Arnica Yetkili Servis Sincan Ankara

Arnica Yetkili Servis Sincan Ankara width=350

Arnica Yetkili Servis Sincan Ankara

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bunun dışında ilgili prizin sigorta kutusundaki karşılığını bulun ve kontrol edin. Ocak gözünün tam olarak yerine oturmasına dikkat edin. Set üstü ocaklarda en sık karşılaşılan problemlerden biri de budur. Bunun dışında ocağa gelen gaz vanasının açık olduğundan mutlaka emin olmalısınız. Ocak alevinin mavi olması normaldir tam olarak yandığını gösterir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz Haznesi Yanıp SönüyorKablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır. Süpürgenin şarjı kontrol edilmelidir. Fırça üzerinde biriken toz, kir ve saç kalıntılarını mutlaka temizleyin. Borunun içinde yabancı bir cisim olup olmadığına bakılmalıdır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon arızaları ile ilgili tüm arızalara yönelik çözümleri sizler için derledik. Termosifonlar da tıpkı şofbenler gibi termostat yardımıyla gelen suyu ısıtır ve kullanıcıya aktarır. Ön kısım üzerinde kırmızı bir ışık yanacaktır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Ekmekleri Isıtmıyor Tost makinesi çalışmama sorunu güç kaynaklı arızalardan biridir. Tost makinesi az ısıtma yapma sorunu ürünün doğru bir şekilde ayarının yapılmamasından ve kapağının tam olarak kapatılmamasından kaynaklı sorunlar arasında yer almaktadır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Haznedeki yiyeceklerin hacmini düşürün veya daha geniş bir kap içerisinde blenderi kullanın.Eğer haznenin dışında bıçak dönüyorsa bu durumda haznedeki sert cisimleri çıkarmalısınız. Blender arızası mutfak aletleri arasında en çok kullanılan ve arızalanan ürünlerdir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı kapaklarının yeterince kapanmaması buzdolabından ötme sesi çıkmasına ve ünlem işaretinin yanmasına sebep olacaktır. Buzdolabı fişe yeni takılı olması durumlarında içinin sıcaklığının belirlenen ayarda olabilmesi birkaç saat aralığında olacaktır. Soğutma düğmelerini temassızlık durumu da arıza oluşum sebeplerinden biridir. Buzdolabındaki yemeklerin çok hızlı bozulması sorunu nedenleri biri buzdolabı soğukluk aylarının çok düşük olması ve buzdolabı kapağının sürekli açık tutulması yer alır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Su basınç oranı yükseltilmeli ve deterjan çekmecesi klepesi kontrol edilmelidir. Amortisör adlı parçada meydana gelen arızalar da sarılma sorununun kaynaklarıdır. Ön yükleyicide meydana gelen arızalanmalarda kilit açılmamasına neden olur. Arıza oluşum nedenleri çok sayıda olabilir ve servis tarafından kontrolü sağlanmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Suyun ısınmaması rezistans ile ilgili olup teknik servis desteği alınması gerekmektedir. Kullanım sırasında makinenin sürekli sigorta attırması cihazda bulunan kısa devre kaynaklı bir arıza türüdür. Çay makinesi demliği sızıntı yapıyorsa çatlama meydana gelmiş olabilir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucunun su tahliye kanallarının da kontrolü sağlanmalıdır. Evde elektrik kesintisi kısa süreli de olsa yaşanmadığından emin olun. Dolap kapağı açılırken ışık yanması iç bölmenin aydınlatılmasını sağlamaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Sorun devam ediyor ise TV tuner girişinden kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir. Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. Ayarlarda bozulma olmaması için basit kullanım modunu harekete geçirin.Modun açık olması belirli süre açık tutulduktan sonra televizyonun kendiliğinden kapanmasına neden olacaktır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinemin Tuşları ÇalışmıyorSorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın. Bulaşık Makinesi Ses YapıyorBulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Uzun süreli fırın kullanımı için elektrikli ürünleri dikkatli şekilde kullanmak gerekir. Fırın kapaklarının zaman içinde kapanmasına zorluk yaşamaya başlaması lastik ve kapaklarla ilgili oluşan arızalardır. Fırın Saat Ayarı Sorunu

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın. Kurutma Makinası Program ArızasıKurutma makinesi kazan dönmeme sorunu parçalı arızalardan meydana gelebilmektedir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima hava filtresinde yaşanan tıkanıklar da ortamın yeteri kadar soğumamasına neden olmaktadır. Yanan bir fanın kontrollerinin yapılması ve ürünün cihaz içinden alınarak yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Klima sistemi kontrol edilmelidir. Klimada Fan Çalışmıyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerindeAspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Garanti Süresi•Teknik servise dikkat etmek gerekir. Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Ankara Sincan Arnica Klima Teknik Servis, Ankara Sincan Arnica Android Led TV Teknik Servis,Ankara Sincan Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Ankara Sincan Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Ankara Sincan Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Ankara Sincan Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Ankara Sincan Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Ankara Sincan Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Ankara Sincan Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Ankara Sincan Arnica Blender Teknik Servis,Ankara Sincan Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Ankara Sincan Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Ankara Sincan Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Ankara Sincan Arnica Fırın Teknik Servis,Ankara Sincan Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Ankara Sincan Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Sincan, Fatih, Yenikent, Temelli, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top