Arnica Yetkili Servis Selçuklu Konya

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
28 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Arnica Yetkili Servis Selçuklu Konya
  • ADRES: Konya, Selçuklu
  • Aradığınız servis bu değil mi! Lütfen aşağıya ulaşmak istediğiniz servisi yazıp arayın.
  • TELEFON: 0850 333 2762 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Çağrı Merkezini Arayınız
SERVİS SAATLERİ Çağrı Merkezini Arayınız
SERVİS YERLERİ KONYA

FİRMA HAKKINDA

Arnica Yetkili Servis Selçuklu Konya width=350

Arnica Yetkili Servis Selçuklu Konya

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Yerine tam oturmayan gözlerde gaz çıkışı olmayacaktır.Bir saç kurutma makinesi kullanımı ile sıcak fön yardımı ile çakmak kurutulmalıdır.Ocaklara gaz gelmemesi de alev oluşmamasına neden olacaktır.Ocak gözleri yerinden çıkarılarak kuru bir bezle sil inmeli ve yerine yerleştirilmelidir. İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Genel olarak süpürge başlıkları altında havanın girmesini sağlayan delikler bulunmaktadır. Kablo ve şarj aleti üzerinde kesik ve yırtılmaların olması süpürgenin şarj olmamasına neden olacaktır. Eğer tüm temizlik işlemleri yapıldığı halde istenilen sonuca ulaşamıyorsanız o halde teknik servisi çağırarak detaylı inceleme yapılmasını talep edin. bu alanlarda tıkanıklık oluşması süpürgenin çalışma sırasında sürekli kesik kesik çalışmasına neden olacaktır. Tüm bu noktalara baktığınız zaman problemi de ortadan kaldırmış olacaksınız.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Buna rağmen su ısınmıyorsa termostat zarar görmüş olabilir. Rezistansların uzun süreli kullanımlarda ömrünü tamamlaması ile birlikte elektrik kaçakları oluşacaktır. Eğer termosifonunuzdan gelen sıcak su kahverengi ise ve metal tadı veriyorsa su ısıtıcınızın değiştirilmesi gerek.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Parçanın değişimine gidilmelidir. Elektronik kısmından kaynaklı olan bu sorunlar için teknik destek alınmalıdır. Bunun yanında güvenli kapatmama, kilitleme düğmesinin havada kalması ve fişten kaynaklı sorunlar da olabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Motorda yanma kokusunun alınması durumunda elektrikten çekilerek blender bırakılmalıdır. Bıçak değişimi gerekli olacaktır. Blender çalışırken etrafa sıçratıyor ise bu durumda doğru açı ile kullanım sağlanmıyor demektir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Defrost sensörünün arızalanarak ölümlerin yanlış yapılması da ay akıtma sorunlarına neden olmaktadır. Buzdolabının tamamen soğuk olmasına dikkat edilmelidir. Yaz ve kış dönemlerinde dondurucu ayarlarının yenilenmesi önerilir. Oluşan buzlar temizlenmelidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Kapağın tam oturduğundan emin olunuz. Aşırı deterjanı makine içinden atılımı sağlanmalıdır.Makinenin kıyafetleri sıkma aşamasında sert bir duvara dayanması saklanmasına ve titremesine neden olur. Elektrik hatlarında meydana gelen ar ve düzensizlikler sigorta üzerinde etkili olmaktadır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Bu durumu çözmek için suyun 99 dereceye ulaşmasını beklemelisiniz. Bazı sorunlar ve arızlar için ürünün iç aksanlarının kontrolü gerekebilir. Makineyi farklı bir prizde çalışmayı da deneyebilirsiniz.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Saklama özelliklerine göre ürünler çok sıcak ve soğuk olarak konulmamalıdır. Derin Dondurucu SoğutmuyorElektrik geldiğinden emin olunuz.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Televizyon ekranın sağında, solunda yada arkasında bir açma kapama tuşu var ise o tuş üzerinden kapanmış olacaktır. Televizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz. Televizyon panellerinde arızalanması ve hasar alma durumlarında kart değişimi ve panel değişimine gidilmesi gerekir. Eğer arıza devam ediyorsa muhtemelen cihazda teknik bir arıza meydana gelmiştir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Parlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır. Makinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir. Arızanın sürekli devam etmesi durumunda mutlaka zaman kaybı olmadan bir servis çağırılmalıdır.Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Servis desteği sağlanarak parça yenisi ile değiştirilmelidir. Fırın Kapağı KapanmıyorFırın Fan Arızası

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

İlk olarak makine yükleme kapağı açılmalıdır. Kurutucunun düzenli çalışması için ortam sıcaklıklarına dikkat ederek ürün yerleştirmesi yapınız. Kurutma makinesi sensör arızası temizlenmeme ve arıza oluşumu sonrasında oluşan sorunlardır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima hava üflemiyor sorunu klimalarda karşılaşılan yaygın problemlerden bir tanesidir. Klima iç ve dış ünitelerinin temizliği yapılmalıdır. Elektronik cihazlar arasında yerini alan klimalar yaz ve kış dönemlerinde kullanılan önemli ürünlerdir. Klimadan çıkan havanın yeteri kadar soğuk olmaması ve ortam ısının yükselmesinin birkaç nedeni bulunmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Konya Selçuklu Arnica Klima Teknik Servis, Konya Selçuklu Arnica Android Led TV Teknik Servis,Konya Selçuklu Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Konya Selçuklu Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Konya Selçuklu Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Konya Selçuklu Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Konya Selçuklu Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Konya Selçuklu Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Konya Selçuklu Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Konya Selçuklu Arnica Blender Teknik Servis,Konya Selçuklu Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Konya Selçuklu Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Konya Selçuklu Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Konya Selçuklu Arnica Fırın Teknik Servis,Konya Selçuklu Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Konya Selçuklu Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Zafer, Sille, Şems, Nalçacı, Fatih, Cumhuriyet, Aydınlık, Hocacihan, Bosna, Yükselen, Köyler, Tepeköy

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.