Arnica Yetkili Servis Silivri İstanbul

Arnica Yetkili Servis Silivri İstanbul width=350

Arnica Yetkili Servis Silivri İstanbul

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ufak bir nemlilik olması bile alev oluşmamasına neden olur. Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor. Ocak alevinin mavi olması normaldir tam olarak yandığını gösterir. Zaman kaybetmeden hemen yetkili servis ile iletişime geçiniz. Çakmak kısımlarına herhangi bir sıvı ürünün dökülmesini engelleyin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir. Kablosuz Süpürge Kesik Kesik ÇalışıyorKablo kullanımı yapılmadan kullanılan süpürgelerde toz haznesinin ışığının yanması cihaz içinde bulunan tozların temizlenmesi ve boşaltılması anlamına gelmektedir. Eğer tüm temizlik işlemleri yapıldığı halde istenilen sonuca ulaşamıyorsanız o halde teknik servisi çağırarak detaylı inceleme yapılmasını talep edin. Kullanıcılar tarafından basit hatalar ve arızalar giderilmektedir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

İlk olarak termosifonun yanında yer alan sigorta kutusuna bakılmalıdır. Doğru sıcaklık programı ve ayarının yapıldığını kontrol ediniz. Nadirde olsa bazı termosifonların su sızdırabildiği de bir gerçektir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Isıtıcı tabakaların yerine doğru yerleştirildiğinden emin olunuz. Elektrik gelip gelmediğinin kontrolü yapılmalıdır. Bu yüzden sorunları gidermek için doğru teşhis koymak önemlidir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender Bıçağı Boşa DönüyorBıçaklarda donukluk oluşması arızalanmalara neden olmaktadır. Düğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı ayarı kontrol edilmelidir. Buzluk diğer adı ile dondurucu kısmından çıt sesinin ara ara gelmesi normaldir. Dondurucu yeteri kadar soğutmuyor sorunu oluşum nedenleri arasında dondurucu aylarının yeteri kadar yükseltilmemesi neden olur. Elektronik kartta arıza olabilir ve oluk rezinstansı arızalı olabilir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Yükün makine kapasitesinde çok daha az oranda konulması da başarılı bir şekilde su boşaltım işleminin yapılmamasına neden olur. Ürünlerin uzun süreli kullanımı ve devamlı kullanımı sonrasında makineden yeteri kadar verim alamama durumları oluşabilir.Bu parça makinenin ses özelliğinde etkili bir parçadır. Alanında uzman bir beyaz eşya servis elemanı tarafından çamaşır makinesi kontrolü yapılmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Rezistans üzerinde ürünün çalışması sırasında yeterli ısının olup olmadığını kontrol edilmelidir. Çay makinesi demliği sızıntı yapıyorsa çatlama meydana gelmiş olabilir. Çay Makinası Sigorta Attırıyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Arızalı düğmenin değişimi servis tarafından yapılmalıdır.Kompresörün ara ara çalışması ve çalışmaması durumunda ses gelmeye başlar.Derin dondurucular uzun dönemli kullanılan ürünlerdir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Televizyon panellerinde arızalanması ve hasar alma durumlarında kart değişimi ve panel değişimine gidilmesi gerekir. Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır. Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bir servis ile görüşme sağlayarak destek talep ediniz.Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir. Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur. Ana yıkama motoru parçasında tıkanma ve sıkışma durumunda cihaz su alır ancak çalışmaya başlamaz.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Farklı arıza kodları ekranda belirerek Fırının çalışmamasına ve motorunun yanmasına neden olur. Fırın kapağı kapanmama sorunu elektrikle çalışan fırınlarda çok sık oluşmaktadır. Servis desteği sağlanarak parça yenisi ile değiştirilmelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi lif birikme arızası/her kurutma işlemi sonrasında lif yuvasının temizlenmemesi sonrasında oluşan arızalardan biridir. Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.Servis desteği alınız.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima hava filtresinde yaşanan tıkanıklar da ortamın yeteri kadar soğumamasına neden olmaktadır. Klima İyi Bir Şekilde Soğutma Yapmıyor Klima Çalışıyor ve Isıtma Yapmıyor Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.•Her türlü ortamın iklimlendirilmesinde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İstanbul Silivri Arnica Klima Teknik Servis, İstanbul Silivri Arnica Android Led TV Teknik Servis,İstanbul Silivri Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,İstanbul Silivri Arnica Aspiratör Yetkili Servis,İstanbul Silivri Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İstanbul Silivri Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İstanbul Silivri Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,İstanbul Silivri Arnica Buzdolabı Teknik Servis,İstanbul Silivri Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,İstanbul Silivri Arnica Blender Teknik Servis,İstanbul Silivri Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İstanbul Silivri Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,İstanbul Silivri Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,İstanbul Silivri Arnica Fırın Teknik Servis,İstanbul Silivri Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,İstanbul Silivri Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Silivri, Değirmenköy, Gümüşyaka, Selimpaşa, Çanta, Ortaköy, Büyükçavuşlu, Kavaklı, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top