Arnica Yetkili Servis Ordu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
25 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Arnica Yetkili Servis Ordu
  • ADRES: ORDU
  • Aradığınız servis bu değil mi! Lütfen aşağıya ulaşmak istediğiniz servisi yazıp arayın.
  • TELEFON: 0850 333 2762 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Çağrı Merkezini Arayınız
SERVİS SAATLERİ Çağrı Merkezini Arayınız
SERVİS YERLERİ ORDU

FİRMA HAKKINDA

Arnica Yetkili Servis Ordu width=350

Arnica Yetkili Servis Ordu

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ardından ocak gözlerinde ıslaklık, tıkanma ve taşma durumu kontrol edilmelidir. Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır. Eğer ocağınız hala yanmıyorsa teknik servisten destek alın. Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun. Temizlik aşamasından önce set üstü ocağın elektrikle bağlantısını kesin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir. Kullanıcılar tarafından basit hatalar ve arızalar giderilmektedir. Süpürgelerde meydana gelen arızaların pek çoğu kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde halledilebilmektedir. Süpürge başlıklarının altında bulunan boyun ve hava kısmını kontrol ediniz. Genel olarak süpürge başlıkları altında havanın girmesini sağlayan delikler bulunmaktadır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon aşırı ısınma yapma sorunu sırasında cihaz çalışmayı durduracaktır. Termosifon Elektrik Kaçakları Var Su sızdırma genelde tankların hasar görmesinden dolayı olur.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Parçanın değişimine gidilmelidir. Isıtma elemanının kablolarında hasar oluşması da makinenin ısıtma yapmamasına neden olmaktadır. Tost makinesi ısınmıyor sorunu en yaygın görülen arızaların başında gelmektedir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Aksi durumda cihazın motorunda daha büyük sorun meydana gelebilir.Bunun yerine ortalama 10 – 15 saniye aralıklar ile çalıştırın ve bir süre soğumasını bekleyin. Yiyeceklerin karıştırılmasında ve ezilmesinde kullanımı yapılmaktadır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Kapak kontrolü yapılmalıdır.Sürekli devam etmez. Buzluk diğer adı ile dondurucu kısmından çıt sesinin ara ara gelmesi normaldir. Yiyeceklerin saklama koşullarının doğru bir şekilde yapılması buzdolabının uzun ömürlü olmasını da etkilemektedir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi ön yükleyici sorunu kilidin yerleşmesini engelleyecek yabancı bir cismin varlığı nedeniyle olabilmektedir. . Aşırı deterjan konulması durumlarında su sızıntısı ve köpük gelme sorunlarına neden olur. Makinenin kıyafetleri sıkma aşamasında sert bir duvara dayanması saklanmasına ve titremesine neden olur. Yabancı cisim hortum içerisinde tıkanıklığa neden olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi arızaları keyifli anlar yaşanmasını engelleyebilir. Çay Makinesi Sürekli Suyu Isıtıyor Eğer prizde sorun yoksa bu durumda ana elektrik tesisatında sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek almanız gerekebilir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Servisten teknik destek alın. Tık sesine benzer bir ses oluşumu kompresör çalışması sırasında sorun yaşama durumundan kaynaklanmaktadır. Ürün kontrolü ve sorun tespiti yapılmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Mod açık ise kapalı konuma getirin. Birçok arıza oluşumu ve çözümü için online arama motorunda araştırma yapılmaktadır.Android Led TV Sürekli Açılıp KapanıyorLed TV de bu sorunun sıklıkla yaşanması devam ediyorsa zaman kaybetmeden teknik servisle iletişime geçmeniz önerilir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Parlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır. Uğultu nedenleri arasında suyu boşaltma sırasında uğultu yapabilmektedir. Su boşaltma sesleri uğultu sesine benzeyebilir. Bulaşık Makinesi Kurutma Yapmıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Soğuması beklenecek bir bez yardımı ile içerde oluşan su alınmalıdır. Fırın kısa devre yapma sorunu Ntc sensör kaynaklı arızalardan biridir. İlk olarak fırına elektrik gelmesini engelleyin.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi lif birikme arızası/her kurutma işlemi sonrasında lif yuvasının temizlenmemesi sonrasında oluşan arızalardan biridir. Kurutma Makinesi Isınma YapmıyorCihaz kabloların da meydana gelen bozulmalar ve hasarlar da sigorta atmasına ve kısa devre yapmasına neden olacaktır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Gaz kaçaklarının sistem üzerinde olması durumlarında ısıtma ve soğutma yeteri kadar tamamlanmamaktadır. Ekovat parçasına da bakılması gerekebilir. Fan motorunda kısa devre oluşma durumları karşısında da klima sigortası sürekli atmaktadır. Kondansatörün kirli olması ve uzun süre temizlenmemesi de cihazın sürekli açılıp kapanmasına neden olmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. •Tünellerde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

•Teknik servise dikkat etmek gerekir. Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

ORDU Arnica Klima Teknik Servis, ORDU Arnica Android Led TV Teknik Servis,ORDU Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,ORDU Arnica Aspiratör Yetkili Servis,ORDU Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,ORDU Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,ORDU Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,ORDU Arnica Buzdolabı Teknik Servis,ORDU Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,ORDU Arnica Blender Teknik Servis,ORDU Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,ORDU Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,ORDU Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,ORDU Arnica Fırın Teknik Servis,ORDU Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,ORDU Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.