Arnica Yetkili Servis Şehitkamil Gaziantep

Arnica Yetkili Servis Şehitkamil Gaziantep width=350

Arnica Yetkili Servis Şehitkamil Gaziantep

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ufak bir nemlilik olması bile alev oluşmamasına neden olur. Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz. Ocak gözleri yerinden çıkarılarak kuru bir bezle sil inmeli ve yerine yerleştirilmelidir. Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin. Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Hatalar ve arızalar karşısında bilgi sahibi olmak arıza çözümleri için önem taşımaktadır. Biriken kalıntılar süpürgenin çalışmamasına neden olacaktır. Kablosuz Süpürge Şarj Olmuyor Torba dolduğu zaman süpürgenizin çekim gücü de ciddi oranda düşer. Max konuma gelmeden önce haznenin boşaltılması gerekmektedir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifonlar su sızdırarak evinizde küf yapabilir ve kötü kokuya sebep olabilir. Ön kısım üzerinde kırmızı bir ışık yanacaktır. Termosifon su akıtma sorunu rezistans kaynaklı arızalardan biridir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Rezistans kaynaklı bir arıza oluşma durumlarında da az ısıtma yada hiç ısıtma yapmaz. Tam kapanmayan yüzeylerin teması olmayacağı içi ısıtma yapmaz. Kontaklarda aşırı yıpranma söz konusu ise bu durumda kontaklar değiştirilmeli ve yenileri ile kullanılmalıdır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender çalışırken etrafa sıçratıyor ise bu durumda doğru açı ile kullanım sağlanmıyor demektir. Blender çalışırken birden durma sorunu aralıksız olarak aletin çalıştırılmasından kaynaklanabilir.Bazı hatalar yanlış kullanımdan bazıları ise cihazda kullanıma bağlı olarak görülen teknik sorunlardan kaynaklanabilir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu ve alt kısımdan bu tür seslerin her gün devamlı olmadı arıza oluşumlarının gösterir. Ekranın yanında ve yakınında işaret ve tuş var ise tuşlara basılarak ünlem işaretinin giderilmesi sağlanmalıdır.Kapak kontrolü yapılmalıdır.Oluşan buzlar temizlenmelidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Drenaj hortumu kontrol ederek cihazı yeniden kısa bir programda çalıştırmayı deneyin. Makineyi taşıyan ayaklar dengede olmayabilir. Deterjan çekmesinin tam olmaması da su akmasına neden olur. Çamaşır makinelerinde yaygın olarak görülen sorunların başında çamaşır makinesi suyu boşaltamıyor sorunu gelmektedir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Günümüzde keyif saatlerinin vazgeçilmezi olan lezzetli çaylar için önemli olan çay makineleri belirli durumlarda arıza verebilmektedir.Özellikle sıcak çayın bir anda dışarıya dökülmesine yol açabileceği için bu durumda demliği kullanmamanız tavsiye edilir. Cihaza elektrik geldiğinden emin olunuz.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu çalışmama arızası elektrik kaynaklı sorunlar nedeniyle oluşabilir. Derin dondurucu aşırı soğutma yapma sorunu oluşması ile birlikte derin dondurucu içerisinde bulunan yiyeceklerde aşırı buzlanma görülür.Ürün kontrolü ve sorun tespiti yapılmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Televizyon panellerinde arızalanması ve hasar alma durumlarında kart değişimi ve panel değişimine gidilmesi gerekir. Modun açık olması belirli süre açık tutulduktan sonra televizyonun kendiliğinden kapanmasına neden olacaktır. Eğer arıza devam ediyorsa muhtemelen cihazda teknik bir arıza meydana gelmiştir. Servis arayarak destek isteyiniz.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Tuş takımlarında meydana gelen bozulmalar parça değişimine neden olmaktadır. Bulaşık Makinesi Kurutma Yapmıyor Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın. Bulaşık Makinemin Tuşları Çalışmıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın rezistans bozulma arızası fırınlarda en çok karşılaşılan ve çözümü için araştırma yapılan arızalar arasında yer alıyor. Rezistans fırında yiyeceklerin pişmesini sağlayan bir parçadır. Sesli çalışmaya devam edilmesi cihazın ömrünü kısaltacak ve zamanla daha şiddetli ses gelmesi ile soğumamasına neden olacaktır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Sigorta AttırıyorTüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.Kurutma Makinası Program Arızası

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Fanın çalışmama nedenleri arasında yanmış olma ihtimali yüksek bir üründür. Klima İyi Bir Şekilde Soğutma Yapmıyor Bir diğer neden ise buharlaştırıcı ürünün temizlenmesinin gerekli olması ve aşırı kir birikmesi durumlarında cihaz aynı arızayı tekrar edecektir. Yanan bir fanın kontrollerinin yapılması ve ürünün cihaz içinden alınarak yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Seralarda•Her türlü ortamın iklimlendirilmesindeAspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.•Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir. Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Gaziantep Şehitkamil Arnica Klima Teknik Servis, Gaziantep Şehitkamil Arnica Android Led TV Teknik Servis,Gaziantep Şehitkamil Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Gaziantep Şehitkamil Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Gaziantep Şehitkamil Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Gaziantep Şehitkamil Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Gaziantep Şehitkamil Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Gaziantep Şehitkamil Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Gaziantep Şehitkamil Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Gaziantep Şehitkamil Arnica Blender Teknik Servis,Gaziantep Şehitkamil Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Gaziantep Şehitkamil Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Gaziantep Şehitkamil Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Gaziantep Şehitkamil Arnica Fırın Teknik Servis,Gaziantep Şehitkamil Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Gaziantep Şehitkamil Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Alleben, Atatürk, Çıksorut, Gazikent, Karşıyaka, Kavaklık, Küsget, Merve, Başpınarorganizesanayi, Safaşehir, Beylerbeyi, Aktoprak, Arıl, Köyler, Bilek

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top