Arnica Yetkili Servis Nevşehir

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
32 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Arnica Yetkili Servis Nevşehir
  • ADRES: NEVŞEHİR
  • Aradığınız servis bu değil mi! Lütfen aşağıya ulaşmak istediğiniz servisi yazıp arayın.
  • TELEFON: 0850 333 2762 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Çağrı Merkezini Arayınız
SERVİS SAATLERİ Çağrı Merkezini Arayınız
SERVİS YERLERİ NEVŞEHİR

FİRMA HAKKINDA

Arnica Yetkili Servis Nevşehir width=350

Arnica Yetkili Servis Nevşehir

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

İlk olarak ocak gözlerinin tam kapalı olduğundan emin olun. Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun. Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin. Genel olarak otomatik çalışma düzenine ve çakmak sistemine sahip olarak çalışır. Eğer ocağınız hala yanmıyorsa teknik servisten destek alın.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz Haznesi Yanıp SönüyorHatalar ve arızalar karşısında bilgi sahibi olmak arıza çözümleri için önem taşımaktadır. Sıklıkla karşılaşılan problemlerden biri olarak süpürgelerin kendiliğinden kapanmasını kullanıcılarda kolay bir şekilde halledebilir. Bu probleme birçok etken neden olmuş olabilir. Bu yüzden bir yeri süpürmeden önce zeminin kuru olduğundan emin olun.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Su sızdırma genelde tankların hasar görmesinden dolayı olur. Sigorta kutusundan da açık konumda olduğuna dikkat ediniz. Termosifon su akıtma sorunu rezistans kaynaklı arızalardan biridir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Genel olarak teknik servis desteği alınmalıdır. Cihaza güç gelip gelmediğine bakılmalıdır. Meydana gelen sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazın kendisinden de oluşabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır. Blender başlığı yerine tam oturmama sorunu başlıklı olarak kullanılan ürünlerde çok fazla görülen sorunlardır. Blender motorundan yanık konusu gelmesi cihazın kullanımı sırasında aşırı zorlanmasına ve ısınmasına neden olan durumlar karşısında oluşan arızadır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Zemin eğiminin yetersiz olması ve zemin ayaklarının kırık olması da sese neden olur. Buzdolabının soğutucu bölmesi in terleme yapma sorunu nedenleri arasında bulunulan ortam soğukluğunun yüksek olması ve sıcaklık ayarlarının 10 derecenin altına düşme durumlarında terleme oluşmaktadır.Bu ısının el yakmaması gerekir. Ekranın yanında ve yakınında işaret ve tuş var ise tuşlara basılarak ünlem işaretinin giderilmesi sağlanmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi deterjan alımı yapmıyor sorunu nedenleri arasında su basıncının düşük olması ve deterjan gözünde yer alan klepenin kapalı olması sorunu gelmektedir. Çamaşır makinelerinin hortum filtresinde tıkanma oluşabilir. Çamaşır Makinesi Sigorta AttırıyorMotorum çalışma esnasında kısa devre yapması sigortanın sürekli atmasına neden olacaktır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Bu durumda demliğin değiştirilmesi gerekebilir.Yeni bir termostat alımı ve parça değişimi ile sorun çözülecektir. Çay Makinesi Çalışmıyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Kullanılan marka ve modele göre değişmektedir. Çalışmadığı taktirde servis çağırarak arızayı giderilmesini sağlayın.Ağızları açık bir kap içerisinde ve poşet içerisinde saklama yapılmamalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar. Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir. Android Led TV ÇalışmıyorKonu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinem ÇalışmıyorBulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir. Arızanın sürekli devam etmesi durumunda mutlaka zaman kaybı olmadan bir servis çağırılmalıdır.Kullanıcıların tuş düğmelerini kendilerinin takmamaları önerilir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Pano üzerinden ayar yapılma sorunu sık olarak yaşanmaktadır. Fırının arızası dikkate alınarak servis desteği alınmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kullanım sırasında cihaz için uygun olan ürünler dışında ürün kullanımı yapmayınız. Arıza sürekli devam etmesi durumunda zaman kaybı olmadan servis çağırın.Kurulum sırasında topraklama kontrolü yapılması önemlidir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima iç ve dış ünitelerinin temizliği yapılmalıdır. Klima gazının tamamlanması gerekmektedir. Klima fan çalışmıyor arızası birkaç belirtisi bulunmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerindeKullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.•Mutfakların aspire edilmesinde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Garanti SüresiBuda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

NEVŞEHİR Arnica Klima Teknik Servis, NEVŞEHİR Arnica Android Led TV Teknik Servis,NEVŞEHİR Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,NEVŞEHİR Arnica Aspiratör Yetkili Servis,NEVŞEHİR Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,NEVŞEHİR Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,NEVŞEHİR Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,NEVŞEHİR Arnica Buzdolabı Teknik Servis,NEVŞEHİR Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,NEVŞEHİR Arnica Blender Teknik Servis,NEVŞEHİR Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,NEVŞEHİR Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,NEVŞEHİR Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,NEVŞEHİR Arnica Fırın Teknik Servis,NEVŞEHİR Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,NEVŞEHİR Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.