Arnica Yetkili Servis Sancaktepe İstanbul

Arnica Yetkili Servis Sancaktepe İstanbul width=350

Arnica Yetkili Servis Sancaktepe İstanbul

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin. Eğer ocağınız hala yanmıyorsa teknik servisten destek alın. Ocak gözleri yerinden çıkarılarak kuru bir bezle sil inmeli ve yerine yerleştirilmelidir. Set üstü ocağın çalışmamasının farklı nedenleri olabilir. Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır. Süpürgeniz tam randımanlı çalıştığı halde istenilen temizliği sizlere sunmuyorsa bazı noktaları kontrol etmeniz yeterlidir. Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir. Bu süpürgeler şarjlı olduklarından ötürü kolayca tek seferde evi süpürmenizi sağlar. Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Cihazda suyun ısınmasını sağlayan parçada bir problem oluşması ile birlikte bu arıza türü ortaya çıkar. Doğru sıcaklık programı ve ayarının yapıldığını kontrol ediniz. Termosifon su akıtma sorunu rezistans kaynaklı arızalardan biridir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Meydana gelen sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazın kendisinden de oluşabilir. En yaygın sorunlardan birisi pişirme rezistansında sorun gelmesidir. Genel olarak teknik servis desteği alınmalıdır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Mutfaklarda olması gereken belli başlı ürünlerden biridir.Patlamaya neden olabilecek durumlardan biri de ürüne tekrar elektrik gelmesidir. Blender başlığı yerine tam oturmama sorunu başlıklı olarak kullanılan ürünlerde çok fazla görülen sorunlardır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabının Arkası Çok IsınıyorDondurucu ve alt kısımdan bu tür seslerin her gün devamlı olmadı arıza oluşumlarının gösterir. Buzdolabının ışığı yanıyor be yeteri kadar soğutmuyor sorunu( kapak açılma sırasında karşılaşılan sorunlardan biridir.Oluşan bir hata ve sorun ürünlerin çalışma kapasitesini de etkilemektedir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Aşırı köpüklenme ve köpük akıntısı sorunlarının oluşmaması için sıvı deterjan kullanımı da yapılabilir. Makineye aşırı deterjan konulmuş olabilir.Makineyi taşıyan ayaklar dengede olmayabilir. Makine İçinden Kokular Geliyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Bu arızanın giderilmesi için rezistans ayarlarının yapılması gerekmektedir.Çay makinesi çalışmıyor sorunu yağın arıza türlerinden biridir. Demlik kısmı yerine tam oturmalıdır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucunun Yan Kısımları Çok IsınıyorHassas bir ürün olması nedeniyle orijinal parça kullanımı ve değişimi servis tarafından yapılmalıdır.Düğme ve sıcaklık ayarları kontrol edilmelidir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Mod açık ise kapalı konuma getirin. Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır. Eğer arıza devam ediyorsa muhtemelen cihazda teknik bir arıza meydana gelmiştir. Sorun devam etmesi durumunda cihaz devrelerinde aşırı ısınma sorunu da arızaya neden olabilir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür. Detaylı arıza tespiti için servisten destek alınmalıdır. Bulaşık makinesine elektrik girmesini sağlayan priz hattı değiştirilebilir. Bu su keçelerinin zamanla kuruması motorun çalışmasını engeller.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

İlk olarak fırına elektrik gelmesini engelleyin. Erken arıza tespitinde parça değişimi gerekli görülürse değişimi yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Cihazı kontrol ediniz. Kurutma makinesi sıcaklık aylarının 5 derece ile 35 derece arasındaki ortamlara konulması gerekir. Elektrik kaynaklı arızalar bu tür cihazlarda yaygın olarak görülebilir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima boyutlarının ev ortamlarına ve metrekarelerine uygun seçilmemesi de klimanın verimli bir şekilde soğutma işlemlerini yapmamasına neden olmaktadır. Klima çalışıyor ve ısıtma yapmıyor sorunu özellikle kış aylarında ortaya çıkan bir sorun türüdür. Fan motoru kontrolü yapılır ve sesin kaynağı öğrenilerek ses giderilir. Klima soğutma yapmıyor sorunu özellikle yaz dönemlerinde klimaların aşırı kullanımı ile ortaya çıkan problemler arasında yer almaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. •Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İstanbul Sancaktepe Arnica Klima Teknik Servis, İstanbul Sancaktepe Arnica Android Led TV Teknik Servis,İstanbul Sancaktepe Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,İstanbul Sancaktepe Arnica Aspiratör Yetkili Servis,İstanbul Sancaktepe Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İstanbul Sancaktepe Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İstanbul Sancaktepe Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,İstanbul Sancaktepe Arnica Buzdolabı Teknik Servis,İstanbul Sancaktepe Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,İstanbul Sancaktepe Arnica Blender Teknik Servis,İstanbul Sancaktepe Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İstanbul Sancaktepe Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,İstanbul Sancaktepe Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,İstanbul Sancaktepe Arnica Fırın Teknik Servis,İstanbul Sancaktepe Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,İstanbul Sancaktepe Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Sarıgazi, Yenidoğan, Samandıra, Çamlık, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top