Arnica Yetkili Servis Seydikemer Muğla

Arnica Yetkili Servis Seydikemer Muğla width=350

Arnica Yetkili Servis Seydikemer Muğla

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Her evde kullanılan ve değişmez ev gereçleri arasında yer alan set üstü ocaklar hem doğalgazlı hem de elektrikle çalışabilmektedir. Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor. Temizlik aşamasından önce set üstü ocağın elektrikle bağlantısını kesin. Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir. Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablo ve şarj aleti üzerinde kesik ve yırtılmaların olması süpürgenin şarj olmamasına neden olacaktır. Sıklıkla karşılaşılan arızaları ve bu arızaların çözümlerini sizler için derledik. Sadece kırmızı ışık yanması süpürgenin ana hatlarında bir arıza oluştuğunu göstermektedir. Kablosuz süpürge tozları çekememe sorunu genellikle toz haznelerinde sorun olması durumunda ortaya çıkan arızalardır. Aynı zamanda tek parça oldukları için oldukça hafif ve portatiftirler.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

İlk olarak termosifonun yanında yer alan sigorta kutusuna bakılmalıdır. Elektrik akımının gelmemesi cihazın çalışmamasına ve suyu ısıtmamasına neden olacaktır. Aynı arıza tekrar ediyor ise resetlemeyi deneyin.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir. Elektronik kısmından kaynaklı olan bu sorunlar için teknik destek alınmalıdır. Tost Makinesi Çalışmıyor

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender çalışma sırasında titriyorsa bu durumda fazla sert yiyecekleri parçalamaya çalışıyor olabilirsiniz. Genel olarak plastik aksama sahip olan bu el aletlerini sürekli olarak çalıştırmamalısınız. Priz kaynaklı bir sorun olabilmektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Ürünleri soğuk bir şekilde konulması gerekir. Bu ısının el yakmaması gerekir. Buzdolabı çalışma sırasında ses çıkartıyor sorunu en sık karşılaşılan sorunlardan biridir.Buzdolabı kapağı sıkışması sorunu çok nedenli olmaktadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makinelerin sesli çalışması birçok alt nedeni olabilir. Yabancı cisim hortum içerisinde tıkanıklığa neden olabilir.Makineler için uygun olan deterjan kullanımı yapılmalıdır. Yükün makine kapasitesinde çok daha az oranda konulması da başarılı bir şekilde su boşaltım işleminin yapılmamasına neden olur.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinası arızası elektronik aletlerden evlerde ve iş yerlerinde yaygın olarak kullanılan ürünlerde oluşan arızalardır. Çay makinesinin arızadan çıkmaması durumunda parçaların yerlerine tam olarak oturduklarından emin olunması gerekir. Çay Makinesi Hata Veriyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Tamiri yapılması önerilmez. Yiyecek ve içeceklerin donması sağlayan dondurucularda bozulmalar genellikle soğutma yapmama sonrasında oluşmaktadır. Belirli dönemlerde aşırı kullanımından kaynaklanan sorunlar meydana gelebilmektedir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Modun açık olması belirli süre açık tutulduktan sonra televizyonun kendiliğinden kapanmasına neden olacaktır. Birçok arıza oluşumu ve çözümü için online arama motorunda araştırma yapılmaktadır.Televizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz. Android Led TV arızası günümüzde hemen herkesin yaygın olarak karşılaştığı sorunlar arasında yer almaktadır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır. Başka ve yeni bir şarj ürünü makineye takılarak kontrolü sağlanır. Bulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır. İlk olarak pompa filtresi çıkartılarak temizlenmeli bakımı yapılmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Servis tarafından ürün kontrolü yapılmalıdır.Fırının içine su dökülmesi sorunu kullanım sırasında kullanıcı hatasından kaynaklanarak oluşur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır. Kurutma makinesi kullanımları da düzenli bakım ve temizlik yapılması gerekir. Cihaz kurulumu sırasında ev ortamında topraklama olmaması kısa devre oluşumuna neden olmaktadır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir. Fanın çalışmama nedenleri arasında yanmış olma ihtimali yüksek bir üründür. Bir diğer neden ise buharlaştırıcı ürünün temizlenmesinin gerekli olması ve aşırı kir birikmesi durumlarında cihaz aynı arızayı tekrar edecektir. Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•SeralardaAspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. •Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Muğla Seydikemer Arnica Klima Teknik Servis, Muğla Seydikemer Arnica Android Led TV Teknik Servis,Muğla Seydikemer Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Muğla Seydikemer Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Muğla Seydikemer Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Muğla Seydikemer Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Muğla Seydikemer Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Muğla Seydikemer Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Muğla Seydikemer Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Muğla Seydikemer Arnica Blender Teknik Servis,Muğla Seydikemer Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Muğla Seydikemer Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Muğla Seydikemer Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Muğla Seydikemer Arnica Fırın Teknik Servis,Muğla Seydikemer Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Muğla Seydikemer Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top