Arnica Yetkili Servis Osmangazi Bursa

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
32 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Arnica Yetkili Servis Osmangazi Bursa
  • ADRES: Bursa, Osmangazi
  • Aradığınız servis bu değil mi! Lütfen aşağıya ulaşmak istediğiniz servisi yazıp arayın.
  • TELEFON: 0850 333 2762 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Çağrı Merkezini Arayınız
SERVİS SAATLERİ Çağrı Merkezini Arayınız
SERVİS YERLERİ BURSA

FİRMA HAKKINDA

Arnica Yetkili Servis Osmangazi Bursa width=350

Arnica Yetkili Servis Osmangazi Bursa

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin. Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor. Set üstü ocaklarda en sık karşılaşılan problemlerden biri de budur. Bulunulan ortamda yeterli miktarda oksijen bulunmaması durumunda ocak sarı renkte yanmaya başlar ve karbondioksit oluşumuna neden olur. Set Üstü Ocak Gözleri Az Yanıyor

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürge, kablosuz süpürge arızası yaygın kullanım alanına sahip süpürgelerde ortaya çıkan arızaların farklı kodları ve oluşum nedenleri bulunmaktadır. Süpürgeniz çalışırken kendiliğinden kapanıyorsa kontrol etmeniz gereken ilk yer toz haznesi ile beraber filtrelerdir. Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır. bu alanlarda tıkanıklık oluşması süpürgenin çalışma sırasında sürekli kesik kesik çalışmasına neden olacaktır. Cihaz başlığı ve filtresinin kontrolü ve bakımı yapılmalıdır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon Su AkıtıyorElektrik hattını kontrol ediniz. Bu sızdırma aynı zamanda hem elektrik hem su faturanıza da olumsuz yansıyacaktır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Bu düğme ile makinenin hangi seviyede ısıtma yapılacağı ayarlanır. Tost makinesi termostat arızası sık olarak görülen arıza türlerinden biridir. Cihazın fişi takılı ve evde elektrik var ise tost makinesinin çıkışına bir başka cihaz bağlanarak aynı şekilde çalıma durumu kontrol edilmelidir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender bıçağı dönmüyor sorununda alet temel işlevini yerine getiremeyecektir. Cihazı çalıştırma aşamasında başlığın kalkması motorun gereğinden fazla zorlanmasına ve yanmasına neden olacaktır. Blender Çalışırken Çok Titriyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Elektrik hatlarına elektrik gelip gelmediğine bakılmalıdır.Buz oluşumu sonrasında gerekli temizleme ve buz kırma işlemleri dikkatli yapılmalıdır.Yiyeceklerin saklama koşullarının doğru bir şekilde yapılması buzdolabının uzun ömürlü olmasını da etkilemektedir. Sorunun devam etmesi durumunda servisten yardım alınmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Bazı durumlarda alınan su anında boşaltılır. Çamaşır Makinesi Sıkma Sırasında Çok SarsılıyorÇamaşır makinesi çalışırken durma sorunu elektronik ev aletleri ardında sıklıkla görülen ve hataya neden olan arızalardır. Makine içinde yer alan ve yük konulan kazan delinmiş ve eskimiş olabilmektedir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Kazan su seviyesi standart seviyede olmalıdır. Eğer prizde sorun yoksa bu durumda ana elektrik tesisatında sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek almanız gerekebilir. Çay Makinesi Çalışmıyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucuya dışardan hava sızımının olmaması gerekir. Dondurucudan Ses Gelme SorunuDerin Dondurucunun Işığı Yanmıyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV arızası günümüzde hemen herkesin yaygın olarak karşılaştığı sorunlar arasında yer almaktadır. Android Led Tv çok yavaş açılma sorunu genellikle akıllı ve LCD televizyonlarda en çok görülen sorunlardan biridir. Eğer arıza devam ediyorsa muhtemelen cihazda teknik bir arıza meydana gelmiştir. Başka bir priz üzerinde de TV elektrik kablosunu yakarak kontrol ediniz.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu YapıyorArızanın sürekli devam etmesi durumunda mutlaka zaman kaybı olmadan bir servis çağırılmalıdır. Tuş takımlarında meydana gelen bozulmalar parça değişimine neden olmaktadır. Ev ortamındaki sigortanın kontrolü yapılmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Garanti kapsamına kullanıcı hatası gitmeden müdahale edilmelidir.Sorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.Yiyecekler yeteri kadar pişemez ve ısınma yok olur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Sigorta kontrolü yapınız. Kurutma makinesi sensör arızası temizlenmeme ve arıza oluşumu sonrasında oluşan sorunlardır. Islak ve nemli kıyafetlerin kurutulma işlemleri sonrasında lif yuvasında kıyafetlerden lifler birikir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Mevsimlere göre ayarlanma özellikleri sayesinde ortam içerisinin ısınmasına ve serinlemesine yardımcı olmaktadır. Klima soğutma yapmıyor sorunu özellikle yaz dönemlerinde klimaların aşırı kullanımı ile ortaya çıkan problemler arasında yer almaktadır. Kişi fan değişimini yapamama durumlarında teknik bir servisten yardım alabilmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?•Mutfakların aspire edilmesindeÖzellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

•Teknik servise dikkat etmek gerekir. •Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Bursa Osmangazi Arnica Klima Teknik Servis, Bursa Osmangazi Arnica Android Led TV Teknik Servis,Bursa Osmangazi Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Bursa Osmangazi Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Bursa Osmangazi Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Bursa Osmangazi Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Bursa Osmangazi Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Bursa Osmangazi Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Bursa Osmangazi Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Bursa Osmangazi Arnica Blender Teknik Servis,Bursa Osmangazi Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Bursa Osmangazi Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Bursa Osmangazi Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Bursa Osmangazi Arnica Fırın Teknik Servis,Bursa Osmangazi Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Bursa Osmangazi Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Ulucami, Maksem, Altıparmak, Çekirge, Tayakadın, Çirişhane, Soğanlı, Kovukçınar, Bağlarbaşı, Demirtaş, Ovaakça, Emek, Kirazlı, Köyler

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.