Arnica Yetkili Servis Siirt

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
28 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Arnica Yetkili Servis Siirt
  • ADRES: SİİRT
  • Aradığınız servis bu değil mi! Lütfen aşağıya ulaşmak istediğiniz servisi yazıp arayın.
  • TELEFON: 0850 333 2762 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Çağrı Merkezini Arayınız
SERVİS SAATLERİ Çağrı Merkezini Arayınız
SERVİS YERLERİ SİİRT

FİRMA HAKKINDA

Arnica Yetkili Servis Siirt width=350

Arnica Yetkili Servis Siirt

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor. Set Üstü Ocak Çakmağı Sürekli ÇakıyorArıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır. Set Üstü Ocak Aniden Sönüyor Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürge, kablosuz süpürge arızası yaygın kullanım alanına sahip süpürgelerde ortaya çıkan arızaların farklı kodları ve oluşum nedenleri bulunmaktadır. Max konuma gelmeden önce haznenin boşaltılması gerekmektedir. Kablosuz Süpürge Şarj Olmuyor Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir. Toz haznesi yanıp sönme sorunu kablosuz ve kablolu elektrikli süpürgelerde görülen bir arıza türüdür.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Faz ve nötr temasından kaynaklı elektrik çarpmaları bu tür ürünlerde yaygın olarak görülmektedir. Termosifon çalışmama sorunu elektrikle çalışan ısıtıcı ürünlerde çok sık sorulan sorulardan biridir. Rezistansta bulunan flanşın arızalanması bu arızasının tekrarlanmasına neden olur.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

En yaygın sorunlardan birisi pişirme rezistansında sorun gelmesidir. Tost Makinesi ÇalışmıyorTost Makinesi Kısa Devre Yapıyor

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Ürünün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Yiyeceklerin karıştırılmasında ve ezilmesinde kullanımı yapılmaktadır. Bir ürünün çalışmaması ürün kaynaklı yada elektrik kaynaklı olabilmektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Kapak lastiklerinin zamanla işlevlerini yitirmesi de sıkışmaya ve kapanmama ya neden olur. Bir servis aranarak destek alınmalıdır.Buzdolabının tamamen soğuk olmasına dikkat edilmelidir. Buzları temizleyebilir ve buzdolabının fişini çekerek bir ve iki gün dinlenmesi beklenebilir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

İlk olarak makinede bulunan suyun tahliyesi yapılmalıdır. Yükün makine kapasitesinde çok daha az oranda konulması da başarılı bir şekilde su boşaltım işleminin yapılmamasına neden olur. Çamaşır Makinesi Deterjan Alımı YapmıyorMakine temizleyici ürün kullanımı yapılmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi basınç göstergesi sorunu göstergenin değişmesi gerektiğine işaret etmektedir. Çay makinesinin güç ışığı kontrol edilmelidir. Çay Makinesi Demleme Kısmına Su Aktarmıyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Fan dondurucunun verimli ve düzenli olarak çalışmasını sağlayan bir parçadır. 1 ile başlayarak 6 ya kadar giden ve soğutma ayarını gösteren düğmelerde hasar oluşması dondurucu aylarının yapılmamasına neden olur. Belirli dönemlerde aşırı kullanımından kaynaklanan sorunlar meydana gelebilmektedir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Başka bir priz üzerinde de TV elektrik kablosunu yakarak kontrol ediniz. Servis arayarak destek isteyiniz.Android Led TV Sürekli Açılıp KapanıyorAndroid Led TV çalışma sonrasında hemen kapanma sorunu belirli süre boyunca açık tutma ve kapanma modunun aktifleştirilmesi ile oluşur.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Hava sirkülasyonu ve su girişimi önleyecek kadar yük konulmaması gerekmektedir. Bulaşık makinesine elektrik girmesini sağlayan priz hattı değiştirilebilir. Bulaşık Makinemin Tuşları ÇalışmıyorBulaşık Makinem Çalışmıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fanı çıkarmayı ve temizlemeyi bilgisi olmayan kullanıcılar yapmamalıdır. Fırının İçine Su DöküldüFırın Pişirme Sırasında Çok Fazla Buhar Yapıyor

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır. Islak ve nemli kıyafetlerin kurutulma işlemleri sonrasında lif yuvasında kıyafetlerden lifler birikir. Arıza oluşması durumunda kurutma makineleri için servis aranmalı ve sorunun çözümü için destek alınması gerekmektedir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima hava üflemiyor sorunu klimalarda karşılaşılan yaygın problemlerden bir tanesidir. Parça ve ürün kullanımından kaynaklanan arızalar uzun süre devam edebilmektedir. Klima Motoru Devreye GirmiyorHava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?•Tünellerde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

•Teknik servise dikkat etmek gerekir. Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır. Garanti Süresi

AD 6061, AD 6030, AD 6091

SİİRT Arnica Klima Teknik Servis, SİİRT Arnica Android Led TV Teknik Servis,SİİRT Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,SİİRT Arnica Aspiratör Yetkili Servis,SİİRT Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,SİİRT Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,SİİRT Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,SİİRT Arnica Buzdolabı Teknik Servis,SİİRT Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,SİİRT Arnica Blender Teknik Servis,SİİRT Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,SİİRT Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,SİİRT Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,SİİRT Arnica Fırın Teknik Servis,SİİRT Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,SİİRT Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.