Arnica Yetkili Servis Sivas

Arnica Yetkili Servis Sivas width=350

Arnica Yetkili Servis Sivas

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir. Set üstü ocak çakmağı yanmama sorunu ocak başlıklarının ıslanma ve su girmesi ile oluşabilen arızalardır. Son olarak ürününüzün fişe tam olarak takılı olup olmadığını kontrol edin. Ocağınıza gaz gelmiyorsa kontrol etmeniz gereken birkaç nokta var. Ocak gözünün kapağı tam oturmamışsa tam olarak oturtun.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu gibi durumlarda ise yapılması gereken tek şey süpürgenin kapatılması ve soğumaya bırakılmasıdır. Süpürgelerde meydana gelen arızaların pek çoğu kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde halledilebilmektedir. Aynı zamanda tek parça oldukları için oldukça hafif ve portatiftirler. Süpürgenin şarj olma süresi yaklaşık 4 saattir. Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Kaçak buralarda yaşanıyorsa ilgili parçaların değişimi ile bu sorundan kurtulabilirsiniz. İlk olarak termosifonun yanında yer alan sigorta kutusuna bakılmalıdır. Faz ve nötr temasından kaynaklı elektrik çarpmaları bu tür ürünlerde yaygın olarak görülmektedir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi termostat arızası sık olarak görülen arıza türlerinden biridir. İlk olarak cihazın fişini kontrol ediniz. Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender Çalışırken Koku YayıyorAksi durumda cihazın motorunda daha büyük sorun meydana gelebilir.Bu sayede sıçramanın önüne geçilecektir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı kapaklarının yeterince kapanmaması buzdolabından ötme sesi çıkmasına ve ünlem işaretinin yanmasına sebep olacaktır. Buzdolabı Alt Kısmı Soğutma YapmıyorDondurucu un buzlanmaya başlaması sonrasında içerde bulunan buzları kırılma sesi olarak çıt çıt ses çıkmaktadır. Buzdolabının Soğutucu Bölmesi Terleme Yapıyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Ürünlerin uzun süreli kullanımı ve devamlı kullanımı sonrasında makineden yeteri kadar verim alamama durumları oluşabilir. Su hortumu kontrol edilmelidir. Filtre kontrolü ve temizliği yapılmalıdır.Amortisör adlı parçada meydana gelen arızalar da sarılma sorununun kaynaklarıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi çalışmıyor sorunu yağın arıza türlerinden biridir. Suyun ısınmaması rezistans ile ilgili olup teknik servis desteği alınması gerekmektedir. Su kaynamasına rağmen hâlâ sorun devam ediyorsa bu durumda aktarma haznesinde sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek alabilirsiniz.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Kompresörün ara ara çalışması ve çalışmaması durumunda ses gelmeye başlar.Dondurucunun fazla soğutmaya başlaması ile birlikte dondurucu üzerinde arıza işareti yanıp sönmemesi durumunda dondurucunun ayarları kontrol edilmelidir. Derin dondurucu fan arızası genel olarak fanın eski işlevini yerine getirmemesi sonrasında oluşur.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Başka bir priz üzerinde de TV elektrik kablosunu yakarak kontrol ediniz. Ekran kartından yada ekranın kendiliğinden yapma durumu çok yüksektir. Servis çağırarak gerekli yardımı alınız.Ekran kumandasından ayarlar kısmını bularak yeni kanal arama bölümü üzerinden deneme yapmalısınız.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Ana yıkama motoru parçasında tıkanma ve sıkışma durumunda cihaz su alır ancak çalışmaya başlamaz. Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur. Bulaşık Makinem ÇalışmıyorEv ortamındaki sigortanın kontrolü yapılmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırının arızası dikkate alınarak servis desteği alınmalıdır. Parça değişimine gidilmelidir. Servis desteği sağlanarak parça yenisi ile değiştirilmelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Sigorta AttırıyorUygun bir sıcaklığa sahip bir ortam içinde kurutma makinesini kullanımı yapılmalıdır. Kurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

İlk olarak yapılması gereken işlem termostat ayarının değiştirilmesi ve sıcaklık ayarının düşürülmesi gerekmektedir. Klima hava filtresinde yaşanan tıkanıklar da ortamın yeteri kadar soğumamasına neden olmaktadır. Klima Çalışıyor ve Isıtma Yapmıyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerinde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır. Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

SİVAS Arnica Klima Teknik Servis, SİVAS Arnica Android Led TV Teknik Servis,SİVAS Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,SİVAS Arnica Aspiratör Yetkili Servis,SİVAS Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,SİVAS Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,SİVAS Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,SİVAS Arnica Buzdolabı Teknik Servis,SİVAS Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,SİVAS Arnica Blender Teknik Servis,SİVAS Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,SİVAS Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,SİVAS Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,SİVAS Arnica Fırın Teknik Servis,SİVAS Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,SİVAS Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top