Arnica Yetkili Servis Narlıdere İzmir

Arnica Yetkili Servis Narlıdere İzmir width=350

Arnica Yetkili Servis Narlıdere İzmir

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun. Ocaklara gaz gelmemesi de alev oluşmamasına neden olacaktır.Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun. Genel olarak otomatik çalışma düzenine ve çakmak sistemine sahip olarak çalışır. Bunun dışında ilgili prizin sigorta kutusundaki karşılığını bulun ve kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz Süpürge Tozları Çekemiyor Kablosuz süpürge şarj olmama sorunu cihaz yada elektrik hatları ile ilgili bir sorundan kaynaklanmaktadır. Günümüzde her ev içerisinde süpürge kullanımı yapılmaktadır. Kablosuz süpürge kullanıyorsanız, süpürgenizin şarjı azalmış olabilir. Fırça üzerinde biriken toz, kir ve saç kalıntılarını mutlaka temizleyin.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Suyun ısınmaya başladığını gösteren bir işarettir. Elektrik hattını kontrol ediniz. Böylelikle termosifonlar görevini yapamaz ve suyu ısıtamaz.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Makine üzerine gelen elektrik donanımda bir aksaklık oluşması cihazın çalışmamasına neden olmaktadır. Cihazın güç kaynakları ve iç aksanları kontrol edilmelidir. Hangi taraf ısınmıyorsa o tabakanın ısıtma elemanlarında sorun oluşmuştur.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender Bıçağı Boşa DönüyorBu durumda da bıçakların teknik serviste değiştirilmesi gerekir.Blender Çalışmıyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Oluşan bir hata ve sorun ürünlerin çalışma kapasitesini de etkilemektedir. Ekranın yanında ve yakınında işaret ve tuş var ise tuşlara basılarak ünlem işaretinin giderilmesi sağlanmalıdır.Buzdolabı Çalışmama SorunuDefrost sensörünün arızalanarak ölümlerin yanlış yapılması da ay akıtma sorunlarına neden olmaktadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Ayar düğmeleri ve tuşlar üzerinde değişim olmadığı sürece arıza tekrar etmeye devam edecektir. Pompa kapağı açılıp filtre temizlenmelidir.Su kesilme ihtimali üzerine vana kontrol edilmelidir.Tahliye hortumlarının uç kısımlarında yırtık ve bozulmalar olmamalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi suyu ısıtmıyor sorunu yaygın görülen hataların başında geliyor. Rezistans üzerinde ürünün çalışması sırasında yeterli ısının olup olmadığını kontrol edilmelidir. Genel olarak ekranda çıkan hataların kodu markaya göre değişebilir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Saklama özelliklerine göre ürünler çok sıcak ve soğuk olarak konulmamalıdır. İç aksanın çalışma kontrolleri de yapılmalıdır.Derin Dondurucu Arızadan Çıkmıyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir. Televizyon panellerinde arızalanması ve hasar alma durumlarında kart değişimi ve panel değişimine gidilmesi gerekir. Android Led TV çalışma sonrasında hemen kapanma sorunu belirli süre boyunca açık tutma ve kapanma modunun aktifleştirilmesi ile oluşur. Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın.Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür. Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın içinden ses gelme sorunu nedenlerinden biri soğutma sistemidir. Fırını fişten çekiniz ve servisin gelmesini bekleyin.Parça değişimine gidilmelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

İlk olarak makine yükleme kapağı açılmalıdır. Uygun bir sıcaklığa sahip bir ortam içinde kurutma makinesini kullanımı yapılmalıdır. Topraklama yapımı önemlidir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima fan çalışmıyor arızası birkaç belirtisi bulunmaktadır. Klima soğutma yapmıyor sorunu özellikle yaz dönemlerinde klimaların aşırı kullanımı ile ortaya çıkan problemler arasında yer almaktadır. Klima motoru devreye girmeme arızası nedenleri arasında klimanın gaz oranının yetersiz olması yer almaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. •Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerinde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Garanti Süresi•Teknik servise dikkat etmek gerekir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İzmir Narlıdere Arnica Klima Teknik Servis, İzmir Narlıdere Arnica Android Led TV Teknik Servis,İzmir Narlıdere Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,İzmir Narlıdere Arnica Aspiratör Yetkili Servis,İzmir Narlıdere Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İzmir Narlıdere Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İzmir Narlıdere Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,İzmir Narlıdere Arnica Buzdolabı Teknik Servis,İzmir Narlıdere Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,İzmir Narlıdere Arnica Blender Teknik Servis,İzmir Narlıdere Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İzmir Narlıdere Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,İzmir Narlıdere Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,İzmir Narlıdere Arnica Fırın Teknik Servis,İzmir Narlıdere Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,İzmir Narlıdere Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Narlıdere

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top