Arnica Yetkili Servis Soma Manisa

Arnica Yetkili Servis Soma Manisa width=350

Arnica Yetkili Servis Soma Manisa

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir. Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır. Set Üstü Ocak Çakmağı Yanmıyor Set üstü ocağın çalışmamasının farklı nedenleri olabilir. Bu gibi durumlarda ilk olarak ocak gözünün kapağını temizleyip kuruladıktan sonra tam bir şekilde yuvasına oturtmalısınız.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge kullanıyorsanız, süpürgenizin şarjı azalmış olabilir. Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir. Toz haznesi yanıp sönme sorunu kablosuz ve kablolu elektrikli süpürgelerde görülen bir arıza türüdür. Başlığınızın alt kısmındaki süngerler dolu ve tıkalı olabilir. Süpürgeniz tam randımanlı çalıştığı halde istenilen temizliği sizlere sunmuyorsa bazı noktaları kontrol etmeniz yeterlidir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Rezistansların uzun süreli kullanımlarda ömrünü tamamlaması ile birlikte elektrik kaçakları oluşacaktır. Doğru sıcaklık programı ve ayarının yapıldığını kontrol ediniz. Bu sızdırma aynı zamanda hem elektrik hem su faturanıza da olumsuz yansıyacaktır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Cihazın güç kaynakları ve iç aksanları kontrol edilmelidir. Termostat ürünlerin ısınması konusunda yardımcı olan temel parçalardan biridir. Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Düğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır. Blender Çalışırken Çok TitriyorBlender Ürünleri Doğramıyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Yaz ve kış dönemlerinde dondurucu ayarlarının yenilenmesi önerilir. Kapakların kapalı olduğundan emin olun. En çok görülen arızalar arasında buzdolabı su akıyor arızası bulunmaktadır. Kullanım sıklığı ve parça arızaları durumlarında buzdolabı üzerinde arıza oluşur.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Bazı durumlarda alınan su anında boşaltılır. Çamaşır Makinesi Deterjan Gözünden Köpük GeliyorAna kartta meydana gelen arızalar çalışma esnasında makinenin durmasına ve tekrar çalışmamasına neden olur. Yabancı cisim hortum içerisinde tıkanıklığa neden olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Bu durumu çözmek için suyun 99 dereceye ulaşmasını beklemelisiniz. Şebeke hatlarını kontrol ediniz. Makineyi farklı bir prizde çalışmayı da deneyebilirsiniz.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu aşırı soğutma yapma sorunu oluşması ile birlikte derin dondurucu içerisinde bulunan yiyeceklerde aşırı buzlanma görülür.Kullanılan marka ve modele göre değişmektedir. Derin dondurucunun ışığının yanmaması sorunu iç bölme aydınlatmalarında bir sorun oluştuğunu gösterebilir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Sürekli Açılıp Kapanıyor Sorun devam ediyor ise TV tuner girişinden kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir. Eğer arıza devam ediyorsa muhtemelen cihazda teknik bir arıza meydana gelmiştir. Kontrolleri yapınız.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Uğultu nedenleri arasında suyu boşaltma sırasında uğultu yapabilmektedir. Bulaşık Makinemin Tuşları Çalışmıyor Kullanıcıların tuş düğmelerini kendilerinin takmamaları önerilir.Bulaşık Makinem Su Alıyor Ama Elektrik Girmiyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Servis ile iletişim kurun.Farklı arıza kodları ekranda belirerek Fırının çalışmamasına ve motorunun yanmasına neden olur. Sesli çalışmaya devam edilmesi cihazın ömrünü kısaltacak ve zamanla daha şiddetli ses gelmesi ile soğumamasına neden olacaktır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Sigorta AttırıyorKurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır. Kurutma Makinası Program Arızası

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klimanın montajı esnasında topraklamanın bina içinde olup olmadığının kontrolünün sağlanması büyük önem taşımaktadır. Elektronik cihazlar arasında yerini alan klimalar yaz ve kış dönemlerinde kullanılan önemli ürünlerdir. Klima sürekli açılıp kapanması sorunu cihazın kısa devre yapması durumlarında ortaya çıkmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır. Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Manisa Soma Arnica Klima Teknik Servis, Manisa Soma Arnica Android Led TV Teknik Servis,Manisa Soma Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Manisa Soma Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Manisa Soma Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Manisa Soma Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Manisa Soma Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Manisa Soma Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Manisa Soma Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Manisa Soma Arnica Blender Teknik Servis,Manisa Soma Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Manisa Soma Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Manisa Soma Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Manisa Soma Arnica Fırın Teknik Servis,Manisa Soma Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Manisa Soma Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Soma, Köyler, Turgutalp, Avdan, Cenkyeri

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top