Arnica Yetkili Servis Polatlı Ankara

Arnica Yetkili Servis Polatlı Ankara width=350

Arnica Yetkili Servis Polatlı Ankara

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ardından ocak gözlerinde ıslaklık, tıkanma ve taşma durumu kontrol edilmelidir. Gaz vanasının mutlaka açık olduğundan emin olun. Set üstü ocak gözünün az yanması sorunu genel olarak yemek taşması ve sıvı birikmesi sonucu oluşan arızalardır. Turuncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir. Çakmak kısımlarına herhangi bir sıvı ürünün dökülmesini engelleyin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu probleme birçok etken neden olmuş olabilir. Toz Haznesi Yanıp SönüyorKablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır. bu alanlarda tıkanıklık oluşması süpürgenin çalışma sırasında sürekli kesik kesik çalışmasına neden olacaktır. Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Tank dışında termosifon bağlantılarını ve basınç valflerini de kontrol etmelisiniz. Sigorta kutusundan da açık konumda olduğuna dikkat ediniz. Elektrik akımının gelmemesi cihazın çalışmamasına ve suyu ısıtmamasına neden olacaktır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Isıtıcı tabakaların yerine doğru yerleştirildiğinden emin olunuz. Elektronik kısmından kaynaklı olan bu sorunlar için teknik destek alınmalıdır. Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender çalışırken etrafa sıçratıyor ise bu durumda doğru açı ile kullanım sağlanmıyor demektir. Priz kaynaklı bir sorun olabilmektedir. Alet boş haldeyken de bıçak dönmüyorsa elektrik aksamında sorun olabilir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Kompresör çalışmama arızası tekrar eden arızalar arasındadır. Kompresör Çalışmama SorunuBuzluk diğer adı ile dondurucu kısmından çıt sesinin ara ara gelmesi normaldir. Bulunulan ortam içerisinde nem dengesi ayarlanmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine kayışlarında meydana gelen esneme ve bozulmalar sesli çalışmaya neden olabilmektedir. Gerekli kontrolleri yapınız.Su basınç oranı yükseltilmeli ve deterjan çekmecesi klepesi kontrol edilmelidir.Deterjan çekmesinin tam olmaması da su akmasına neden olur.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi suyu ısıtmıyor sorunu yaygın görülen hataların başında geliyor. Çay makinesinin arızadan çıkmaması durumunda parçaların yerlerine tam olarak oturduklarından emin olunması gerekir. Çay Makinesi Demleme Kısmına Su Aktarmıyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucunun fazla soğutmaya başlaması ile birlikte dondurucu üzerinde arıza işareti yanıp sönmemesi durumunda dondurucunun ayarları kontrol edilmelidir. Teknik servis ile iletişim kurarak arızayı söyleyiniz ve destek talep ediniz.Derin Dondurucu Soğutmuyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Ekran kartından yada ekranın kendiliğinden yapma durumu çok yüksektir. Ekranı zarar gören Led Tv için servis çağrılması gerekecektir. Televizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz. Modun açık olması belirli süre açık tutulduktan sonra televizyonun kendiliğinden kapanmasına neden olacaktır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Motor üzerinde su keçeleri bulunmaktadır. Bulaşık makinesi yıkama yapmama sorunu elektronik bir parça arızası kaynaklı olabilir. Bulaşık Makinesi Ses YapıyorBulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Bir yemek pişerken buhar oluşumu normaldir. Farklı arıza kodları ekranda belirerek Fırının çalışmamasına ve motorunun yanmasına neden olur. Çok fazla su dökülmesi durumunda elektrik hattından ayırın ve kurulana işlemine devam edin.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi sensör arızası temizlenmeme ve arıza oluşumu sonrasında oluşan sorunlardır. Tekrar etmesi sonucunda servisi arayınız.Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima soğutma yapmıyor sorunu özellikle yaz dönemlerinde klimaların aşırı kullanımı ile ortaya çıkan problemler arasında yer almaktadır. Klimanın montajı esnasında topraklamanın bina içinde olup olmadığının kontrolünün sağlanması büyük önem taşımaktadır. Klima sistemi kontrol edilmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Her türlü ortamın iklimlendirilmesindeAspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Ankara Polatlı Arnica Klima Teknik Servis, Ankara Polatlı Arnica Android Led TV Teknik Servis,Ankara Polatlı Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Ankara Polatlı Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Ankara Polatlı Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Ankara Polatlı Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Ankara Polatlı Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Ankara Polatlı Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Ankara Polatlı Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Ankara Polatlı Arnica Blender Teknik Servis,Ankara Polatlı Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Ankara Polatlı Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Ankara Polatlı Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Ankara Polatlı Arnica Fırın Teknik Servis,Ankara Polatlı Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Ankara Polatlı Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Çarşı, Sanayi, Köyler, Yenimehmetli

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top