Arnica Yetkili Servis Şahinbey Gaziantep

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
32 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Arnica Yetkili Servis Şahinbey Gaziantep
  • ADRES: Gaziantep, Şahinbey
  • Aradığınız servis bu değil mi! Lütfen aşağıya ulaşmak istediğiniz servisi yazıp arayın.
  • TELEFON: 0850 333 2762 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Çağrı Merkezini Arayınız
SERVİS SAATLERİ Çağrı Merkezini Arayınız
SERVİS YERLERİ GAZİANTEP

FİRMA HAKKINDA

Arnica Yetkili Servis Şahinbey Gaziantep width=350

Arnica Yetkili Servis Şahinbey Gaziantep

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz. Set üstü ocak çakmağı sürekli çakma sorunu çalmak alanına su gelmesi durumunda takılma yapmasına ve çakmağın takılı halde kalmasına neden olacaktır. Bunun dışında ilgili prizin sigorta kutusundaki karşılığını bulun ve kontrol edin. Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor. Ocak gözünün kapağı tam oturmamışsa tam olarak oturtun.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz haznesinin düzenli olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekir. Kablosuz Süpürge Kesik Kesik ÇalışıyorKablosuz süpürgeler şarjlı süpürgeler olarak da bilinir. Süpürgelerde meydana gelen arızaların pek çoğu kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde halledilebilmektedir. Böylelikle gücü yükselterek çekim gücünü de arttırabilirsiniz.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Cihazda suyun ısınmasını sağlayan parçada bir problem oluşması ile birlikte bu arıza türü ortaya çıkar. Rezistansların uzun süreli kullanımlarda ömrünü tamamlaması ile birlikte elektrik kaçakları oluşacaktır. Banyoda kullanılan termosifonlar gelen suyu ısıtarak sıcak su yapma özelliğine sahiptir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Bunun yanında güvenli kapatmama, kilitleme düğmesinin havada kalması ve fişten kaynaklı sorunlar da olabilir. Isıtıcı tabakaların yerine doğru yerleştirildiğinden emin olunuz. Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Koku karşısında tekrar ürün kullanımı yapılmamalıdır. Blenderın gücüne ve yapısına uygun yiyecekler için kesme işlemi yapılmalıdır. Genel olarak plastik aksama sahip olan bu el aletlerini sürekli olarak çalıştırmamalısınız.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı fişe yeni takılı olması durumlarında içinin sıcaklığının belirlenen ayarda olabilmesi birkaç saat aralığında olacaktır. Çok sayıda buzdolabı kullanıcısı buzdolabının arkasını kontrol etmez. Uzun kullanımlar sonucunda fan üzerinde tıkanıklık ve toz birikmesi fanın çalışmasını engelleyerek alt kısmında kalmasına neden olacaktır. Sigortaların kontrolü sağlanmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Suyu Boşaltamıyor Çamaşır Makinesi Ön Yükleyici SorunuÇamaşır makineleri belirli yük ve deterjan ile çalışmaktadır. Makinenin birkaç kez su alıp boşaltması sağlanmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Bunun dışında hazneyi çok fazla doldurduğunuzda ısınması için daha fazla beklemeniz gerektiğini göz önünde tutunuz. Ürünlerin parçalarında tamir yapılması tekrar aynı arızanın oluşmasına neden olur. Su kaynamasına rağmen hâlâ sorun devam ediyorsa bu durumda aktarma haznesinde sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek alabilirsiniz.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Bazı durumlarda ise lambanın belirli süre boyunca yanması ve ardından sönmesi normaldir. Kompresörün ara ara çalışması ve çalışmaması durumunda ses gelmeye başlar.Derin dondurucu motoru aşırı ısınma yapması sorunu çalışma sırasında dondurucunun üst ve yan kısımlarına dokunulmasa ile kendini belli eden arızadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

İlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın. Ekran kumandasından ayarlar kısmını bularak yeni kanal arama bölümü üzerinden deneme yapmalısınız. Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır. İlk olarak televizyonu sıfırlayın.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir. Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir. Makinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir. Aşırı ses gelmedi durumunda makinenin çalışması durdurulmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın İçinden Ses GeliyorFırın Kısa Devre YapıyorSorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Servis desteği alınız.Cihazı kontrol ediniz. Cihaz kurulumu sırasında ev ortamında topraklama olmaması kısa devre oluşumuna neden olmaktadır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima gazının istenilen oranda olmaması durumlarında klima motoru çalışma yapmamaktadır. Klima sistemi kontrol edilmelidir. Klimanın montajı esnasında topraklamanın bina içinde olup olmadığının kontrolünün sağlanması büyük önem taşımaktadır. Cihazın çalıştığından emin olunduktan sonra hava üflememe sorunu yaşanıyorsa klimada yer alan soğutucu seviyelerinin kontrolü yapılmalıdır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerindeDiğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. •Teknik servise dikkat etmek gerekir. Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Gaziantep Şahinbey Arnica Klima Teknik Servis, Gaziantep Şahinbey Arnica Android Led TV Teknik Servis,Gaziantep Şahinbey Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Gaziantep Şahinbey Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Gaziantep Şahinbey Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Gaziantep Şahinbey Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Gaziantep Şahinbey Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Gaziantep Şahinbey Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Gaziantep Şahinbey Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Gaziantep Şahinbey Arnica Blender Teknik Servis,Gaziantep Şahinbey Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Gaziantep Şahinbey Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Gaziantep Şahinbey Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Gaziantep Şahinbey Arnica Fırın Teknik Servis,Gaziantep Şahinbey Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Gaziantep Şahinbey Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Alaybey, Düztepe, Hoşgör, Karataş, Konak, Perilikaya, Tabakhane, Sarıbaşak, Geneyik, Bağlarbaşı, Burç, Köyler

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.