Arnica Yetkili Servis Onikişubat Kahramanmaraş

Arnica Yetkili Servis Onikişubat Kahramanmaraş width=350

Arnica Yetkili Servis Onikişubat Kahramanmaraş

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Her evde kullanılan ve değişmez ev gereçleri arasında yer alan set üstü ocaklar hem doğalgazlı hem de elektrikle çalışabilmektedir. Ocağınıza gaz gelmiyorsa kontrol etmeniz gereken birkaç nokta var. Turuncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir. Set Üstü Ocak Aniden Sönüyor İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Böylelikle gücü yükselterek çekim gücünü de arttırabilirsiniz. Kablosuz Süpürgede Kırmızı ve Mavi Işık Yanıp SönüyorSüpürgelerin her kullanımdan sonra temizlenmesi tıkanma ve kir kalıntılarının makineye zarar vermemesi için önemlidir. Toz haznesi yanıp sönme sorunu kablosuz ve kablolu elektrikli süpürgelerde görülen bir arıza türüdür. Süpürge kullanmayan ev günümüzde yok denilecek kadar azdır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifonların çalışmadığı durumlarda sıklıkla karşılaşılabiliyor. Korozyon ve pasın önüne geçilebilmesi için yılda bir defa tank temizliği yaptırın. Banyoda kullanılan termosifonlar gelen suyu ısıtarak sıcak su yapma özelliğine sahiptir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir. Aynı zamanda temizlik yaparak tekrar kullanınız. Tost Makinesi Termostat Arızası

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Alet boş haldeyken de bıçak dönmüyorsa elektrik aksamında sorun olabilir.Oldukça hızlı ve kullanımı kolay ürünlerdir. Bazı hatalar yanlış kullanımdan bazıları ise cihazda kullanıma bağlı olarak görülen teknik sorunlardan kaynaklanabilir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabının soğutucu bölmesi in terleme yapma sorunu nedenleri arasında bulunulan ortam soğukluğunun yüksek olması ve sıcaklık ayarlarının 10 derecenin altına düşme durumlarında terleme oluşmaktadır.Servis ile iletişime geçilerek sorunun giderilmesi sağlanmalıdır. Buzdolabından çıt sesi gelmesi sorunu genellikle buzluk kısmından gelmektedir. Cihazın dinlenme sırasında oluşan buzlar erimeye başlayarak oluk kanalının tıkalı olması durumunda su akıtmaya başlar.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Deterjan Gözünden Köpük Geliyor . Pompa filtresinde tıkanıklık olabilir. Çamaşır Makinası Su AlmıyorÇamaşır makinası su almıyor sorunu oluşması durumunda su musluğu kontrol edilmelidir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Kullanım sırasında makinenin sürekli sigorta attırması cihazda bulunan kısa devre kaynaklı bir arıza türüdür. Ancak bu hatalar şu sebeplerden oluşur; kazan yerinde değil veya yerine tam oturmamış, demlik yerine oturmamış, demlik haznes koyulmamış, kazan içinde su kalmamış anlamına gelmektedir. Çay makinesi çalışmıyor sorunu yağın arıza türlerinden biridir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Kullanılan marka ve modele göre değişmektedir. Elektrik geldiğinden emin olunuz. Tık sesine benzer bir ses oluşumu kompresör çalışması sırasında sorun yaşama durumundan kaynaklanmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Televizyon panellerinde arızalanması ve hasar alma durumlarında kart değişimi ve panel değişimine gidilmesi gerekir. İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Android Led TV ÇalışmıyorTelevizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Evlerin yardımcı ürünleri arasında ye alan makinelerde çeşitli arızalar uzun kullanımlar sonrasında oluşmaktadır.Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür. Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır. Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın kapağı kapanmama sorunu elektrikle çalışan fırınlarda çok sık oluşmaktadır. Panel değişimi ve pano değişimi yapılmalıdır.Fırın rezistans bozulma arızası fırınlarda en çok karşılaşılan ve çözümü için araştırma yapılan arızalar arasında yer alıyor.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Islak ve nemli kıyafetlerin kurutulma işlemleri sonrasında lif yuvasında kıyafetlerden lifler birikir. Kurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır. Cihaz kurulumu sırasında ev ortamında topraklama olmaması kısa devre oluşumuna neden olmaktadır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima Sesli ÇalışıyorCihazın çalıştığından emin olunduktan sonra hava üflememe sorunu yaşanıyorsa klimada yer alan soğutucu seviyelerinin kontrolü yapılmalıdır. Klima boyutlarının ev ortamlarına ve metrekarelerine uygun seçilmemesi de klimanın verimli bir şekilde soğutma işlemlerini yapmamasına neden olmaktadır. Ekovat parçasına da bakılması gerekebilir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. •Her türlü ortamın iklimlendirilmesinde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır. Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Kahramanmaraş Onikişubat Arnica Klima Teknik Servis, Kahramanmaraş Onikişubat Arnica Android Led TV Teknik Servis,Kahramanmaraş Onikişubat Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Kahramanmaraş Onikişubat Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Kahramanmaraş Onikişubat Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Kahramanmaraş Onikişubat Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Kahramanmaraş Onikişubat Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Kahramanmaraş Onikişubat Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Kahramanmaraş Onikişubat Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Kahramanmaraş Onikişubat Arnica Blender Teknik Servis,Kahramanmaraş Onikişubat Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Kahramanmaraş Onikişubat Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Kahramanmaraş Onikişubat Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Kahramanmaraş Onikişubat Arnica Fırın Teknik Servis,Kahramanmaraş Onikişubat Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Kahramanmaraş Onikişubat Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top