Arnica Yetkili Servis Sultanbeyli İstanbul

Arnica Yetkili Servis Sultanbeyli İstanbul width=350

Arnica Yetkili Servis Sultanbeyli İstanbul

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun. Set üstü ocak gözünün az yanması sorunu genel olarak yemek taşması ve sıvı birikmesi sonucu oluşan arızalardır. Temizlik aşamasından önce set üstü ocağın elektrikle bağlantısını kesin. Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor. Set Üstü Ocak Çakmağı Yanmıyor

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Sıklıkla karşılaşılan problemlerden biri olarak süpürgelerin kendiliğinden kapanmasını kullanıcılarda kolay bir şekilde halledebilir. Süpürge başlıklarının altında bulunan boyun ve hava kısmını kontrol ediniz. Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir. Kablosuz süpürge kullanıyorsanız, süpürgenizin şarjı azalmış olabilir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Faz ve nötr temasından kaynaklı elektrik çarpmaları bu tür ürünlerde yaygın olarak görülmektedir. Termosifon Suyu Isıtmıyor Parça değişimi gereklidir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Diğer ürünün çalışmaması çıkış hatlarında sorun olduğunu göstermektedir. İlk olarak cihazın fişini kontrol ediniz. Bu düğme ile makinenin hangi seviyede ısıtma yapılacağı ayarlanır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Aksi durumda cihazın motorunda daha büyük sorun meydana gelebilir.Motorda yanma kokusunun alınması durumunda elektrikten çekilerek blender bırakılmalıdır. Blender bıçağı boşa dönmesi sorunu bıçak kısmındaki tutucu parçanın gevşemesi, çatlaması veya deforme olmasından kaynaklanabilir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Aşırı buz birikmesi bip sesinin uzama nedenleri arasındadır. Elektrik hatlarına elektrik gelip gelmediğine bakılmalıdır.Buzdolabı soğukluğunun korunması içine sıcak yiyeceklerin konulmaması ile olur. Buzdolabı kapaklarının kapalı olması gerekir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine Altından Su Geliyor Çamaşır Makinesi Deterjan Gözünden Köpük GeliyorDeterjan çekmesinin tam olmaması da su akmasına neden olur. Makineye aşırı deterjan konulmuş olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Bazı sorunlar ve arızlar için ürünün iç aksanlarının kontrolü gerekebilir. Bu arızanın giderilmesi için rezistans ayarlarının yapılması gerekmektedir. Bu durumu çözmek için suyun 99 dereceye ulaşmasını beklemelisiniz.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Elektrik ve sigorta kutusu kontrolü yapınız. Kapak açıldığı halde ışık yanmaması durumunda ışık düğmesi arızalanmış olmaktadır. Yüksek ve düşük voltajı elektrik dalgalanmaları dondurucunun motoruna ve beynine zarar vererek çalışmamasına neden olur.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Televizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir. Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir. Televizyon ekranın sağında, solunda yada arkasında bir açma kapama tuşu var ise o tuş üzerinden kapanmış olacaktır. Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi yıkama yapmama sorunu elektronik bir parça arızası kaynaklı olabilir. Başka ve yeni bir şarj ürünü makineye takılarak kontrolü sağlanır. Detaylı arıza tespiti için servisten destek alınmalıdır.Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Uzun süreli fırın kullanımı için elektrikli ürünleri dikkatli şekilde kullanmak gerekir. Fırın Fan ArızasıNtc kontrolü yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurulum sırasında topraklama kontrolü yapılması önemlidir. Cihazı kontrol ediniz. Sigorta kontrolü yapınız.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

İlk olarak yapılması gereken işlem termostat ayarının değiştirilmesi ve sıcaklık ayarının düşürülmesi gerekmektedir. Klima arızaları çok çeşitli nedenlerle ortaya çıkmaktadır. Ekovat arızalı olması durumunda klimada ses yükselmesi sorunu yaşanmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor. •Mutfakların aspire edilmesindeDiğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. •Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İstanbul Sultanbeyli Arnica Klima Teknik Servis, İstanbul Sultanbeyli Arnica Android Led TV Teknik Servis,İstanbul Sultanbeyli Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,İstanbul Sultanbeyli Arnica Aspiratör Yetkili Servis,İstanbul Sultanbeyli Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İstanbul Sultanbeyli Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İstanbul Sultanbeyli Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,İstanbul Sultanbeyli Arnica Buzdolabı Teknik Servis,İstanbul Sultanbeyli Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,İstanbul Sultanbeyli Arnica Blender Teknik Servis,İstanbul Sultanbeyli Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İstanbul Sultanbeyli Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,İstanbul Sultanbeyli Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,İstanbul Sultanbeyli Arnica Fırın Teknik Servis,İstanbul Sultanbeyli Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,İstanbul Sultanbeyli Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Mehmetakif, Necipfazıl, Turgutreis, Mimarsinan

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top