Arnica Yetkili Servis Serik Antalya

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
11 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Arnica Yetkili Servis Serik Antalya
  • ADRES: Antalya, Serik
  • Aradığınız servis bu değil mi! Lütfen aşağıya ulaşmak istediğiniz servisi yazıp arayın.
  • TELEFON: 0850 333 2762 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Çağrı Merkezini Arayınız
SERVİS SAATLERİ Çağrı Merkezini Arayınız
SERVİS YERLERİ ANTALYA

FİRMA HAKKINDA

Arnica Yetkili Servis Serik Antalya width=350

Arnica Yetkili Servis Serik Antalya

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak gözleri yerinden çıkarılarak kuru bir bezle sil inmeli ve yerine yerleştirilmelidir. Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin. Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir. Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor. Her evde kullanılan ve değişmez ev gereçleri arasında yer alan set üstü ocaklar hem doğalgazlı hem de elektrikle çalışabilmektedir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Max konuma gelmeden önce haznenin boşaltılması gerekmektedir. Süpürgenizin hava filtresini de mutlaka kontrol edin. Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir. Kablosuz süpürge şarj olmama sorunu cihaz yada elektrik hatları ile ilgili bir sorundan kaynaklanmaktadır. Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifonların çalışmadığı durumlarda sıklıkla karşılaşılabiliyor. Aynı arıza tekrar ediyor ise resetlemeyi deneyin. Termosifon Su Akıtıyor

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi arızası günümüzde her ev içerisinde bulunan kullanışlı ürünlerden olan makinelerde arızalanma ve bozulma durumlarının görülmesi oldukça yaygın bir sorundur. Bunun yanında ise ısıtıcı tabakaların kirlenmesi, yağlanması veya doğru yerleştirilmemesi de bu sorunları beraberinde getirebilir. Isınmaması için pek çok neden olabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender Bıçağı KesmiyorBlender Ürünleri Doğramıyor Bunun yanında uzun süreli kullanım sonucunda bıçaklar körelmiş olabilir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Kapakların kapalı olduğundan emin olun. Buzdolabı ayarı kontrol edilmelidir. Sigortaların kontrolü sağlanmalıdır. Oluşan buzlar temizlenmelidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinası su almıyor sorunu oluşması durumunda su musluğu kontrol edilmelidir. İlk olarak makinede bulunan suyun tahliyesi yapılmalıdır.Makineye gereğinden fazla yük bindirme ve yıkama sırasında da titreşim oluşmaktadır. Makine Deterjan Gözünden Su Akıtıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Şebeke hatlarını kontrol ediniz. Çay Makinesi Çalışmıyor Çay Makinesi Suyu Isıtmıyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Sigorta kutusunun atıp atmadığını kontrol ediniz. Süper şok olarak kullanılan düğmenin yani hızlı dondurma düğmesinin açık olması aşırı ısınmaya neden olur. Derin Dondurucu Ayarı Yapılamıyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Servis çağırarak gerekli yardımı alınız. Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır. Eğer arıza devam ediyorsa muhtemelen cihazda teknik bir arıza meydana gelmiştir. Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür. Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır. Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses YapıyorBulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın kapağı kapanmama sorunu elektrikle çalışan fırınlarda çok sık oluşmaktadır. Uzun süreli fırın kullanımı için elektrikli ürünleri dikkatli şekilde kullanmak gerekir. Elektrik kontrol ediniz.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Cihaz kurulumu sırasında ev ortamında topraklama olmaması kısa devre oluşumuna neden olmaktadır. Metal yüzeylerin yabancı ürün sürmeyiniz. Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

İlk olarak yapılması gereken işlem termostat ayarının değiştirilmesi ve sıcaklık ayarının düşürülmesi gerekmektedir. Parça ve ürün kullanımından kaynaklanan arızalar uzun süre devam edebilmektedir. Klima açılınca sigorta attırma arızası klima kullanıcılarının yaygın olarak karşılaştıkları arıza türleri arasındadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Her türlü ortamın iklimlendirilmesindeSatın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Antalya Serik Arnica Klima Teknik Servis, Antalya Serik Arnica Android Led TV Teknik Servis,Antalya Serik Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Antalya Serik Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Antalya Serik Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Antalya Serik Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Antalya Serik Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Antalya Serik Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Antalya Serik Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Antalya Serik Arnica Blender Teknik Servis,Antalya Serik Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Antalya Serik Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Antalya Serik Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Antalya Serik Arnica Fırın Teknik Servis,Antalya Serik Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Antalya Serik Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Serik, Köyler, Belek, Belkıs, Boğazkent, Çandır, Gebiz, Kadriye, Karadayı, Yukarıkocayatak

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.