Arnica Yetkili Servis Nilüfer Bursa

Arnica Yetkili Servis Nilüfer Bursa width=350

Arnica Yetkili Servis Nilüfer Bursa

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın çalışmamasının farklı nedenleri olabilir. Ocak gözleri yerinden çıkarılarak kuru bir bezle sil inmeli ve yerine yerleştirilmelidir. Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir. Arıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır. Set Üstü Ocak Çakmağı Sürekli Çakıyor

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

İlk olarak süpürgenizin güç ayarını kontrol etmelisiniz. Bu yüzden bir yeri süpürmeden önce zeminin kuru olduğundan emin olun. Süpürgeniz çalışırken kendiliğinden kapanıyorsa kontrol etmeniz gereken ilk yer toz haznesi ile beraber filtrelerdir. Kablosuz Süpürge Tozları Çekemiyor Eğer tüm temizlik işlemleri yapıldığı halde istenilen sonuca ulaşamıyorsanız o halde teknik servisi çağırarak detaylı inceleme yapılmasını talep edin.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Buna rağmen termosifonunuz çalışmıyorsa elektriksel problemler yaşanmış olabilir. Sigorta kutusundan da açık konumda olduğuna dikkat ediniz. Bir teknik servise danışarak problemi ortadan kaldırabilirsiniz.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Isıtma elemanının kablolarında hasar oluşması da makinenin ısıtma yapmamasına neden olmaktadır. Tost Makinesi Ekmekleri Isıtmıyor Tost makinesi ısıtma yapıyor ancak pişirme sağlayacak kadar ısıtma yapmıyorsa bu durumda rezistansta sorun olabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Düğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır. Blender hız kontrol düğmeleri çalışmıyor sorunu istenilen hız seviyesinde cihazın kullanılmamasına neden olur. . Genel olarak el blenderini gıdaları derin olacak bir kaba koyduktan sonra kullanmalısınız.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı arızası, en çok kullanılan ürünler arasında yaşanan belirli başlı sorunlar arasında yer almaktadır.Çok sayıda buzdolabı kullanıcısı buzdolabının arkasını kontrol etmez. Buzdolabı Buz TutuyorBuz oluşumu sonrasında gerekli temizleme ve buz kırma işlemleri dikkatli yapılmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Gerekli kontrolleri yapınız. Makinede bulunan rezistans yerinden çıkarak su akıntısına sebep olabilir.Çamaşır Makinesi Ayar Düğmeleri ÇalışmıyorMakine İçinden Kokular Geliyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Suyu IsıtmıyorÇay makinesi ısınmama sorunu nedenlerinden biri rezistans kaynaklı arızalardır. Kullanım sırasında makinenin sürekli sigorta attırması cihazda bulunan kısa devre kaynaklı bir arıza türüdür.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Her arızanın farklı çözüm teknikleri vardır. Dondurucudan ses gelmesi arızası çalışma sırasında meydana gelmektedir. Dondurucuya dışardan hava sızımının olmaması gerekir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Televizyon panellerinde arızalanması ve hasar alma durumlarında kart değişimi ve panel değişimine gidilmesi gerekir. Android Led TV Çok Yavaş Açılıyorİlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın. Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Makinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir. Bulaşık Makinemin Tuşları Çalışmıyor Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır. Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Bir yemek pişerken buhar oluşumu normaldir. Fırın Rezistansı BozulduServis tarafından ürün kontrolü yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi sigorta attırma sorunu elektrik kaynaklı oluşabilecek ya da cihaz kaynaklı olabilen arızalar arasındadır. Çok soğuk oda içinde kurutma makinesi doğru şekilde çalışma yapmaz.Kurutucunun düzenli çalışması için ortam sıcaklıklarına dikkat ederek ürün yerleştirmesi yapınız.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima motoru devreye girmeme arızası nedenleri arasında klimanın gaz oranının yetersiz olması yer almaktadır. Fan motoru kontrol edilmelidir. Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Her türlü ortamın iklimlendirilmesinde•Mutfakların aspire edilmesinde•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerinde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. •Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Bursa Nilüfer Arnica Klima Teknik Servis, Bursa Nilüfer Arnica Android Led TV Teknik Servis,Bursa Nilüfer Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Bursa Nilüfer Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Bursa Nilüfer Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Bursa Nilüfer Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Bursa Nilüfer Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Bursa Nilüfer Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Bursa Nilüfer Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Bursa Nilüfer Arnica Blender Teknik Servis,Bursa Nilüfer Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Bursa Nilüfer Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Bursa Nilüfer Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Bursa Nilüfer Arnica Fırın Teknik Servis,Bursa Nilüfer Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Bursa Nilüfer Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Beşevler, İhsaniye, Fethiye, Ertuğrul, Görükle, Çalı, Kayapa, Akçalar, Hasanağa, Gölyazı, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top