Arnica Yetkili Servis Serdivan Sakarya

Arnica Yetkili Servis Serdivan Sakarya width=350

Arnica Yetkili Servis Serdivan Sakarya

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Her evde kullanılan ve değişmez ev gereçleri arasında yer alan set üstü ocaklar hem doğalgazlı hem de elektrikle çalışabilmektedir. Eğer tüp kullanıyorsanız tüpünüzün doluluk oranını da kontrol edin. Doğalgazı kontrol edin. İlk olarak ocak gözlerinin tam kapalı olduğundan emin olun. Ocak gözünün tam olarak yerine oturmasına dikkat edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge tozları çekememe sorunu genellikle toz haznelerinde sorun olması durumunda ortaya çıkan arızalardır. Süpürgenin şarj olma süresi yaklaşık 4 saattir. Toz haznesi yanıp sönme sorunu kablosuz ve kablolu elektrikli süpürgelerde görülen bir arıza türüdür. Kablosuz süpürge şarj olmama sorunu cihaz yada elektrik hatları ile ilgili bir sorundan kaynaklanmaktadır. Toz haznesinin düzenli olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Rezistansta bulunan flanşın arızalanması bu arızasının tekrarlanmasına neden olur. Su ısıtmamasının birkaç nedeni vardır. Termosifonların çalışmadığı durumlarda sıklıkla karşılaşılabiliyor.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ısıtma yapıyor ancak pişirme sağlayacak kadar ısıtma yapmıyorsa bu durumda rezistansta sorun olabilir. Tost makinesi arızaları lezzetli yiyecekler hazırlamanızı engelleyebilir. Sorunun devam etmesi durumunda bir servis çağırılarak destek alınmalıdır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender Motorundan Yanık Kokusu GeliyorBlender Çalışmıyor . Genel olarak el blenderini gıdaları derin olacak bir kaba koyduktan sonra kullanmalısınız.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı Kapağı SıkışıyorBuzları temizleyebilir ve buzdolabının fişini çekerek bir ve iki gün dinlenmesi beklenebilir. Buzdolabından çıt sesi gelmesi sorunu genellikle buzluk kısmından gelmektedir. Sürekli devam etmez.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Gerekli kontrolleri yapınız. Çamaşır Makinesi Ön Yükleyici SorunuMakine deterjan gözünden su akıtma sorunu nedenleri arasında yanlış deterjan ve fazla oranda deterjan kullanımı sonrasında su gelme sorunu oluşur. Aşırı deterjanı makine içinden atılımı sağlanmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Yeni bir termostat alımı ve parça değişimi ile sorun çözülecektir. Özellikle sıcak çayın bir anda dışarıya dökülmesine yol açabileceği için bu durumda demliği kullanmamanız tavsiye edilir. Çay makinesi demliği sızıntı yapıyorsa çatlama meydana gelmiş olabilir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Prizde yaşanan sorunlarda dondurucuya güç gelmemesine neden olur. Derin Dondurucu Fan ArızasıÜrün kontrolü ve sorun tespiti yapılmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Kontrolleri yapınız. Servis çağırarak gerekli yardımı alınız.Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir. Modun açık olması belirli süre açık tutulduktan sonra televizyonun kendiliğinden kapanmasına neden olacaktır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Ana yıkama motoru parçasında tıkanma ve sıkışma durumunda cihaz su alır ancak çalışmaya başlamaz. Bulaşık makinesine elektrik girmesini sağlayan priz hattı değiştirilebilir. Makinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir. Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Kullanım sırasında su dökülmesi ile birlikte hemen fişi çekilmelidir. Fırın Kısa Devre YapıyorElektrikle çalışan cihazlarda bilgi birikimi olmadan cihazlara müdahale edilmemelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Isınma YapmıyorTekrar etmesi sonucunda servisi arayınız.Arıza sürekli devam etmesi durumunda zaman kaybı olmadan servis çağırın.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima Hava Üflememe Sorunu Klima iç ve dış ünitelerinin temizliği yapılmalıdır. Klima sistemi kontrol edilmelidir. Cihazın çalıştığından emin olunduktan sonra hava üflememe sorunu yaşanıyorsa klimada yer alan soğutucu seviyelerinin kontrolü yapılmalıdır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;•Her türlü ortamın iklimlendirilmesindeKullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.Garanti Süresi

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Sakarya Serdivan Arnica Klima Teknik Servis, Sakarya Serdivan Arnica Android Led TV Teknik Servis,Sakarya Serdivan Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Sakarya Serdivan Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Sakarya Serdivan Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Sakarya Serdivan Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Sakarya Serdivan Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Sakarya Serdivan Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Sakarya Serdivan Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Sakarya Serdivan Arnica Blender Teknik Servis,Sakarya Serdivan Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Sakarya Serdivan Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Sakarya Serdivan Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Sakarya Serdivan Arnica Fırın Teknik Servis,Sakarya Serdivan Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Sakarya Serdivan Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Serdivan, Kazımpaşa, Yazlık, Beşköprü, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top