Arnica Yetkili Servis Silifke Mersin

Arnica Yetkili Servis Silifke Mersin width=350

Arnica Yetkili Servis Silifke Mersin

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak çakmağı sürekli çakma sorunu çalmak alanına su gelmesi durumunda takılma yapmasına ve çakmağın takılı halde kalmasına neden olacaktır. Bunun dışında ilgili prizin sigorta kutusundaki karşılığını bulun ve kontrol edin. Özellikle hor kullanılmış, gerekli temizlik yapılmamış ve emektar diye tabir ettiğimiz eski ocaklarda sıklıkla kullanıcıların karşısına çıkar. Ocak gözleri yerinden çıkarılarak kuru bir bezle sil inmeli ve yerine yerleştirilmelidir. Ocak alevinin mavi olması normaldir tam olarak yandığını gösterir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Hemen hemen herkesin başına gelen süpürgeni çalışırken kokması durumunu çözmek sanıldığının aksine oldukça kolaydır. Genel olarak süpürge başlıkları altında havanın girmesini sağlayan delikler bulunmaktadır. İlk olarak süpürgenizin başlığını kontrol etmelisiniz. Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir. Aynı zamanda aşırı yükte süpürgenizin kapanmasına neden olabilir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Özellikle eski termosifonlarda bu arızalar çok daha sık ortaya çıkar. Faz ve nötr temasından kaynaklı elektrik çarpmaları bu tür ürünlerde yaygın olarak görülmektedir. Bu durum oldukça sakıncalıdır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Parçanın değişimine gidilmelidir. Arızalanan bir parçada kısa devre yapmasına neden olmaktadır. Tost makinesi çalışmama sorunu güç kaynaklı arızalardan biridir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Ürünün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Patlamaya neden olabilecek durumlardan biri de ürüne tekrar elektrik gelmesidir. Blender çalışmıyor sorunu elektrikli ev aletlerinde görülen bir durumdur.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Sorun devam ederse teknik servis aranmalıdır. Arıza devam etmesi durumunda servisten destek almanız önerilir.İlk olarak buzdolabı fişini kontrol edilmelidir. Buzdolabından bip sesi gelme sorunu çok sık görülen arızalardır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

İlk olarak makinede bulunan suyun tahliyesi yapılmalıdır. Makinenin birkaç kez su alıp boşaltması sağlanmalıdır. Deterjan çekmesinin tam olmaması da su akmasına neden olur. Çamaşır Makinesi Suyu Boşaltamıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi hata verme sorunu karşısında hangi arızanın verildiği önemlidir. Genel olarak elektrik hatlarında meydana gelen temassızlık cihazın çalışmamasına neden olmaktadır. Cihaza gelen elektrik hatları kontrolü yapılmalıdır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Hızlı soğutma özelliklerine sahip olan derin dondurucular oldukça kullanışlı ürünlerdir. Elektrik çarpmaları ve daha ciddi sorunların oluşumuna neden olabilir.Dondurucudan Ses Gelme Sorunu

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Çok Yavaş Açılıyor Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir. Konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir.Android Led TV arızası günümüzde hemen herkesin yaygın olarak karşılaştığı sorunlar arasında yer almaktadır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses YapıyorDetaylı arıza tespiti için servisten destek alınmalıdır. Arızanın sürekli devam etmesi durumunda mutlaka zaman kaybı olmadan bir servis çağırılmalıdır.Bulaşık Makinem Çalışmıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Soğutma sistemleri içinde oluşan pişme esnasında ortaya çıkan buharı soğutma işlemini yapmaya yardımcı olan parçalardır. Elektrikli ürünlerde patlama ve yanmaya neden olabilir.İlk olarak fırın kapağının kapanmasına engel olacak kumaş ve farklı cisimlerin olup olmadığına bakın.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutucunun düzenli çalışması için ortam sıcaklıklarına dikkat ederek ürün yerleştirmesi yapınız. Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın. Kurutma makinesi arızası ıslak ürünlerin kısa sürede kuruması için kullanımı yapılan elektronik ürünlerdir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima Motoru Devreye GirmiyorSuyun yeteri kadar boşalmasının mümkün olmadığı durumlarda da fan çalışmamaktadır. Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir. Klima çalışıyor ve ısıtma yapmıyor sorunu özellikle kış aylarında ortaya çıkan bir sorun türüdür.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Mersin Silifke Arnica Klima Teknik Servis, Mersin Silifke Arnica Android Led TV Teknik Servis,Mersin Silifke Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Mersin Silifke Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Mersin Silifke Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Mersin Silifke Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Mersin Silifke Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Mersin Silifke Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Mersin Silifke Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Mersin Silifke Arnica Blender Teknik Servis,Mersin Silifke Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Mersin Silifke Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Mersin Silifke Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Mersin Silifke Arnica Fırın Teknik Servis,Mersin Silifke Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Mersin Silifke Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Saray, Pazarkaşı, Gazi, Köyler, Atayurt, Atakent, Taşucu, Yeşilovacık

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top