Arnica Yetkili Servis Patnos Ağrı

Arnica Yetkili Servis Patnos Ağrı width=350

Arnica Yetkili Servis Patnos Ağrı

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Turuncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir. Set üstü ocaklarda bazı durumlarda ateşleme yapmasına rağmen ocağın yanmadığı durumlarda olabilir. Bulunulan ortamda yeterli miktarda oksijen bulunmaması durumunda ocak sarı renkte yanmaya başlar ve karbondioksit oluşumuna neden olur. Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor. Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz haznesinin düzenli olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekir. Sadece kırmızı ışık yanması süpürgenin ana hatlarında bir arıza oluştuğunu göstermektedir. Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır. Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir. Toz torbalı süpürge kullanıyorsanız torbanız dolmuş olabilir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Bu sızdırma aynı zamanda hem elektrik hem su faturanıza da olumsuz yansıyacaktır. Tek farkı suyun kullanım süresine kadar sıcak kalmasını sağlamaktadır. Rezistansların uzun süreli kullanımlarda ömrünü tamamlaması ile birlikte elektrik kaçakları oluşacaktır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Cihazın güç kaynakları ve iç aksanları kontrol edilmelidir. Sorunun devam etmesi durumunda bir servis çağırılarak destek alınmalıdır. Makine üzerine gelen elektrik donanımda bir aksaklık oluşması cihazın çalışmamasına neden olmaktadır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Düğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır. Mutfaklarda olması gereken belli başlı ürünlerden biridir.Bir ürünün çalışmaması ürün kaynaklı yada elektrik kaynaklı olabilmektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı ayarı kontrol edilmelidir. Buzdolabı ve derin dondurucu bölmesine sıcak bir ürün konulması buzdolabının iç sıcaklığını etkilemektedir. Dondurucu kontrolünü sağlayarak sorunu bulmaya çalışın. Buzdolabı Soğutma Ayarı Yapılamıyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

İçerisinde su bulunması nedeniyle kapak kilit sistemi aktif olacaktır. Tuş takımı aşırı kullanım sırasında zamanla işlevini yitirerek çalışmamaya ve ayar yapmamaya başlar. Boşaltımın nedenleri su tahliye hortumunda yalan sıkıntılardan kaynaklı olabilir.Amortisör parçası arızalanmış olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Servisten destek alınız. Rezistans parçaları arızalanması durumunda makine ısıtma yapmayacaktır. Çay Makinesi Çalışmıyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Hızlı soğutma özelliklerine sahip olan derin dondurucular oldukça kullanışlı ürünlerdir. Dondurucudan ses gelmesi arızası çalışma sırasında meydana gelmektedir. Kapak açıldığı halde ışık yanmaması durumunda ışık düğmesi arızalanmış olmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar. İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır. Android Led TV Çalışma Sonrası Hemen Kapanıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Parlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır. Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın. Bulaşık Makinemin Tuşları ÇalışmıyorMotor üzerinde su keçeleri bulunmaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın kısa devre yapma sorunu Ntc sensör kaynaklı arızalardan biridir. Fanı çıkarmayı ve temizlemeyi bilgisi olmayan kullanıcılar yapmamalıdır. Rezistans fırında yiyeceklerin pişmesini sağlayan bir parçadır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi kullanımları da düzenli bakım ve temizlik yapılması gerekir. Termal sigorta kontrolü cihazın çalışmasında aksaklık olup olmadığını gösterecektir. Topraklama yapımı önemlidir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Ortam içerisinde havanın soğuma işlemlerinin yapılması soğutucu akışkan ile olmaktadır. Ekovat arızalı olması durumunda klimada ses yükselmesi sorunu yaşanmaktadır. Elektronik cihazlar arasında yerini alan klimalar yaz ve kış dönemlerinde kullanılan önemli ürünlerdir. Fan motoru kontrolü yapılır ve sesin kaynağı öğrenilerek ses giderilir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor. Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.Garanti SüresiGaranti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Ağrı Patnos Arnica Klima Teknik Servis, Ağrı Patnos Arnica Android Led TV Teknik Servis,Ağrı Patnos Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Ağrı Patnos Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Ağrı Patnos Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Ağrı Patnos Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Ağrı Patnos Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Ağrı Patnos Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Ağrı Patnos Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Ağrı Patnos Arnica Blender Teknik Servis,Ağrı Patnos Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Ağrı Patnos Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Ağrı Patnos Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Ağrı Patnos Arnica Fırın Teknik Servis,Ağrı Patnos Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Ağrı Patnos Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Tutak, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top