Arnica Yetkili Servis Sarıçam Adana

Arnica Yetkili Servis Sarıçam Adana width=350

Arnica Yetkili Servis Sarıçam Adana

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak gözleri yerinden çıkarılarak kuru bir bezle sil inmeli ve yerine yerleştirilmelidir. Ocak gözünün kapağı tam oturmamışsa tam olarak oturtun. Set üstü ocak çakmağı yanmama sorunu ocak başlıklarının ıslanma ve su girmesi ile oluşabilen arızalardır. Eğer tüp kullanıyorsanız tüpünüzün doluluk oranını da kontrol edin. Kullanıcılarında rahat bir şekilde çözebileceği arızaları sizler için derledik.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Hatalar ve arızalar karşısında bilgi sahibi olmak arıza çözümleri için önem taşımaktadır. Sıklıkla karşılaşılan problemlerden biri olarak süpürgelerin kendiliğinden kapanmasını kullanıcılarda kolay bir şekilde halledebilir. Kablosuz süpürge kesik kesik çalışma sorunu en belirgin nedenleri arasında cihazın tıkanması sorunu vardır. Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur. Toz haznesi yanıp sönme sorunu kablosuz ve kablolu elektrikli süpürgelerde görülen bir arıza türüdür.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Korozyon ve pasın önüne geçilebilmesi için yılda bir defa tank temizliği yaptırın. Termosifon arızası elektrikle sıcak su üreten cihazlarda karşılaşılan arızaların oluşum nedenleri arasında elektrik hatlarında meydana gelen sorunlar yer almaktadır. Kimi durumlarda termosifonlarla alakalı sıklıkla arızalar meydana gelebilmektedir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tam kapanmayan yüzeylerin teması olmayacağı içi ısıtma yapmaz. Tost makinesi arızaları lezzetli yiyecekler hazırlamanızı engelleyebilir. En yaygın sorunlardan birisi pişirme rezistansında sorun gelmesidir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender Çalışırken Etrafa Sıçratıyor Blender bıçağı dönmüyor sorununda alet temel işlevini yerine getiremeyecektir. Blender Çalışırken Birden Durdu

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı motoru devreye girmiyor arızası nedenleri arasında buzdolabının iç soğukluğunun aşırı olması ve buzlanma oluşması motorun devreye girmemesine neden olacaktır. Kapak kontrolü yapılmalıdır.En çok görülen arızalar arasında buzdolabı su akıyor arızası bulunmaktadır. Buzdolabı çalışma sırasında ses çıkartıyor sorunu en sık karşılaşılan sorunlardan biridir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Bazı durumlarda alınan su anında boşaltılır. İçerisinde su bulunması nedeniyle kapak kilit sistemi aktif olacaktır. Makine kayışlarında meydana gelen esneme ve bozulmalar sesli çalışmaya neden olabilmektedir.Çamaşır makinesi çalışırken durma sorunu elektronik ev aletleri ardında sıklıkla görülen ve hataya neden olan arızalardır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi hata veriyor sorunu göstergeli ekrana sahip olan cihazlarda hata koduna göre çözüm sağlanacaktır. Arızaların birçoğu kişi tarafından onarımı yapılmaktadır. Teknik servis veya elektrik hizmeti veren yerler sorunu giderebilir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Hassas bir ürün olması nedeniyle orijinal parça kullanımı ve değişimi servis tarafından yapılmalıdır.İç aksanın çalışma kontrolleri de yapılmalıdır.Hızlı soğutma özelliklerine sahip olan derin dondurucular oldukça kullanışlı ürünlerdir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Televizyon ekranın sağında, solunda yada arkasında bir açma kapama tuşu var ise o tuş üzerinden kapanmış olacaktır. Sorun devam ediyor ise TV tuner girişinden kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir. Ayarlarda bozulma olmaması için basit kullanım modunu harekete geçirin.Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Ana yıkama motoru parçasında tıkanma ve sıkışma durumunda cihaz su alır ancak çalışmaya başlamaz. Bulaşık Makinesi Yıkama Yapmıyor Ev ortamındaki sigortanın kontrolü yapılmalıdır. Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Çok fazla su dökülmesi durumunda elektrik hattından ayırın ve kurulana işlemine devam edin. Fanı çıkarmayı ve temizlemeyi bilgisi olmayan kullanıcılar yapmamalıdır. Kullanım sırasında su dökülmesi ile birlikte hemen fişi çekilmelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Temizlenmeme durumunda düzenli ve kaliteli çalışma sağlanmaz. Arıza oluşması durumunda kurutma makineleri için servis aranmalı ve sorunun çözümü için destek alınması gerekmektedir. İlk olarak makine yükleme kapağı açılmalıdır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Fanın çalışmama nedenleri arasında yanmış olma ihtimali yüksek bir üründür. Yanan bir fanın kontrollerinin yapılması ve ürünün cihaz içinden alınarak yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Klima hava üflemiyor sorunu klimalarda karşılaşılan yaygın problemlerden bir tanesidir. Klima motoru devreye girmeme arızası nedenleri arasında klimanın gaz oranının yetersiz olması yer almaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarDavlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Adana Sarıçam Arnica Klima Teknik Servis, Adana Sarıçam Arnica Android Led TV Teknik Servis,Adana Sarıçam Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Adana Sarıçam Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Adana Sarıçam Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Adana Sarıçam Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Adana Sarıçam Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Adana Sarıçam Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Adana Sarıçam Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Adana Sarıçam Arnica Blender Teknik Servis,Adana Sarıçam Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Adana Sarıçam Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Adana Sarıçam Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Adana Sarıçam Arnica Fırın Teknik Servis,Adana Sarıçam Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Adana Sarıçam Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Sarıçam, Yıldırımbeyazıt, Mehmetakifersoy, Remzioğuzarık, Baklalı, Buruk, Sofulu, Kürkçüler, Suluca, İncirlik, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top