Arnica Yetkili Servis Şişli İstanbul

Arnica Yetkili Servis Şişli İstanbul width=350

Arnica Yetkili Servis Şişli İstanbul

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bunun dışında ocağa gelen gaz vanasının açık olduğundan mutlaka emin olmalısınız. Son olarak ürününüzün fişe tam olarak takılı olup olmadığını kontrol edin. Ardından ocak gözlerinde ıslaklık, tıkanma ve taşma durumu kontrol edilmelidir. Özellikle hor kullanılmış, gerekli temizlik yapılmamış ve emektar diye tabir ettiğimiz eski ocaklarda sıklıkla kullanıcıların karşısına çıkar. Set üstü ocağın sarı renkte yanması sorunu ocağın yakılmaması gerektiğini gösterir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Hemen hemen herkesin başına gelen süpürgeni çalışırken kokması durumunu çözmek sanıldığının aksine oldukça kolaydır. Biriken kalıntılar süpürgenin çalışmamasına neden olacaktır. Bunun dışında toz torbalı süpürge kullanıyorsanız, torbanın dolması durumunda süpürgeniz kötü kokmaya başlayacaktır. Süpürgenizin çekim gücünün azalmasının pek çok nedeni olabilir. Süpürgelerin her kullanımdan sonra temizlenmesi tıkanma ve kir kalıntılarının makineye zarar vermemesi için önemlidir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Cihazın açık konumda olması gerekir. Cihaza servis tarafından müdahale edilmesi gerekir. Tank dışında termosifon bağlantılarını ve basınç valflerini de kontrol etmelisiniz.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Çalışmıyor Düğme çalışmadığında makine hiç çalışmayabilir veya ısı ayarı yapmak güç olabilir. Termostat ürünlerin ısınması konusunda yardımcı olan temel parçalardan biridir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Başlık değişimi ve kapak değişimi yapılmalıdır. Bunun yanında uzun süreli kullanım sonucunda bıçaklar körelmiş olabilir.Bu durumda da bıçakların teknik serviste değiştirilmesi gerekir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabındaki yemeklerin çok hızlı bozulması sorunu nedenleri biri buzdolabı soğukluk aylarının çok düşük olması ve buzdolabı kapağının sürekli açık tutulması yer alır. Üzerinde herhangi bir eşya konulmamalıdır.Buzdolabından bip sesi gelme sorunu çok sık görülen arızalardır. Oluşan bir hata ve sorun ürünlerin çalışma kapasitesini de etkilemektedir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi deterjan gözünden köpük gelme sorunu çok sık yaşanmaktadır. Amortisör adlı parçada meydana gelen arızalar da sarılma sorununun kaynaklarıdır. Çamaşır makinelerinde bakım ve temizlik cihazın uzun süreli kullanılmasını sağlamaktadır.Alanında uzman bir beyaz eşya servis elemanı tarafından çamaşır makinesi kontrolü yapılmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Makineyi farklı bir prizde çalışmayı da deneyebilirsiniz.Çay makinası arızası elektronik aletlerden evlerde ve iş yerlerinde yaygın olarak kullanılan ürünlerde oluşan arızalardır. Bir servis çağırarak ürünü kontrol ettiriniz.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucudan Ses Gelme SorunuDerin Dondurucu Yeşil Enerji Lambası SönüyorDerin Dondurucu Ayarı Yapılamıyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Ekranı Çizik Çizik Oluyor Android Led Tv çok yavaş açılma sorunu genellikle akıllı ve LCD televizyonlarda en çok görülen sorunlardan biridir. Android Led TV Sürekli Açılıp KapanıyorTelevizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesine elektrik girmesini sağlayan priz hattı değiştirilebilir. Konu hakkında bilgi sahibi değilseniz servisi bekleyiniz. Bulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır. Motor üzerinde su keçeleri bulunmaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Elektrikle çalışan cihazlarda bilgi birikimi olmadan cihazlara müdahale edilmemelidir. Fırın kısa devre yapma sorunu Ntc sensör kaynaklı arızalardan biridir. Fırının İçine Su Döküldü

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Sensör ArızasıSensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız. Kurutma makinesi ısınma yapmama sorunu program ayarları sonucu oluşan arızalar arasında yer alır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Yanan bir fanın kontrollerinin yapılması ve ürünün cihaz içinden alınarak yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Klima Sesli Çalışıyor Klima İyi Bir Şekilde Soğutma Yapmıyor Mevsimlere göre ayarlanma özellikleri sayesinde ortam içerisinin ısınmasına ve serinlemesine yardımcı olmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerindeAyrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. Garanti Süresi

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İstanbul Şişli Arnica Klima Teknik Servis, İstanbul Şişli Arnica Android Led TV Teknik Servis,İstanbul Şişli Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,İstanbul Şişli Arnica Aspiratör Yetkili Servis,İstanbul Şişli Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İstanbul Şişli Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İstanbul Şişli Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,İstanbul Şişli Arnica Buzdolabı Teknik Servis,İstanbul Şişli Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,İstanbul Şişli Arnica Blender Teknik Servis,İstanbul Şişli Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İstanbul Şişli Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,İstanbul Şişli Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,İstanbul Şişli Arnica Fırın Teknik Servis,İstanbul Şişli Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,İstanbul Şişli Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, 39587, Meşrutiyet, Teşvikiye, Harbiye, Halaskargazi, Pangaltı, Bozkurt, Feriköy, Duatepe, Cumhuriyet, Şişli, Halideedip, Okmeydanı, Mecidiyeköy, Esentepe, Ayazağa, Maslak

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top