Arnica Yetkili Servis Sultangazi İstanbul

Arnica Yetkili Servis Sultangazi İstanbul width=350

Arnica Yetkili Servis Sultangazi İstanbul

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Arıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır. Set Üstü Ocak Çakmağı YanmıyorTemizlik aşamasından önce set üstü ocağın elektrikle bağlantısını kesin. Set üstü ocağın sarı renkte yanması sorunu ocağın yakılmaması gerektiğini gösterir. Bu gibi durumlarda ilk olarak ocak gözünün kapağını temizleyip kuruladıktan sonra tam bir şekilde yuvasına oturtmalısınız.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bunun dışında toz torbalı süpürge kullanıyorsanız, torbanın dolması durumunda süpürgeniz kötü kokmaya başlayacaktır. Her üründe olduğu gibi süpürgelerde de kullanıcılara bağlı olarak çeşitli problemler doğmaktadır. Hatalar ve arızalar karşısında bilgi sahibi olmak arıza çözümleri için önem taşımaktadır. Süpürge başlıklarının altında bulunan boyun ve hava kısmını kontrol ediniz. Süpürge kullanmayan ev günümüzde yok denilecek kadar azdır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Aynı zamanda rezistans kaynaklı da elektrik kaçakları oluşabilir. O yüzden kullanıcı açısından yapılacak pek bir şey yoktur. Su ısıtmamasının birkaç nedeni vardır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Bu yüzden sorunları gidermek için doğru teşhis koymak önemlidir. Kontaklarda aşırı yıpranma söz konusu ise bu durumda kontaklar değiştirilmeli ve yenileri ile kullanılmalıdır. Her durumda makinenin iç kısmının açılarak müdahale edilmesi gerektiğinden teknik destek almak gerekir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Böyle bir durumda iç kısımdaki parçanın değiştirilmesi ve bıçağın yuvasına tam olarak oturtulması gerekmektedir. Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır. Bir ürünün çalışmaması ürün kaynaklı yada elektrik kaynaklı olabilmektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı soğukluğunun korunması içine sıcak yiyeceklerin konulmaması ile olur. Dondurucu kontrolünü sağlayarak sorunu bulmaya çalışın. Buzdolabı Kapağı SıkışıyorAşırı ısınma görülmesi durumunda fişten çekerek buzdolabına elektrik gitmesi önerilir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Su kesilme ihtimali üzerine vana kontrol edilmelidir. Çamaşır Makinesi Çalışırken Durma SorunuBu parça makinenin ses özelliğinde etkili bir parçadır. Çamaşır makinesi sıkma sırasında çok sarılma sorunu makinede bulunan taşıyıcı ayaklarda dengenin bozulması sonrasında oluşan haftalardır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi sigortayı arttırıyor sorunu cihazda kısa devre olduğunu göstermektedir. Çay makinesi basınç göstergesi sorunu göstergenin değişmesi gerektiğine işaret etmektedir. Çay makinesinde yer alan kablo grubuna bakım ve onarım yapılmalıdır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Süper şok olarak kullanılan düğmenin yani hızlı dondurma düğmesinin açık olması aşırı ısınmaya neden olur. Derin dondurucu fan arızası genel olarak fanın eski işlevini yerine getirmemesi sonrasında oluşur. Derin Dondurucunun Yan Kısımları Çok Isınıyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Ekranı Çizik Çizik Oluyor Servis çağırarak gerekli yardımı alınız.Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar. Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Motor üzerinde su keçeleri bulunmaktadır. Ahşap ürünlerde meydana gelen ayrılma durumunda yıkama ve su girişi sırasında parçaların hazineyi engelleyecek şeklide düşme gerçekleştirmesi sesli çalışmasına neden olur. Su boşaltma sesleri uğultu sesine benzeyebilir. Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Pano üzerinden ayar yapılma sorunu sık olarak yaşanmaktadır. Fırın Rezistansı BozulduKullanım sırasında su dökülmesi ile birlikte hemen fişi çekilmelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Tekrar etmesi sonucunda servisi arayınız.Kurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır. Arıza oluşması durumunda kurutma makineleri için servis aranmalı ve sorunun çözümü için destek alınması gerekmektedir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Topraklama olmayan yapılarda kısa süre içerisinde klimanın sürekli şalteri atmaktadır. Havanın ortama uygun bir soğuk hava derecesine gelmesinde bu parça büyük önem taşımaktadır. Klima hava filtresinde yaşanan tıkanıklar da ortamın yeteri kadar soğumamasına neden olmaktadır. Fanın çalışmama nedenleri arasında yanmış olma ihtimali yüksek bir üründür.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. •Her türlü ortamın iklimlendirilmesindeBu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İstanbul Sultangazi Arnica Klima Teknik Servis, İstanbul Sultangazi Arnica Android Led TV Teknik Servis,İstanbul Sultangazi Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,İstanbul Sultangazi Arnica Aspiratör Yetkili Servis,İstanbul Sultangazi Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İstanbul Sultangazi Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İstanbul Sultangazi Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,İstanbul Sultangazi Arnica Buzdolabı Teknik Servis,İstanbul Sultangazi Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,İstanbul Sultangazi Arnica Blender Teknik Servis,İstanbul Sultangazi Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İstanbul Sultangazi Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,İstanbul Sultangazi Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,İstanbul Sultangazi Arnica Fırın Teknik Servis,İstanbul Sultangazi Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,İstanbul Sultangazi Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Sultançiftliği, Zübeydehanım, Cebeci, Kazımkarabekir, Habipler, Yayla

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top