Arnica Yetkili Servis Silopi Şırnak

Arnica Yetkili Servis Silopi Şırnak width=350

Arnica Yetkili Servis Silopi Şırnak

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak kullanımı yoğunluğundan dolayı ortaya farklı arızalarda çıkabiliyor. İlk olarak ocak gözlerinin tam kapalı olduğundan emin olun. Genel olarak otomatik çalışma düzenine ve çakmak sistemine sahip olarak çalışır. Yerine tam oturmayan gözlerde gaz çıkışı olmayacaktır. Doğalgazı kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir. Borunun içinde yabancı bir cisim olup olmadığına bakılmalıdır. Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Süpürgenin gücü düşmüş olabilir. Bunun dışında toz torbalı süpürge kullanıyorsanız, torbanın dolması durumunda süpürgeniz kötü kokmaya başlayacaktır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Cihaza servis tarafından müdahale edilmesi gerekir. Korozyon ve pasın önüne geçilebilmesi için yılda bir defa tank temizliği yaptırın. Termosifonlar da tıpkı şofbenler gibi termostat yardımıyla gelen suyu ısıtır ve kullanıcıya aktarır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ısınmıyor sorunu en yaygın görülen arızaların başında gelmektedir. Cihazın fişi takılı ve evde elektrik var ise tost makinesinin çıkışına bir başka cihaz bağlanarak aynı şekilde çalıma durumu kontrol edilmelidir. Tost makinesi termostat arızası sık olarak görülen arıza türlerinden biridir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Düğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır. Blender çalışırken koku çıkarıyorsa aralıksız olarak çalıştığından aşırı ısınma göstermektedir. Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Yaz ve kış dönemlerinde dondurucu ayarlarının yenilenmesi önerilir. Yiyeceklerin saklama koşullarının doğru bir şekilde yapılması buzdolabının uzun ömürlü olmasını da etkilemektedir. Elektrik hatlarına elektrik gelip gelmediğine bakılmalıdır.Uzun kullanımlar sonucunda fan üzerinde tıkanıklık ve toz birikmesi fanın çalışmasını engelleyerek alt kısmında kalmasına neden olacaktır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine içinde yük alma işlemi sonrasında kapağın kapatılması gerekir. Su giriş vana kontrolleri yapılmalıdır.Çamaşır Makinası Su AlmıyorMakine alınan suyu hemen boşaltıyor sorunu çamaşır makinelerinde çok sık meydana gelmektedir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Demliği SızdırıyorÇay Makinesi Hata Veriyor Çay Makinesi Sürekli Suyu Isıtıyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

İçeri gelen havanın dışarı atılmasını sağlayan fan ve fan motoru anması durumunda müdahale etmeyin. Ürün kontrolü ve sorun tespiti yapılmalıdır. Çalıştırma rölesinde de bir arıza meydana gelebilir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Ekran kartından yada ekranın kendiliğinden yapma durumu çok yüksektir. Android Led TV Çalışma Sonrası Hemen KapanıyorKonu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir.Bu şeklide kullanımlar da TV Ana kartı ciddi oranda etkilenecek ve büyük bir arızaya neden olacaktır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi su alması ve elektrik gitmemesi sorunu makine motorunda meydana gelen arızalardan kaynaklanmaktadır. Ana yıkama motoru parçasında tıkanma ve sıkışma durumunda cihaz su alır ancak çalışmaya başlamaz. Kullanıcıların tuş düğmelerini kendilerinin takmamaları önerilir.Bulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu Yapıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Elektrikle çalışan cihazlarda bilgi birikimi olmadan cihazlara müdahale edilmemelidir. Fırın kısa devre yapma sorunu Ntc sensör kaynaklı arızalardan biridir. Yiyecekler yeteri kadar pişemez ve ısınma yok olur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Uygun bir sıcaklığa sahip bir ortam içinde kurutma makinesini kullanımı yapılmalıdır. Elektrik kaynaklı arızalar bu tür cihazlarda yaygın olarak görülebilir. Çok soğuk oda içinde kurutma makinesi doğru şekilde çalışma yapmaz.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Ortam içerisinde havanın soğuma işlemlerinin yapılması soğutucu akışkan ile olmaktadır. Klima hava filtresinde yaşanan tıkanıklar da ortamın yeteri kadar soğumamasına neden olmaktadır. Klima boyutlarının ev ortamlarına ve metrekarelerine uygun seçilmemesi de klimanın verimli bir şekilde soğutma işlemlerini yapmamasına neden olmaktadır. Kondansatörün kirli olması ve uzun süre temizlenmemesi de cihazın sürekli açılıp kapanmasına neden olmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır. Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Şırnak Silopi Arnica Klima Teknik Servis, Şırnak Silopi Arnica Android Led TV Teknik Servis,Şırnak Silopi Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Şırnak Silopi Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Şırnak Silopi Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Şırnak Silopi Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Şırnak Silopi Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Şırnak Silopi Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Şırnak Silopi Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Şırnak Silopi Arnica Blender Teknik Servis,Şırnak Silopi Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Şırnak Silopi Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Şırnak Silopi Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Şırnak Silopi Arnica Fırın Teknik Servis,Şırnak Silopi Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Şırnak Silopi Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Silopi, Köyler, Çalışkan, Görümlü, Başverimli

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top