridir. Fırın fan arızası fan motorunda meydana gelen tıkanma ve kir nedeniyle oluşan arızalardır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Termal sigorta kontrolü cihazın çalışmasında aksaklık olup olmadığını gösterecektir. Kurutma makinesi sigorta attırma sorunu elektrik kaynaklı oluşabilecek ya da cihaz kaynaklı olabilen arızalar arasındadır. Kurulum sırasında topraklama kontrolü yapılması önemlidir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima motoru devreye girmeme arızası nedenleri arasında klimanın gaz oranının yetersiz olması yer almaktadır. Cihazın çalışma aksanı kontrol edilmelidir. Bir diğer fan çalışmama nedenleri arasında suyun boşaltma işlemleri sırasında kısıtlamanın oluşmasıdır.İlk olarak yapılması gereken işlem termostat ayarının değiştirilmesi ve sıcaklık ayarının düşürülmesi gerekmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. •Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Antalya Muratpaşa Arnica Klima Teknik Servis, Antalya Muratpaşa Arnica Android Led TV Teknik Servis,Antalya Muratpaşa Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Antalya Muratpaşa Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Antalya Muratpaşa Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Antalya Muratpaşa Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Antalya Muratpaşa Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Antalya Muratpaşa Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Antalya Muratpaşa Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Antalya Muratpaşa Arnica Blender Teknik Servis,Antalya Muratpaşa Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Antalya Muratpaşa Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Antalya Muratpaşa Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Antalya Muratpaşa Arnica Fırın Teknik Servis,Antalya Muratpaşa Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Antalya Muratpaşa Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Meltem, Bahçelievler, Çarşı, Eskisanayi, Kızıltoprak, Yenigün, Gençlik, Fener, Lara, Güzeloluk, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top